PCR
پسندها
25

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• من از اعمالم میترسم والاخداکه ترس نداره
    البته اعمال خودم وآواتارتو
    سفر رفتن خوب است ! همه ميگويند !
    دل من خوش دارد به سفر ها برود
    تا همين جا خوب است ..!
    ولي از بخت بد من اينست
    كه چو بر ميگردم ، ميبينم
    نه به رفتن دلكي ميگيرد
    نه به اين امدنم هيچ دلي شاد ..!
    به خودم ميگويم هجرت اين بار مرا ميشايد ..!
    k1nd
    بی هیچ بهانه ای همیشه لبخند بزن

سلام یه مدتیه خبری ازت نیست. حالت خوبه؟
    در عاشورا چه گذشت؟
    و اطلاعاتتون رو در اختیار دوستان قرار دهید وماهم استفاده میکنیم
    دوست عزیزم من قصد بی احترامی به شمارو نداشتم،اینو جدی گفتم دوس دارم از اطلاعات شما استفاده کنم
    ببینید اگه شما به ازادی بیان و اندیشه معتقدی منم نظرم رو گفتم وباید محترم شمرده بشه واگه شما اونو زیر سوال ببرین ازادی اندیشه و بیان من رو زیر سوال بردین
    واین با عقایدتون تناقض دارهه!!!!!!!!!!!!!!!
    درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حالا که قبول دارین اسلام دین کاملیه چرا باید چندتا فرد لاییک که بیان و به دین ما توهین کنن اونا دارن خوب پیش میرن از فیلم موهن بگزریم چون خیلیها اونو ندیدن من خودم تیکه هایی ازش رو دیدم ولی فیلم های ماهواره رو نگاه کنید مثل همسان یا عمر گل لاله یا سایه سلطان چقدر مسلمونا رو تحقیر میکنن و دین و اعتقادات ما رو به بازی گرفتن اونا دارن کاری میکنن که قبلا با امام علی(ع) شد که زمان ضربت خوردن مردم میگفتند مگر علی نماز هم میخواند حالا انقدر با عقاید ما بازی میکنن که خود ما یادمون میره اصلشون چی بوده تا برسه به دیدگاه بقیه ادیان نسبت به ما
    به همین خاطر بحث رو اینجا ادامه دادم که اگر نظرم اشتباه بود کسی گمراه نشه
    خیلی روشن و واضح من درسته مسلمون بدنیا اومدم ولی همیشه دنبال سوالام گشتم دین مسیحیت و یهود کامل نیستن مسیحیت تفریط گرا و یهود افراط گراست اینو من نگفتم صاحب نظر های زیادی اینو گفتن
    کدوم ادیان ابعاد زندگی رو به طور کامل در بر گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امشب اگه وقت داشتی چند تا از حکمتهای نهج البلاغه رو مطالعه کن بعد میبینی که با هر کدومش میشه یه زندگی سعادتمند داشت
    ببین من برای نظر شما احترام قائلم ولی هیچ میدونید حرفاتون رو بقیه تاثیر میزاره و اگه اشتباه باشه توی اون دنیا باید جوابگو باشین؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا