Fariba 90
پسندها
76

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• آخه پروف من مگه جای عذرخواهی هس آخه :25r30wi:
    هی من هیچی نمیگم هی شما .......خخخخ
    قلب هم که تقدیم مهسا میکنی
    :heart::heart::heart::heart:برای فلیبا...فلیبا به ایمونو گفتم یک وقت پیغومی چیزی کسی گذاشت تو پروفت واسم ندیدم بگو بهم...زشت میشه یکبار دیگه پروف خودم بگذاره...موخای توهم بگو...خخخخخخخخ
    سلاام فریباا ملسی منم دلم تنگ شده بوده ...شیطون بلااا چلاخ خاموش می یای ..مثه لولوهااااااااااااااااااااااااا خخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخ:25r30wi::25r30wi:
    بهشت مکان نیست …
    بلكه زمانیست ،
    که افکار مثبت وجودت را احاطه كرده !

جهنم نیز مکان نیست …
    بلكه زمانیست ،
    که در افكار منفي غرق شده اي … !:rose:
    سپاس فریبا جان:rose:
    راست میگی؟؟!آره حیف شد که صندلی داغ ادمین رو از دست دادم میتونستیم خیلی به چالش بکشیمش
    خواصیت مارکوپلو بودن همینه دیگه :a2d3:
    من نگفتم که بیادش....پروف ایمونو مقصر بود.....:whistle:.....مهسا راستی 5ریال شارژ دارممممممممم
    خوش اومدی مهسا...خوب اینم خنده بازار خوبیه سرگرم میشی:tonguesmiley:
    مارکوپولو هم میگه هر زمان که بخوای میتونی به سمت نور(ایمونو) حرکت کنی :25r30wi::25r30wi:
    این برداشت من از سخنان مارکوپولو هستش حالا شما یه جوری دیگه برداشت میکنی مشکل از خودته خخخخخخخ
    درود بر فریبای عزیز
    شما بزار به حساب کم سعادتیه بنده
    راه انجمن هیچ گاه با وجود نورانیت شما دوستان گم نمیشه هر کجا و در هر زمانی که باشی میتونی به سمت نور حرکت کنی
    خوب این هانی خودش زیادی بود:smilies-azardl (12) سانی هم ورداشته آورده خوب تو یه چیزی بهشون بگو:25r30wi:
    من باید وقتی میام پروف هانی و تو و ایمونو رو بخونم خدایااااااااااااااااااا
    سلام فریبااااا
    خوبی؟؟؟
    ممنون

یه کم درسم این کورس سخت شده. کمتر میام :\
    من باید تشکر کنم .. وگرنه من بازم امسال سردرگم میموندم که بچه ها چجوری بین الملل انتخاب می کنن .. تا این حد بی توجهم من :wacsmiley:
    که پروف ایمونو مقصره هانی ها؟:eek:fftopic:
    ایمونو در حالت عصبانیت:25r30wi:
    ارع یادت ج نمیدادش ماهم همین جوری میرفتیم مینوشتیممممم...یکم بعد که میرم افق تو هم میری ته ...دیگه وقت نمیکنیم بیایم..اینقدر گریه میکنه..اینقدر غبطه میخوره من میرفتم پروفش واست پیغوم میگذاشتمممممم هااااااا که نگووووووو....راستی گفتم میتونه برع شکایت پیش بیق ددی ...منم میگم پروف ایمونو مقصرع که من میرم توش پیغموم میگذارم واسه فلیبا...خیالت راحت باشع ...خخخخخخخ
    ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا