A
پسندها
115

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• فدای مهربونیت ارام جونم.........دوست دارم خیلی :ad54ad:
    تقدیم ارام مهربونم

سلام آجییییی.خوبی؟ هم دانشکده ای ما چرا بن شده؟! اطلاع داری؟؟؟
    آرام خب من همین الآن اومدم :((( حدود 5،6 دقه پیش ج دادم به جان خودم
    نوع اطلاعات : فرصت شغلی

طبقه بندي : همه موارد
    منبع خبر : http://www.karyab.net
    تاريخ خبر : 1393/08/29

شرکت تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی

لطفا رزومه خود را به آدرس زیر ایمیل نمائید

ردیف

سمت

تحصیلات

1

کارشناس فروش

خانم و آقا

با مدرک مربوطه(پرستاری،آزمایشگاهی،میکروبیولوژیست و ....)با حقوق و شرایط عالی

2

مسئول دفتر مدیر عامل

خانم

با سابقه کار،روابط عمومی بالا،با حقوق مکفی

Email:info@fardavar.org
    سلام آجی دکتر آرام :riz304: مرسی من خوبم . شما چطوره حالتون ؟ ایشالا امسال جزو قبولی ها باشی أجی
    قربونت ارام جونم..................تولدم 7 خرداد .........خیلی مونده :28:
    فدات ارام جونم..........مرسی خوبم..........توی تاپیک تولد میکشتم دیدم تولد ارام جون نزدیکه........کفتم دقیق بپرسم:riz304:

بووووس عزیزم
    ايميلي فيسبوكي چيزي نداريد اين خيلي دير آدمو به جواب ميرسونه.... ميشه توضيح بديد جلسه مصاحبه رو...از اول تا آخر و اينكه چقدر طول كشيد؟
    البته شايد كسايي باشن كه از جاي ديگه اومده باشن مشهد براي امتحان يا اينكه سن بالا بوده باشن كه البته از درصدهاي اونا اطلاعي ندارم...مشهد 26 شركت كننده داشت
    اول اينكه توي مشهد اونايي كه توي دانشگاه رفت و آمد دارن يعني هم دوره اي هاي خودم و سال بالايي ها و حتي دوسال بالايي ها فك نكنم كسي ميانگينش بيش از 40 درصد برسه و بسيار بعيد....اينجا يه سري مشكلاتي بوده كه عملا دانشجوها نتونستن براي كنكور زمان بزارن و كسي هم فكر قبولي نداره...البته جز خودم.... منم قصدم اينه كه فقط مشهد بمونم... به شمام توصيه ميكنم تا حد ممكن سعي كنيد مشهد نزنيد چون اصلا شرايط فعلي اينجا مناسب نيست...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا