نوتر
پسندها
1,336

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• به نظرم زود میدون رو خالی کردید...

باید می موندی و به دوستانت کمک می کردی ... مدیر و کاربر عادی این ها فقط اسم و عنوان هست ... ما یه استاد داشتیم 2 تا دکترا و 4 فوق لیسانس داشت با کلی مقاله خفن ... تا رئیس دانشگاه عوض می شد ایشون رو می کرد مثلا مدیر گروه ... رئیس بعدی می کردش معاون ... رئیس بعدی می کردش استاد ساده ... ایشون هیچ وقت قهر نکرد ... و نرفت ... شما هم اگه هدفت کمک به هم نوع برای خیر دنیا و آخرت هست نباید کم بیاری و باید وایسی و کارت رو انجام بدی ...
    با رفتنت یکی دو هفته همه پشت سرت به به و چه چه راه میندازن و کلی قربون صدقت میرن آخرش هم بعد 2 یا 3 ماه چون از دیده رفتی از یاد هم بروی... پس با رفتنت صورت مسئله رو پاک نکن ...
    الان هم دیر نشده بگو بر گشتم فقط به خاطر دوستان و کسانیکه که به کمکم احتیاج داشتن ... ( ولی این بار دیگه وارد حاشیه نشو ... )
    ای بابا. پسر بن شدی که! مسنجر منتظرتم. فقط بدون منم از 2011 اینجا عضوم اون زمونا شما ها بچه بودید خخخ! ی ماه ناراحت بودم از اینکه چرا طرف حسابم ی دختر هست و نمیتونم تلافی کنم! چون ناراحت کردنش سخت نیست. ولی بیخیال. کارهاتو انجام بده و هروقتم خواستی ما درخدمتیم جیران. حرفایی هم که در اون پست زدی ولی حذف شد خیلی هاشو قبول دارم ولی بازم دوستانه بهت میگم برو و از لحظه های آرام لذت ببر :)
    :smilies:
    :sadsmiley:
    هر جا بری موفق باشی...ولی خیلی حیف شد... نروو، خوو پ بچه ها تغذیه تو به کی بسپاری خ;-) :'(
    کجا میخا بریییییییی:p7977cujr38iyymsu8:
    :smilies-azardl (12)
    :sad::sad:
    اینجا چه خبره آقا نوتر..خداحافظی یعنی چی؟!؟رنگ آبیتون کو..چرا من از همه جا بی خبرم...
    خیلییی ناراحت شدم این پیامارو دیدم..چی شده آخه..:dadad4::13:
    نوتر چرامیخوای بری؟!
    انجمن بهت احتیاج داره حالا مدیر یا کاربر فرقی نمیکنه مهم حضورته...هرچندمن بهت حق میدم که دلخورباشی دادا:(
    از وقتی خداحافظیتو دیدم حالم گرفته شده...لطفا برگرد
    نوتر تو حق نداری بری !!! یعنی چی؟
    این حرفا چیه ؟! :sadsmiley:
    هیچکی هیچ توضیحی بهت نداده ؟!
    تو شوکم هنوز!
    ممنون بابت کمک های بی دریغتون...جایی ک قدر زحماتتون رو نمیدونن ارزش موندن نداره...
    هرچقدر که میگذره بیشتر از این محیط دلسرد میشم...
    آواتارتون هم چقد غمگینه :|
    همیشه موفق باشین آقا نوتر...
    سلام نوتر چی شده کجا میخای بری ای بابا (شکلک گریه)
    خو من همش 10مین میتونم بیام نت خونه نیستم چرا اینطوری میکنی نرو خیلی ناراحت شدم اصن ینی شوکه شدم
    خو بمون دیگه:sad:
    تا بر می گردم نرفته باشیا:13:
    خیلی بد میشه نرو
    اسپم نبود واقعیت بود حالا چیزایی بنویسین ک واقعیت داره نه تیمی:)
    خوب نظره دقت کردین میخوای براش بنویسم؟
    نوتر بالام ممنون از توجهت
    همش استرس داشتم نرسم براش پست بزارم

اقا یاشا
    اقا 19 تا چوخ ممنون:riz304::riz304:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا