OMID2010
پسندها
2

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• اگر خواستی از عشق فرار کنی، در زمان گذشته و یا در زمان آینده زندگی کن ، ولی اگر خواستی رودخانه عشق را در درونت جاری سازی در زمان حال زندگی کن ، زیرا عشق فقط در زمان حال ممکن است. اوشو
    برای اینكه بتوانم در مسیر زندگانی با اطمینان خاطر گام بردارم و عمل كنم، میل فوق العاده ای دارم كه بدانم چگونه می توان بین حقیقت و غیر حقیقت، راست و دروغ و درستی و نادرستی تفاوت قایل شد.دکارت ممنونم به خاطر جملات زیبا و امید بخشتون
    در درون هر یک از ما منابع نیروی عظیمی به ودیعه نهاده شده است که می تواند ما رابه کلیه آرزوهای خود و حتی به چیزی بیش از آن برساند. یک تصمیم ، می تواند دریچه های بسیاری را به روی ما باز کند و شادمانی یا غم ، سعادت یا بی نوایی، با هم بودن یا انزوا ، عمر طولانی و یا مرگ زود رس را به ارمغان آورد. آنتونی رابینز
    اطمينان و باور، چيزي نيست كه آن را در بيرون از خود بجوييم و به سوي آن، دست دراز كنيم.
    خواهي كه بداني هدف از بهره وري چيست؟

اين هفــت شــعار اســت ترا يار و مــددكار

ب بهـــره بهــتر ز تلـاش و هـنـــــر و كـار

با خـــرج كم و و قــت كـم و كوشــش بسيار

ه همـــقـدمي با همـــه در عرضـــه توليـد

تا پر شــــود از زحمـــت تو عرصـــــه بازار

ر رشـــــد و توانايي فرهـــنگـي و مــالـي

تا فكر تو افزون شــود و ســـود تو سـرشار

ه هــر چه تواني تو بكن مصــــرف كمـتر

تا زان بشـــود مكنـــت بســــــيار پديدار

و وقت شناسي به سر كار و به هـر جاي

تا آن كه به موقــع شـــوي از كار سبكبار

ر رهـــبـري كـار بــه كوتاهـــــترين راه

تا كار تو آســـــان شـود و راه تو همـــوار

ي ياري ياران پي توليـــــد فـــــزونتـــر

تا بهــــره وري بهر تو بســــــيار دهـد بار

مجتبی کاشانی
    سلام آقا امید. بی زحمت یه نگاهی به پیامی که بهتون دادم میندازید، ممنون میشم. با عرض شرمندگی یه زحمتی براتون دارم.:riz513:..
    کرم ابریشم ابتدا بصورت کرم است و موقعی که به دور خود پیله ای می تند، ظاهراٌ مرده به نظر می رسد. اما در واقع چنین نیست. بله او در حال تبدیل شدن به پروانه است. گاهی اوقات کافی است که به خدا اعتماد کنیم، زیرا اوست که می داند چه موقع ما باید به پروانه مبدل شویم...
    اينكه:
    من هميشه خودم هستم،ممكنه كه همه ي صفات خوب رونداشته باشم ،اما چون خودم هستم و به حرف ديگران راجبم كاري ندارم،ميتونم از اين "خودم" ،بهترين "من" رو بسازم...و اين دست يافتني است
    سلام...بازم ممنون از راهنماییت ...راستی آواتار جدیدتم مبارکه...جالبه...:smiliess (4):
    سلام امید جان آواتار قبلیت رو بیشتر دوست داشتم یه حس عجیب به ادم میداد ولی حالا که عوضش کردی مبارکه..
    سلام
    خواستم تولدتونو تبریک بگم
    با ارزوی بهترین ها..
    اخه یادم اومد توی ی تاپیک گفتید که شهریوری هستید..
    تبریک منو پذیرا باشید
    سلام شب بخیر
    عکس نو مبارک
    قشنکه مخصوصا جمله روش که خیلی برداشتار میشه ازش کرد
    خداوند هرگز مشكلي را سر اهمان نمي*گذارد، مگر آنكه بداند، شايستگي و گنجايش رويارويي با آن و توانايي از بين بردن آن را نيز داريم.
    همیشه افرادی هستند که تو را می آزارند ،با این حال همواره به دیگران اعتماد کن و فقط مواظب باش به کسی که تو را آزرده دوباره اعتماد نکنی.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا