laleh20
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام لاله جان من تازه به عضویت این گروه در اومدم . منم رشته ام بهداشت عمومیه .

خوشحال میشم با هم در ارتباط باشیم
    چه خبراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا راستی سلاممممممم
    سلام عزیزم قابلی نداشت راستی حسابی بخون تو انتخاب شهر یزد هم بزن شاید هم کلاسی شدیم
    زیست شناسی عمومی(ضریب 1)
    زیست شناسی عمومی (هیئت مولفان)/مبانی زیست شناسی(ابولقاسم امین انتشارات امیرکبیر 1379)/زیست شناسی سلولی- رده بندی جانوری.
    بهداشت عمومی(ضریب 3)
    درسنامه طب پیشگییری و پزشکی اجتماعی جلد(1.2.3.4)(جی.آی.پارک مترجم دکتر حسین شجاعی تهرانی)/تکنولوژی آموزشی (دکتر احدیان)/آموزش بهداشت(راماندچاراندارل-ترجمه شفیعی –انتشارات دانشگاه تهران)
    جامعه شناسی(ضریب 2)
    جامعه شناسی سازمانها و توان سازمانی (دکتر محمد رسول گلشن فومنی نشر دوران 79)/مبانی جامعه شناسی(دکتر امان ا... قرایی مقدم انتشارات ابجد 81)/نظریه های جامعه شناسی (دکتر غلامعباس توسلی انتشارات سمت)
    روانشناسی(ضریب2)
    زمینه روانشناسی(جلد 1.2)(هیلگارد و اتکینسون ترجمه گروه براهنی)/روانشناسی یادگیری (جیمودیز ترجمه تقی براهنی –انتشارات رضا سال66)
    سلام ممنون از تبریکت
    من 4 جلد را خوندم و به نظرم از همه اش هم توی آزمون بود در مورد اینکه بیماریهای واگیر مهم نیست منم شنیدم ولی چقدر صحت داره نمیدونم به نظرم تو 3 ماه میتونی بخونی ولی اگه خوب بخونی موفق باشی منابع را برات میفرستم من کتاب تست فقط کتاب آزمونهای سال گذشته را زدم از آرمان لطیفی کتاب خوبیه تازه تستها تکرار هم میشن
    سلام عزیزم ممنون شما خوبی؟
    من امسال ارشد قبول شدم ولی بنابه دلایلی ورودی بهمن شدم در چه مورد راهنمایی میخوای
    X
    سلام.حوبم مقسی:bunnyearsmiley:
    الووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
    سلام لاله جان.درست متوجه نشدم.3تاجامعه شناسي داريم.تستاي سه تا كتاب تو يه كتابه يا جدا جدان؟كتاب روان به اسم سيامك محبي معروفه؟تستاي هليگارده؟ببخشيد من قبلاواسه اپيد ميخوندم امسال ميخوام اموزش شركت كنم.بخاطر همين باتستا اشنا نيستم .لطف كني كامل تر واسم توضيح بدي ممنومن ميشم.
    سلام فهیم جون انتشارات سبحان براروانشناسی سیامک محبی جامعه شناسی هم فکرکنم همین انتشارات باشه خوب بخون من که متاسفانه امسال هنوز نشد که شروع کنم موفق باشی
    سلام لاله خوبي؟من ميخوام امسال اموزش بهداشت شركت كنم.شما نميدوني اسم كتاباي تست روان شناسي وجامعه شناسي چيه؟تستاشون مال چه انتشاراتيه؟
    سلام لاله جون هستم میخوام تازه شروع کنم ازمون چی شد زود میای زود میری.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا