diseases
پسندها
347

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام

خداروشکر بهتر هستند .ممنون از اینکه جویای حال بابا هستید
    بزرگیتون رو میرسونم
    شما خوب هستید؟ خانم بچه ها( دختر خانم ناز و گلتون )؟
    سلام استاد
    مرسی...بلی بلی درسته بخاطر تشابه گذاشتمش:auizz3ffy9vla57584x
    ممنونننننننننننننننننننننننننننننننم:rose:
    زنده باشی دوست عزیز
    ممنون استاد
    خب حرف شما هم کاملا صحیح بود و محترم :)
    شما هم سبزتر و برقرارتر........:sarma:
    استاد عزیز شما درست می فرمایید منم میخواسم طرحمو شروع کنم اما دقیقا ی روز قبل شروع کارم با چنتا از اساتید قابل اعتماد و با اطلاع تماس گرفتم و صحبت کردم همشون گفتن بهتره طرحتو بذاری واسه بعد ارشد ، اونوقت طرح هیئت علمی بری. گفتن چون رشتتون جدیده احتمال زیاد شمارو خواهند گرفت. البته خب فعلا رشته منو فقط تهران داره منم که دوس ندارم تهران بمونم. من طرحمو فقط به خاطر اینکه بتونم دکترا شرکت کنم خواستم برم که اونم استادمون گف ی سال از طرح هیئت علمی که گذشت ، میتونید دکترا هم شرکت کنید ......
    مردم تا این تصمیمو گرفتم. نمی دونم اخرش چی میشه. ولی همیشه به حرف بزرگترا مخصوصا متخصصاشون گوش میدم و زود اعتماد می کنم .........خودمم خیلی استرس دارم حالا :dadad4:
    سلام. ممنون از توضیحاتتون
    امیدوارم اون سگه هار نبوده باشه...
    می دونید جونای امروز از کارکردن می ترسن ... یکی از دلایل بزرگ بی کاری نبود اعتماد به نفس لازم توی این قشر هست ...

بخاطر همین کمتر تن به کارهایی می دن که از قبل بلد نیستن ...

یا اینکه به علت نوع تربیتشون از کار و محیط خارج از تحصیل می ترسن یا تنبلی می کنن ...

سرتون رو درد نیارم دلایل مختلفی وجود داره ...
    ما اینوم دیگــ ... نم2نشین مگه ؟

سلوم بادی:

tnksu
    درود بر تو هم دانشگاهی بامرامم
    همین که هوای هم دانشگاهی تونو دارید خودش از هزاران شیرینی خوشمزه تره .باورکن:rolleyessmileyanim: :riz304:
    عه وااااااای خداروشکر
    مهم اینه که حل شده. بالاخره تموم راه هارو باید امتحان کرد دیگه
    اره بعضی آدما به جای ثواب نوشتن ، کبابت می کنن
    من چقد شیرینی طلبکارم ازتون استاااااااااد :4d564ad6: برم یجا یادداشت کنم یادم نره :))
    آهان پس واحد بیماری ها هستید. چه جالب .
    اری اری بهترم. شوک بهم وارد شده بود........ هیییییییییی:dadad4:
    استاد ی سوال بدجور ذهن منو درگیر کرده!!
    شما مگه مرکز بهداشت کار نمیکنید؟؟؟؟؟؟ چرا گازگرفتی رو نمیبرن درمونگاه. میارن مرکز بهداشت؟!!!! شما دقیقا کارتون چیه؟ نکنه کارشناسی تونو بهداشت خوندین؟هوم؟
    دیگه همش یدونه بود:black_eyed:
    بر پدر پدرسگش لعنت.لت و پار کرده یارو رو.:5:
    از این عکسای داغ اگه داشتی بازم بزار استاد:riz304:
    خواهش میکنم. نه خوشبختانه ندیدم. غمتون نباشه:)
    موفق باشید:riz304::rolleyessmileyanim:
    ایول اشهد d:
    که اینطور
    با تو باغمون سانیج شغال زیاد پرسه میزنه، به این دلیل پرسیدم..
    طفلک بنده خدا حتمن خیلی درد کشیده، ایشالا که زودی خوب بشه.

مرسی بابت نظرت، خیلی ارزش داره واسم.
    داستان همون امضای مژگانه، بهش گفتم که بعضیا هستند که پوست کلفتن، خودتو ازشون هم نگیری باز عین خیالشون نیست. که نتیجه به این رسید که طبق گفته هات چرا عین خیالشون هست ولی به روشون نمیارن.
    من که تاحالا عاشق نشدم و هرگز نمیشم، مگر اینکه خودش پیش بیاد!
    چون دیدم آدمای عاشق رو، از همه چی زندگیشون عقب میافتن.
    تو رفاقت هم همینه، یا نباس کاری بکنی یا اگه کاری می کنی واسه رضای خدا بکنی، چون آدما بدجور فراموش کارن.
    خخخخخخخ. اکی اختیار دارین خواهش میکنم.جالبه ها. ولی خب اون لیوان آب قنده باید دستم باشه:))))
    شما فک میکنم دیگه براتون عادی شده باشه. از طرفی هم پسرین خب روحیه قوی تری دارین. هوم؟ شایدم آیرون مَن باشین:black_eyed:
    آخه ما قبلا خونده بودیم ...بین پوست و گوشت در خانوم ها یه لایه چربی هست که تو مردها این لایه وجود نداره ...

مرسی جواب دادین ...

خوب یه تاپیک جدا بزنین این عکسا رو بزارین توش... من میرم نگا میکنم:4d564ad6:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا