sheyda60
پسندها
1

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام خسته نباشید میشه بگید روان شناسی بالینی واسه رشته زیست سخته یا نه؟من گیر کردم نمیدونم ارشد روان شناسی بخونم یا بیوشیمی بالینی.:dadad4:
    salam azizam manam khoshahalam ke dar jamee shoma ravanshenasaee aziz garar gerftam .azizam barat arezoee movafagiyat daram
    سلام-میشه لطف کنید درصدهاونمره موردنیاز برای قبولی دررشته روان شناسی رو به من بگید-ممنون میشم
    شماازنمره آخرین نفرقبولی خبردارین؟
    من زندگی را دوست دارم ولی از زندگی دوباره می ترسم

دین را دوست دارم ولی از کشیش ها می ترسم

قانون را دوست دارم ولی از پاسبان ها می ترسم

عشق را دوست دارم ولی از زن ها می ترسم

کودکان را دوست دارم ولی از آئینه می ترسم

سلام را دوست دارم ولی از زبانم می ترسم

من می ترسم پس هستم

این چنین می گذرد روز و روزگار من

من روز را دوست دارم ولی از روزگار می ترسم
    سلام من پرپل هستم شیدا جونم اددم کنی خوشحال می شم عزیزم:thanks:
    اگرمردم همه باهم دوست شوند عدالت لازم نخواهد بود ولي اگرمردم همه عادل شوند باز از دوستي مستغني نخواهند گرديد. ارسطو
    گفتم دوستت دارم ، نگو نظر لطفته ، چون نظر لطفم نیست ، نظر دلمه !
    زندگی آن هنگام زیباست که آدمی بداند فکری به خاطرش در هیاهوست
    چه ساختن هايي كه مرا سوخت و چه سوختن هايي كه مرا ساخت. خداي من مرا فهمي عطا كن كه از مقصد سوختنم ساختني آباد به جا ماند
    دوست عزیز شرمنده بدون اینکه متوجه اسمتون بشم پیغامتون رو به اشتباه پاک کردم ! نمیدونم حالا کی و چی برام ارسال کرده بید لطفا عدم پاسخ دهی رو حمل بر بی توجهی نگذارید :21:
    سلام خوبی؟من تصمیم رو گرفتم و میخوام ارشد روانشناسی شرکت کنم،به خاطر کارم نمیتونم دیگه زیاد بیام نت،اگه میشه زودتر جواب منو بده،ازت کمک میخوام
    همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند
    از پیر شدن نترس از رشد نکردن بترس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    وقتی کار به مشکل میخورد , نه دیگران را سرزنش کن نه خود را ! انسان وقتی شنا کردن را یاد میگیرد که از فرو رفتن در آب نترسد
    شیدا جون خیلی خوبه چه رشته ای هستی روانشناسی اره
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا