نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

hosseintorabi

New member
سلام من که نمیتونم بگم حسم بهم میگه کجا قبول میشم . ولی خیلی دوست دارم اهواز قبول شم

- - - Updated - - -

سلام من که نمیتونم بگم حسم بهم میگه کجا قبول میشم . ولی خیلی دوست دارم اهواز قبول شم اقای ترابی انتخاب اول شما کجا بود ساری چندمیه؟
قبول میشین انشاءا...
من ساری تقریبا میشه گفت انتخاب اولم بود:)).. قبلش فقط دانشگاهها تهران رو زدم که صرفا جهتِ خالی نبودن عریضه بود.. :))..
ولی خب در ادامه به ترتیب ساری، کرج، قزوین، همدان، قم... و یه چند تا دانشگاه دیگه رو زدم

rosa68

New member
قبول میشین انشاءا...
من ساری تقریبا میشه گفت انتخاب اولم بود:)).. قبلش فقط دانشگاهها تهران رو زدم که صرفا جهتِ خالی نبودن عریضه بود.. :))..
ولی خب در ادامه به ترتیب ساری، کرج، قزوین، همدان، قم... و یه چند تا دانشگاه دیگه رو زدم

ان شاالله شما هم هرجا که دوست داری قبول بشی

12500

Member
منم فک کنم دانشگاه تهران:)..دوستان میشه ارشد رو 4 ترمه تموم کرد؟برنامه اش چ جوریه(2 ترم درس و 2 ترم پایان نامه و مقاله)؟

rosa68

New member
منم فک کنم دانشگاه تهران:)..دوستان میشه ارشد رو 4 ترمه تموم کرد؟برنامه اش چ جوریه(2 ترم درس و 2 ترم پایان نامه و مقاله)؟

شما که قطعا تهران. اره معمولا اینطوره مگر اینکه بعضی بچه ها با کارا ازمایشگاهیشون یکم طور بکشه به پنج ترم برسه ولی فک نکنم دیگه ایجور باشه نهایت ۴ ترم

hosseintorabi

New member

بعضی دانشگاهها میشه بعضیا نه.. بستگی به برنامه و چارت دانشگاه داره.. واسه هر دانشگاه میتونین برین سایت دانشگاه ببینید.. من قبل انتخاب دانشگاه واسه خیلی از دانشکده هارو گشتم دیدم.. که ببینم ترتیب انتخابم چجوری باشه.. تهران رو ندیدم ولی دوستانی که بودن فکر میکنم واحدا توو دو ترم ارائه میشه و میشه چهار ترمه تموم کرد.. ولی مثلا شهید بهشتی واحدا توو سه ترمه... یا خیلی جاهای دیگه..

12500

Member
بعضی دانشگاهها میشه بعضیا نه.. بستگی به برنامه و چارت دانشگاه داره.. واسه هر دانشگاه میتونین برین سایت دانشگاه ببینید.. من قبل انتخاب دانشگاه واسه خیلی از دانشکده هارو گشتم دیدم.. که ببینم ترتیب انتخابم چجوری باشه.. تهران رو ندیدم ولی دوستانی که بودن فکر میکنم واحدا توو دو ترم ارائه میشه و میشه چهار ترمه تموم کرد.. ولی مثلا شهید بهشتی واحدا توو سه ترمه... یا خیلی جاهای دیگه..
اخه من از دانشجویا دانشگاه تهران و بهشتی شنیدنم ک 6 ترمه تموم میکنن..من هر چی گشتم چارت دانشگاه تهرانو پیدا نکردم:(

hosseintorabi

New member
اخه من از دانشجویا دانشگاه تهران و بهشتی شنیدنم ک 6 ترمه تموم میکنن..من هر چی گشتم چارت دانشگاه تهرانو پیدا نکردم:(
آره بهشتی رو که مطمئنم دروسش سه ترم ارائه میشه.. ببین اینجوریه که اگه توو دو ترم درسا ارائه بشه میشه یه ساله جمع کرد پایان نامه رو.. شایدم نشه.. ولی اگه درسا سه ترمه باشه امکان نداره بشه پایان نامه رو جمع کرد.. یعنی میخوام بگم اگه درسا توو سه ترم باشه امکان 4ترم تموم کردن تقریبا صفره..
می گردم اگه پیدا کردم میگم ..

rosa68

New member
]
نتابج تا اخر این هفته اعلام میشه اطلاعیه سنجش امروز صبح۹۴/۶/۷ گفته ۹۴/۶/۱۳ اعلام میشه ولی ۱۳ جمعه س شاید ۱۴ هم اعلام بشه

بالا