M
پسندها
7

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام مهساد جان.خوبی؟بله کنکور داشتم منم
    ممنونم عزیزم.هرچی خدا بخواد.انشالله شما هم موفق باشی ..التماس دعا
    Slm...man daneshjuye behdasht omumiyam..terme 6...daneshgahe olum pezeshki gonabad mikhunam...mikham arshadamo amuzesh pezeshki bekhunam...mikhastam dar morede bazar karesh ba inke ghabul shodanesh baram rahate ya na bedunam....mamnun misham rahnamayim konid....
    مثل لحظه‌ای که باغ در ترنم ترانه شکوفا می‌شود، غرق در شکوفه می‌شود،
    روزگارتان بهـار،
    و لحظه‌هایتان پر از شکوفـه باد.
    سال نـو مبارک :painting:
    جعبه ات پره.... از نیمه این ماه جدی بگیریم وقت داره میگذره حیفه الکی وقتمون رو تلف نکنیم..
    اره مهساد جون میگه اگه دکترا قبول شی بدون شوهر هم میتونی از زندگی لذت ببری اما اگه نه شوهر کن اولویت دکتراست ...اخه مردای الان اعتبار ندارن لااقل باید خودت باید یه چیزی داشته باشی که تو این جامعه بی نیازت کنه.....والله راستش رشته من اصلا تو شهرمون نیست .... از بس این گروه ما مزخرفه اجازه ندادن.همه رشته ها جز مال ما دکتراشون هست..تبریز مردای مزخرفی داره خدا نصیب نکنه..حتی دکتراشون بی شرفند..هفته پیش 2 تا استادمون افتادن به جون هم الان کارشون به دادگاه کشیده شده..5 سال باید دور از خوونونده بیفتیم به جون جاده ها بعدش هم که تعهد به خدمت داریم و 5 تا 7 سال باید براشون مفت کار کنیم ..خلاصه ما اگه شانس داشتیم اصلا اینجا چرا متولد میشدیم
    سلام مهساد جان...مرسی عزیزم....از شانسم اسمم رو نوشته بودن خدارو شکر...:riz304:
    قابل تورو نداشت عزیزم، ایشالا استفاده کنید
    راستی مهصاد جان، شما تافل کیت رو داری؟؟ من نتونستم گیرش بیارم :sadsmiley:
    مرسی ممنونم....ایشالله:riz304:

مهساد نمیدونی برای این کنگره ها اگر اسممون توی کتابچه نباشه و فقط گواهی حضور و ارائه پوستر بگیریم فرقی میکنه یا نه؟
    یعنی کتابچه مهمه یا گواهی ها کافیه؟
    آخه من چون دیر متوجه شدم هزینه ثبت نام رو دیر پرداخت کردم،حالا اسمم فکر میکنم توی کتابچه نباشه:sadsmiley:
    گفتم شاید بدونی شما؟
    خواهش میکنم مهساد جان....راستی مهساد قبول شدم البته با نمره پایین :dadad4:
    سلام خوب هستین ؟؟ من می خوام رشته ارشدم رو انتخاب کنم . میشه یه اطلاعاتی راجع به آموزش پزشکی بهم بدین ؟
    اینکه در کل راجع به چیه ؟ بازار کارش چطوره ؟ خودتون کجا درس می خونین ؟؟
    البته ببخشیدا . ولی اگه کمکم کنید واقعا ممنون میشم
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا