M
پسندها
8

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• یه سئوال دیگه. چرا دیگه کسی توی قسمت بیوتک انجمن فعال نیست؟ اتفاقی افتاده؟ مدت هاست مطلب جدیدی نمیذارن.
    سلام. قبولیتونو تبریک میگم. ایشالا موفقیت های بیشتر.
    یه سوال. من هر چی توی انجمن گشتم درصدهای شما رو ندیدم. نمیدونم حذف شده یا من پیدا نکردم. من ارشد بیوتکم دارم برا دکتری میخونم. میخواستم اگه ایرادی نداره درصدهای سال قبولی و سال قبل تر که قبول نشدین و رتبتونو بدونم تا یه کم وضعیت دستم بیاد. راستی با روزی 3 یا 4 ساعت به مدت یک سال میتونم تو آزمون 96 برا تهران رتبه بیارم؟
    از ابراز محبت دوستان بسیار ممنون و متشکرم ایشالله روزی همه بشه
    سلام

قبولیتون رو تبریک میگم ... انشاالله که همیشه موفق باشید
    سلام
    ببخشید شما میتونید در مورد ارشد میکروب بهداشت و ارشد وزارت علوم راهنمایی کنید؟
    سلام
    من رتبه م شده 150!
    نمیدونم اگه سال دیگه بخونم بهتر میشم یا نه!!!!
    هنوزم باورم نشده که نمیتونم قبول شم!
    راهنمایی میخوام...:(50):
    سلام واقعا ناراحت شدم از اینکه قبول نشدید ایشالا سال دیگه:riz304:
    سلام دوست عزیز
    توی اون تاپیک که چند وقت پیش منابع و ضرایب جدید ارشد بیوتک را اعلام کرده بودین،اخیرا دیدم که ویرایش کردین و فقط نوشتین به احتمال زیاد بیوشیمی جایگزین میشه.آیا این ضرایب جدید قطعی نبودن که حذفشون کردید؟ببخشید که من همش مزاحمتون میشم.
    سلام آقا مرتضی؛خوبین؟میبخشین میشه لیستی از دروسی ک توی ارشد خوندین را واسم بنویسین؟من بیوتک میکربی هستم میخواستم ببینم درسامون تا چ حد با شما متفاوته؛ممنون میشم ازتون
    سلام دوست من از الا هیچی نمی گن و معلوم نیست عین ما دو ماه مونده به کنکور اعلام میشه. برا پایان نامه دانشگاه حدود 6 میلیون میده
    سلام دوست گرامی

ممکنه از استادتون که عضو برد هست بپرسین که واقعا واسه کنکور ارشد امسال قراره شیمی حذف شه و بجاش بیوشیمی بذارن !!؟؟

و یه سوال دیگه اینکه برای پایان نامه ارشد ، وزارت بهداشت ، باید حدود چقدر هزینه کرد برای آزمایشگاه و موادش ؟

خیلی ممنوون
    سلاااام
    سال نو مبارک
    یه سواااااااااااال
    برای تمرین مسائل شیمی عمومی از چ کتابی استفاده میکنید؟
    اگه حل المسائل خود مورتیمرو بگیرم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا