mw.ashel
پسندها
397

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• wow مرسی.ببخشید که من از این جمله های قشنگ ندارم که بنویسم واست.ممنونم:28:
    موریس مترلینک :

(نویسنده، شاعر و فیلسوف بلژیکی)

انسان های عوام نظیر شهر صددروازه هستند که سرنوشت از هر دروازه*ای که بخواهد، وارد می*شود..

اما انسان خردمند، شهری است که یک دروازه بسته دارد، هنگامی که سرنوشت خواست وارد شود، ناچار دق*الباب می*کند.
    فلسفه الاکلنگ اثبات بزرگی کسیست که فرو می نشیند تا دیگری اوج را تجربه کند..
    خوشبختی نگاه پرمهر خداوند است
    به نگاه پرمهرش می سپارمت...
    خانه دلت را از شیشه بساز
    اما به سنگ ها بگو دلم از فولاد است...
    مارک تواین :

هرگز با احمق ها بحث نکنید....

آنها اول شما را تا سطح خودشان پایین می کشند.

بعد با تجربه ی یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند!
    كل بازي هستي چنان زيباست كه تنها خنده ميتواند پاسخ آن باشد. تنها خنده ميتواند عبادت و شكر واقعي باشد. اوشو
    - هرگز زندگيت را قرباني هيچ چيز نكن! همه چيز را قرباني زندگي كن! زندگي نهايت هدف است.بزرگتر از هر كشوري، بزرگتر از هر كيشي، بزرگتر از هر بتي، بزرگتر از هر آرماني.. اوشو
    مرسي همچنين،يه مدت بعد فينالم اصن حس خوندن نبود ولي امروز ديگه عزممو جزم كردم،آره حتما ميام گزارش ميدم،:sarma:
    بخشایش عطریست که گل یاس به پایی که آنرا لگدمال کرده میبخشد
    سلام دوستم چطوري؟چه خبر؟ درس ميخوني؟من از امروز شروع كردم كلي با خودم كلنجار رفتم
    وقت خریدن لباسهای پاییزی دقت کن، لباسهایی بخر با جیب های بزرگ، به اندازه دو دست! شاید همین پاییز عاشق شدی!!
    سلام خوشگلم مرسی خوبم:rose:
    ممنون که حالمو پرسیدی عزیز دلم
    یه کم سرم شلوغه فقط..
    سلام عزیزم :ad54ad:مرسی گلم لطف کردی خوشحال شدم از پیامت:smilies-azardl (113:riz304:
    سلام زهرا جون خوبی؟ خیلی دلم تنگ شده بود برات
    از اینترنت سرعت جلبکی اینجام عصبی هستم دلم میخواد برمممممم خونه زودتر:sad:
    بی معرفتی نکردم دیگه بازم شرمنده برات که توضیح دادم ،بازم میام بهت سر میزنم عزیزم،ا.مدی اینجا زنگ بزن قرار بذاریم
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا