samar.sh
پسندها
3

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• کسانی که زندگی خود را وقف بدست آورن منافع مادی و ثروت کرده اند

به شما خواهند گفت که احساس خوشبختی را در اموال خود نمی یابند.

خوشبختی هرگز انعکاس ثروتهای مادی یک شخص نیست،

بلکه انعکاس ثروتهای معنوی و احساسی او است.

خوشبختی انعکاس تعداد روابط دوستانه ای است که هر کس می تواند داشته باشد،

انعکاس تعداد افرادی است که در طول زندگی خود توانسته خوشبخت و هدایت کند،

و نتیجه قدرشناسی از داشته ها است و نه میزان نارضایتی از نداشته ها.

قدردان داشته هایتان در زندگی باشید

و تا می توانید در خوشبختی و هدایت دیگران تلاش کنید

و زندگیتان را بخاطر آنچه که هم اکنون هست دوست بدارید...:riz304:
    سلام ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که آیا لازم هست دوجلد شیر مادر و کل احیای نوزاد رو خودند؟؟؟
    من تهیه شون کردن اما نمیتونم همشو بخونم..

لطف میکنید اگه از راهنمایی خودتون دریغ نفرمایید .

باشکر ....فرزاد
    همیشه سخت ترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق دارد ،شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی.......
    آنچه فرد تحصیلكرده را از فرد خودآموخته مشخص می سازد، وسعت دانش نیست، بلكه اعتماد به نفس است. میلان کوندرا
    آدم موفق هیچگاه به بن بست برنخواهدخورد،چون همیشه یا راهی خواهدساخت ویا راهی خواهدیافت...
    سلام...
    اگه امکانش هست راجب منابعی که خوندینو و میزان تایمی که واسه ارشد قبول شدن صرف کردین بیشتر توضیح بدین
    تو دفترچه phd هیچ رشته ای نبود که با ارشد nicu بشه توش شرکت کرد....میشه راجب ادامه تحصیل بعد از ارشد تو این رشته یکم اطلاعات بدین؟
    من کارشناس اتاق عملم و امسال ارشد آناتومی قبول شدم ولی نرفتم و بعد تحقیق جامع راجب رشته های مختلف nicu رو انتخاب کردمو میخوام شروع کنمو واسه nicu بخونم ممنون میشم اگه بهم کمک کنین
    ترس ناشی از به خطر افتادن تعلقات و اندوخته ها است و ما نظریات و باور های خود را نیز شکلی از اندوخته های خود می دانیم به هیمن جهت است که وقتی نظریات و باورهایمان مورد ضربه قرار می گیرندو نفی می شوند همانقدر دچار هراس می شویم که دارایی های مادیمان به خطر افتاده اند. کریشنامورتی
    اگر آموختن درباره ي خود، بر پايه ي گفته هاي ديگران باشد، ما درباره ي آنها چيز آموخته ايم و نه درباره ي خويش. کریشنامورتی
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا