aohm
پسندها
6

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام. شکر خدا. خوبی؟
    هستم. فقط چن وقته یه کم بلحاظ روحی داغونم
    خوشحالم از خووشحالی تون....:4d564ad6:
    عکس پروفسور لطفی علی عسگر زاده. در زمینه منطق فازی و برق و کنترل و... کار کردند. زیر آواتار هم نوشته بودم.:ph34r-smiley:
    واااااااااااااااای
    میسی
    احساس کردم توو بهشتم
    سلام
    راجع به این دو تا کتاب اطلاعات ندارم
    ولی تو اون سایت اون کسی که با اسم کاربری چوبین منابع رو معرفی کرده، امسال بیوتک میکروبی تهران قبول شد، طبیعتا نسبت به منابعی که من گفتم اولویت داره
    د
    سلام تبلیغات جزوات . البته سری قبل بسیاری از تاپیک های اینجانب نیز توسط مسئولین سایت حذف شد. نمیدونم چه خصومتی با من دارند ولی شاید خطری برای سایت باشم چون بسیاری از رتبه های برتر کنکور در رشته های مذکور یا شاگرد خود من بوده اند یا اینکه با ان ها در ارتباط هستم . من هدفم اول از همه کمک به کسانی است که از جزوه ی خوبی استفاده نمی کنند یا دسترسی به منابع خوبی ندارند جالبه بدونید جزوه ای که نوشتم در رشته ایمنی و ویروس امسال 100درصد سوالات رو داشت و رشته باکتری و بیو حدود 70 دصد. البته طراح سوال دکتر حسین گودرزی استاد اینجانب است . مطمئن باشید رتبه یک و رتبه های تک رقمی امسال باز هم دوستان بنده هستند.
    د
    با سلام دوست عزیز متاسفانه قسمت مربوط به اینجانب (mojtabak62) بسته شده است اما چنانچه علاقه داشتید از جزوات مربوط به درس میکروب و ویروس اینجانب که با کمک دوستان رتبه های برتر برای رشته های مختلف مانند بیوتکنولوژی، میکروب ، ویروس ، ایمنی و ... آگاهی پیدا کنید فقط 5 ثانیه وقت بگذارید و از وبلاگ اینجانب دیدن کنید bacteria1391.blogfa.com
    ژنتیک : آساد (پایه) و واتسون (مولکولی) انتشارات خانه زیست شناسی هر دو کتاب لازمه

بیوشیمی: لنینجر یا هم استرایر

بیوفیزیک : سنجش تکمیلی (ضریبش 1 هست ، نخونی هم مهم نیست، من که نمیخونم)

میکروب : همون چیزی که داری برای بهداشت میخونی کافیه

زبان عمومی : لزگی

زبان تخصصی : هر متنی که مربوط به زیست شناسی یا ژنتیک و ....گیرت اومد، بشین ترجمه کن

در مورد دو تا مجموعه (مجموعه زیست و مجموعه قارچ ، میکروب، ویروس) چون منابعش تو همون کتابای بالا که نوشتم هست، نمیخواد بخونی ، با همینا 50 به بالا میزنی انشاالله
    سلام عزیزم خواهش میکنم،ممنونم ازلطفی که نسبت بهم داری،دوست دارم بیشترازتجربیاتتون استفاده کنم،وازبحث دراین باره خوشحال میشم،راجع به رشتمون هم اتفاقاازکسایی که درحال حاضرمشغول به کارن پرسیدم ازچندتاسرممیزو....
    ازاینکه بازم اطلاعات بیشتری کسب کنم خوشحال میشم.
    مرسی.
    سلام عزیزم خواهش میکنم،ممنونم ازلطفی که نسبت بهم داری،دوست دارم بیشترازتجربیاتتون استفاده کنم،وازبحث دراین باره خوشحال میشم،راجع به رشتمون هم اتفاقاازکسایی که درحال حاضرمشغول به کارن پرسیدم ازچندتاسرممیزو....
    ازاینکه بازم اطلاعات بیشتری کسب کنم خوشحال میشم.
    مرسی.
    پایینش چندتا کادر میاد بری ثبت نام جدید..اگه نبود sign up بزن
    سلام عزیزم ممنون این تاپیکو خیلی وقته باز کردم از همون موقع شروع به خوندنم تقریبا یه 10 ماهی میشه
    والا هنوز بهم جوابی ندادن منتظرم ببینم چی میشه
    بازم ممنون از توجهت
    سلام
    صندوقت پر بود

انجمن ها / ادامه تحصیل & بازار کار / منابع كنكور ارشد - پورتال تخصصی میکروبیولوژی

به من که خیلی کمک کرد
    ولی اگه بازم سوالی داشتی در خدمتم
    سلام عزیزم خواهش میکنم,راجع به همه گزینه های پیش روم دارم وپرس وجومیکنم,ولی باوجودعلاقه ای که به بیودارم,وعلاقه ای که تواین مدت به رشته خودم پیداکردم تاحالابه این نتیجه رسیدم که مزایای بهداشت حرفه ای وآیندش خیلی خوبه ,ولی چون بادیدبی علاقگی بهش نگاه میکردم,پتانسیل های پیشرفتشونمیدیدم,واین تحقیقاباعث شدارزش رشتمونوبیشتربدونم فهمیدم که,همه رشته هایه جورایی مثل رشته ما هستندازنظر اهمیت توایران,وخوبی رشتمون اینه که امکان مانورتوش زیاده,وخیلی جاهاآقابالاسرنداریم,وتوهرقسمتی که بخوای میتونی فعالیت کنی, راحت ترازبقیه رشته هاکارپیدامیکنی وازنظراقتصادی هم که درآمدخوبی داره,
    درضمن من الان موقعیت خوبی هم تواین رشته دارم ,بااین اوصاف نمیدونم علاقه صرف به بیور وبچسبم یامزایای دیگه!ولی خب عقل میگه رشته خودمون تواین شرایط بهترعمل میکنه,البته میتونیم شرکت بزنیم ,یاتوکارخونه یاتوبیمارستان ,عضوهیءت علمی,به عنوان مشاوریاسرممیزیاخیلی چیزهای دیگه, ,اینهامزایایی هستندکه توی رشته های دیگه به راحتی پیدانمیشه!.البته همه اینهاممکن نیست جزباهمت وپشتکارکافی.
    واین تحقیق ادامه دارد....
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا