biosta
پسندها
328

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• پس اواتارتون کووووووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام سال نو مبارک و بابت پیامهای قشنگتون ممنون.انشالله سال پرباری داشته باشید.
    سلام خسته نباشید.
    مطالبی که توی تاپیک روشهای مطالعه گذاشتید خیلی مفید بود.
    ی سوالی داشتم ازتون.من امسال برای اولین بار میخوام ارشد بدم و تا حالا همه درسها رو خوندم و مرور کردم.توی ایام عید تست زنی بعضیهاشونو شروع کردم. به نظرتون ی برنامه مفید و جامع برای من تا زمان باقی مانده به کنکور چی میتونه باشه؟آخه راستش دچار سردرگمی شدم که چطور این دوماه آخر رو بتونم عالی باشم.تا حالا توی زندگیم نتونستم بیشتر از 7 تا 8 ساعت مفید بخونم ولی توی درسای اصلی به ی تسلط نسبی رسیدم و خلاصه نویسی هم کردم.
    ممنون میشم که راهنمایی کنید.
    سلام!!!
    بیوستا ذوق مرگ شدم دیدم ، هستید!!!!:black_eyed:
    واسه همین پیام بارونتون کردم!!!
    دوست عزیز ghparvaneh دوستان لطف دارند اما لازمه بعضی از تصمیم ها تا مدتی پا برجا باشد ، تصمیم گرفتم فعلا" نیام
    دوستان ببخشید که اگر نمی توانم کمکتان کنم ، الان باید به یکی که خیلی بهم احتیاج داره کمک کنم یعنی خودم
    چون قراره نیایم ، تنظیمات پروفایلم را تغییر دادم تا که پیامی در یافت نکنم .با عذر خواهی از این عمل :rose:یا حق
    چرا بای بای...؟ گفتم شاید با این همه اظهار محبت دوستان تصمیمتون عوض بشه.. حتما خیلی رنجیدین.. بیشتر فکر کنین بابت قسم هم نگران نباشید قسم از روی ناراحتی کفاره نداره.. هر تصمیمی میگیرین امیدوارم سنجیده باشه و پشیمون نشین.. موفق باشین :rose:
    ممنون
    امیدوارم هرجا که هستید موفق و شاد باشید:rose:
    این یعنی منو بخشیدی عزیزم..مرسی فداااااااااااااااات....خ مردی امید:heart:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا