B
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• فرا رسیدن ماه رمضان مبارک
    ماهی سرشار از برکت و رحمت و عبادت های پذیرفته شده برایتان آرزومندم.
    التماس دعا:rose:
    سلام، مرسی.
    خب ببین قسمت 4 و 5 قسمتای اصل کاری این دیکشنریه، اگه نیاد یعنی دیکشنری نصب نیست انگار!!!
    یه بار پاکش کن و از نو نصب کن. آدرس نصب هم تغییر نده، همون درایو c بذار باشه.
    پنجمین عکس هم یعنی تیک Enabled رو فعال بکن حتماً.
    حالا سوال؛
    وقتی که نوشته ای رو رنگی می کنی او آیکونه که 5تا گزینه داره ظاهر میشه؟ اگه نمیشه باید ووردت + دیکشنری لانگ من یا آکسفورد اگه داری رو پاک کنی.
    اگه ظاهر میشه و روی اون 4 و 5 کلیک می کنی چیزی نشون نمیده؛ چند بار با چند نوشته ی مختلف هم تو وورد، هم تو وب امتحان کن.
    وقتی هم رو 5 کیک می کنی این چون یه پاپ آپه، وقتی موست رو حرکت بدی و ببری جای دیگه ویندوز این پاپ آپ رو می بنده، پس وقتی کیک می کنی موست رو زیاد حرکت نده.

امتحان کن بهم اطلاع بده که اگه درست نشد من یه ورژن دیگش رو بهت بدم.
    سیقار ضرر داره.نکش جانم.نکش.اگه اشتباه نکنم دارای ماده سرطانزای آلفا 1 و 3 دی نیترو پیرن میباشد.
    سلام دوست عزیز ...
    راستش من و یه دوست دیگه قرار گذاشتیم تو تابستون کامل لغات تافل ( همه لغات مثال ها و ... ) و لغات رضازاده که آخر کتابش هست و خیلییییی هم زیاده رو بخونیم .
    و بعد از اون از مهر لزگی شروع کنیم و متنای رضازاده بخونیم . ( این نتیجه مشورتی بود که با خیلی از دوستان داشتیم )
    الان خوندن ما به این صورته که از شنبه تا پنجشنبه می خونیم و جمعه فقط دوره .
    تو هر هفته 2 درس تافل ( همونطور به صورت کامل ) و 4 صفحه لغات رضازاده ( 8 تا ستون هستش ) می خونیم .
    الان یک هفته مون گذشت 2 تا درس تافل رو خوندیم ولی رضازاده رو دیر شروع کردیم و 2 صفحه خوندیم .
    با این برنامه ریزی تا آخر تابستون کاملن اینا رو خوندیم و جمعه ها هم دوره کردیم .
    البته من خودم با لایتنر می خونم .
    اگه دوست داری تو هم میتونی تو برنامه ما شرکت کنی :auizz3ffy9vla57584x
    سلامم،ممنون
    مرسی ک اد کردی دوست خوبم:thumbsupsmileyanim:
    موفق باشی
    راستی از کدوم دانشگاهی؟؟
    اگر از پایان گرفتن غم هایت نا امید شده ای ، به خاطر بیاور زیباترین صبحی که تا به حال تجربه کرده ای مدیون صبرت در برابر سیاهترین شبی هستی که هیچ دلیلی برای تمام شدن آن نمی دیدی
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا