A
پسندها
107

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ابی خان من به آقا شهرام تذکر دادم شما هم صبور باش! ایشالا حله
    باسلام.آدمين جان من يك گلايه بسيار بزرگ از مديران تالارها دارم شما تاپيك هاي منو نيگا كنيد من مث بقيه بچها جواب دادم ولي ابي اومده به من اخطار ميده اخطار خصوصي ميده هيچ در جمع هم و در فاروم توهين ميكنه و ميگه همه رومو به هم ريختي من جواب اخطار در جمعشو دادم باز برداشته يه اخطار ديگه داده.آدمين جان من نميخوام منت يا چيزي بگم ولي بخدا قسم تا حالا بيش از 30 يا40 نفرو معرفي كردم و ثبت نام كردن و در ضمن من فعال هستم و مشكلي كه اين آقا برام داره درست ميكنه موجبات رنجش اين جانبه مرسي
    سلام.لطفا این کاربرو بن کن.فروم رو به هم ریخته با پستای بی ربطش.
    نمایش مشخصات: shahram25 - انجمن گفتگوی علوم پزشکی
    سلام آقای ادمین.
    موفق باشین:blushsmiley:
    سلام خوبینننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
    سلام
    میشه خواهش کنم ی کاری وا3 این قسمت گفتگوی پیشرفته!!!!!!!!!!!بکنید...
    ب خدا سرعتش خیلی داغونه...اون موقع ک تو صفحه ی اصلی بود اینجوری نبود...
    مرسی
    من هم درموردشماره حساباسوال دارم،کدومش درسته؟
    سلام خسته نباشید میگم به شما وهمه اعضا سایت ،من یک ماهی هست که سایت برام باز نمیشه نه از طریق آدرس ونه از طریق سرچ تو گوگل ،نمیدونم مشکل از سیستم هست یا سایت و فقط از طریق سرچ انجمن گفتگو میتونم بیام تو این صفحه:coolsmiley02:ممنوم میشم راهنمایی یا رفع مشکل کنید
    بازم سلام ادمین، در مورد شماره حساب گفتی اما در مورد ژنتیک انسانی چیزی نگفتی، خدا خیرتون بده جواب منو هم بدید دیگه!:p7977cujr38iyymsu8:
    درود شماره حسابها فرقی نداره به هر کدوم بریزید. بنام: طغیانی یا ملکی
    یه سوال فوری دیگه، من به آزمون اینترنتی هم راضی شدم فقط بگید منظورتون از اینکه آزمون ژنتیک انسانی به زودی یعنی چی؟ و دیگه اینکه چرا شماره حسابی که تو قسمت پرتال آزمون ها دادید با شماره حسابی که تو قسمت راهنمایی دادید فرق داره؟
    سلام ادمین خواهش میکنم جواب منو زود بده، شما آزمون ژنتیک انسانی حضوری در شهر اصفهان ندارید؟ من همین امسال میخوام ارشد بدم، خواهش میکنم منو از بلاتکلیفی دربیار من فقط میخوام سنا شرکت کنم.
    :33::New (6):سلام.ادمین چنتا شماره حساب برا ازمونا نوشتین کدوم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام ادمین جون به نظرت برای رشته ی باکتری شناسی ویروس جاوتز کافیه؟:dadad4:
    سلام ادمین عزیز...میخواسم خواهش کنم اگه میشه یه کاری کن که وقتی لیست کاربرا رو باز میکنیم رشتشون هم مشخص بشه و راحت تر هم رو پیداکنیم.ینی همونجا تو لیست کنار اسمشون رشته رو هم ببینیم.راسی جعبه گفتگو رو هم برگردونی تو سایت بهتره فک کنم...ممنون بابت زحمت هایی که میکشی
    admin junam salam
    admin
    in che vazie?
    site kh eftezah shode
    migan to mitune mese sabeghesh kony
    lotfan age mituny 1 kary bokon
    axare bacheha narazian
    mersi duste mehrabun
    ممنون ادمین شما کارت خیلی درستهبی وقفه دارین به ما کمک میکنیدموفق باشید .
    خوش به حالتون چقد بازدید کننده داره پروفایلتون 398 نفر تا الان هههههههههههههه
    درود
    بچه ها من این روزها یکم سرم شلوغ هست. ببخشید دیر جواب میدم یا برخی سوالات رو یادم میره جواب بدم. چند روزه کارای فنی سایت علوم پزشکی و انجمن گفتگو خیلی وقتمو پر کرده... به امید خدا کارا که انجام بشه سرم خلوت تر می شه و بهتر می تونم از صحبت با شما بهره ببرم.
    خیلی میخوامتون:thanks:
    slm.... آدمین خان
    ما که واستون پیغام گذاشتیم ما را تحویل نگرفتی ...واقعا تبعیض.....باشه ........این رشته ما تغذیه باید این طوری باش رفتار بشه ...........خوبه..........دیگه اینجام کسی ما را دوست نداره .........
    در تمام رنجهایی که میبریم

صبر ، اوج احترام به قوانین الهی است . . .
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا