mw.ashel
پسندها
397

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• صاحب یک دیوارم
    بی در بی پنجره
    واین مفهومی است از خانه ای که من در
    در تصورات خویش ساخته ام
    تا با شما به نظاره بنشینم بر آنچه که
    که مینویسم ، و مینویسند بر آن ، و چنین است که
    آن دیوار هستی میابد به بودن ...!
    با مردم به گونه ای رفتار کنید که اگر از دنیا رفتید بر شما گریه کنند و اگر زنده بودید با اشتیاق به سوی شما آیند.. حضرت علی
    سلام عسیسم.تو خوبی؟بیدارم؟؟کی گفته؟؟!!:smiliess (3): باوشه میدرسم
    ㋡ شکلک،آدمک وخندانک ها ㋡ - صفحه 13 - انجمن ها و تالارهاي گفتگو سايت كوچولو
    سلام عزیزم .از این که فینال رو خوب دادی خوشحال شدم.فارق التحصیلی ات مبارک.انشالله ارشد هم قبول شی
    گیله مرد میگفت : حسِ خوشایندِ " داشتن یک دوست خوب " بیش از چیزیه که بشه توصیفش کرد؛

این حس خوب رو برات آرزومندم
    ممنونم عزیزم از لطف ،اره حتما پس الان بهت چیام خصوصی میدم
    زندگی مرا بارها در هم کوبیده است

چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمیخواهم دوباره ببینم

اما از یک مسئله مطمئنم .....هرگز روی زمین نخواهم ماند

وهمیشه بلند خواهم شد

هرگز تسلیم نخواهم بود ...هرگز ......هرگز
    اره گلم تبریزم ،چقدر خوب حتما روزی که میای بهم بگو که ببینمت:4d564ad6:
    عزیزم من مطمئنم که قبولی با یه رتبه عالی فهر کمکی که ازم بر بیاد باعث خوشحالیم میشه که برای دوست خوبم انجام بدم
    آدم وقتی فاینالو میده حس دلتنگی دانسکده و دوستا میاد سراغش ،برای من که اینطوری بود چون دوره لیسانسم خیلی برام خوب بودو خاطره های خوبی ازش داشتم
    عزیزم امیدوارم سال بعد خبر قبولی ارشدتو بهم بدی ،تبریک میگم بهت بابت فارغ التحصیلیت:riz304:
    مرسی گلم ،رفته بودم برای ثبت نام و گردش
    خیلی خوبه گلم ،فقط باید یه برنامه خوب برای خوندن ارشد بریزی ،در کنار کارت اونم مطمئنم میتونی:4d564ad6:
    سلام عزیزم خوبی؟ چند روزی نبودم دلم برات تنگ شده بود:riz304:
    چه اينجا باشم چه آنجا فرقي نميكند بي تو آسمان دلم باراني است
    خدایا چگونه زندگی کردن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت – دکتر شریعتی
    ســـــــــــــــــــلام گلم..خوبم به لطف شما.. امیدوارم تو هم خوب باشی:28:
    فرار از خود شاید ساده ترین كار باشد اما روزی خواهیم فهمید كه سخت ترین چیز این است كه خودت نباشی...
    دوستهای قدیمی طلا هستند! دوستان جدید الماس. اگر یک الماس به دست آوردی طلا را فراموش نکن چون برای نگه داشتن الماس همیشه به پایه طلا نیاز داری.
    می دونی چرا شیشیه جلوی ماشین آنقدر بزرگه ولی آینه عقب آنقدر کوچیکه؟ چون گذشته به اندازه آینده اهمیت نداره. بنابراین همیشه به جلو نگاه کن و ادامه بده.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا