مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 3

narjes1992

New member
ترتیب خوندن درسات باید طبق ضریب باشه..ویروس(3)ایمنی(2)بعدش سلولی(1.5)وزبان هم در کنار اینهاضریب درس قارچ که برای شما صفر هستش پس این درس هیچی..می مونه درس باکتری وانگل که به نظر من بجای اینکه دوتا درسو با داشتن ضریب 1باهم بخونه نمی ارزه به خوندنش یکی از این 2تا درسو انتخاب کن وحداقل 50 بزن تا اینکه 2تا درسو باهم بخونیو هر کدومو20درصد بزنی به نظر من انگلو انتخاب کن اگه ملو بخونی70میزنی..ان شااله که بیشتر میزنی

والا من با صفر زدن هر درسی مخالفم. چون رتبه برام مهمه. حالا فعلا که شروع نکردم به خوندن .باید واسه میکروب تصمیم جدی بگیرم بعد شروع کنم. ممنون از راهنماییتون. موفق باشید

sara77

New member
من که معلوم نیس امسال قبول شم یا نه تا شهریور صبر میکنم اگه نشد مهر ماه بهتون میپیوندم ولی برای رتبه ی تک رقمی

farzad.lab

مدیر بخش
انشالا همه تک رقمی ها از بین خودمون هستن . تعداد بره بالا جو رقابتی خوبی ایجاد میشه

biologiist

New member
سلام خسته نباشید ....منم هستم....الان دیدم منابع عوض شده خیلی نگرانم ....یه سالی از درس دور بودم

sara77

New member
سلام ساراخانوم.ایشالاکه قبولی.میشه منابعی روکه خوندی بگی بی زحمت
واسه باکتری واکر و بهادر،،،،قارچ و برای کنکور،ایمنی ،انگل برای کنکور،ویروس مورای،،،،زبان تافل لزگی،،،سبولی لودیش البته من چون فارغ تحصیل نشده بودم خیلی نشد بخونم امتحانای خودم خیلی اذیت کردن ولی با همینا اگه کامل بخونی رتبه ی خوبی میاری چون کامل بودن

na902021003

New member
واسه باکتری واکر و بهادر،،،،قارچ و برای کنکور،ایمنی ،انگل برای کنکور،ویروس مورای،،،،زبان تافل لزگی،،،سبولی لودیش البته من چون فارغ تحصیل نشده بودم خیلی نشد بخونم امتحانای خودم خیلی اذیت کردن ولی با همینا اگه کامل بخونی رتبه ی خوبی میاری چون کامل بودن

اره دقيقامنم وضعيتم مثل شمابود.ولي كتابم نداشتم فقط جاوتز خوندم

eeeeeeehsan

New member
توجــه توجــه

بچه های همه مجموعه ها که درس ایمنی شناسی رو دارن و تمایل دارن آزمون ایمنی شناسی برگزار کنن،
یا به من پیام خصوصی بدن یا داخل تاپیک [ایمونولوژی] آزمون اعلام آمادگی کنن.

(بچه های مطالعه گروهی مجموعه 2 که اعلام آمادگی کردین (اون 12 نفر تا به الآن)، اگر کسی داوطلب نشه مجبوریم خودمون واستون برنامه بریزیم.)

farzad.lab

مدیر بخش
چراابنجا اینقدر خلوته ؟ کسی شروع نکرده به درس خوندن یا نمایین اینجا ؟

من که در حال زبان خوندن هستم لغات مهارت ۱ لزگی تموم شد مهارت ۲ شروع شد :)))))

e coli

New member
سلام وصبح بخیر...
دقیقا یه صفحه مونده مهارت 1 رو تموم کنم و چقدر هم سخته .لغاتش برام نااشناس
زبان 504 هم درس 11 هستم
ایمنی و ویروس و هر 4منبع باکتری شناسی هم تقریبا تا صفحه 120
خلاصه وضع روحی ام هم، شدیدا کلافه ام مخصوصا با هوای شرجی استانمون
پووووووووووف
روز همگی خوش و من ا... توفیق

farzad.lab

مدیر بخش
سلام من ۵۰۴ رو قبلا خوندم . تافل هم ۵۰٪ پیشرفت .

لزگی مهارت ۱ + تسلط روی لغاتش ۹۵٪ تموم شده .
لزگی مهارت ۲ فقط لغات رو خوندم .

سلولی و مولکولی : از یه جزززوه سبک مولکولی رو خوندم تستاش مونده .

انگل شروع ترماتود ها بود امروز ....

هنوز به وضعیت خوبی از نظر اجرای برنامه هام نرسیدم اما رو به پیشرفتم . :))))))

موفق باشین همه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pariya

farzad.lab

مدیر بخش
سلام وصبح بخیر...
دقیقا یه صفحه مونده مهارت 1 رو تموم کنم و چقدر هم سخته .لغاتش برام نااشناس
زبان 504 هم درس 11 هستم
ایمنی و ویروس و هر 4منبع باکتری شناسی هم تقریبا تا صفحه 120
خلاصه وضع روحی ام هم، شدیدا کلافه ام مخصوصا با هوای شرجی استانمون
پووووووووووف
روز همگی خوش و من ا... توفیق

:motat: افرین ... اگه سال اولتون هست که خیلی خوب پیش رفتین اگه سال اول هم نیست که وقت زیاد دارین ...

قبل از شروع لزگی اگه تافل بخونید براتون راحت تره . دایره لغوی هرچقدر بالاتر ببرین برای لزگی راحت ترین .

بقیه گزارش نمیدن ؟؟؟:sdasdasd:

mri13

New member
سلام دوستان اگر امکانش هست لطف میکنید از 20 تا سوال آخر زبان آزمون امسال عکس بگیرید برام بفرستید؟ خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

mojnia

New member
سلام دوستان اگر امکانش هست لطف میکنید از 20 تا سوال آخر زبان آزمون امسال عکس بگیرید برام بفرستید؟ خیلی ممنون

DSC02249.JPG

DSC02250.JPG

farzad.lab

مدیر بخش
گزارش امروز من :

مرور لغت هایی که در لزگی ۱ مشکل داشتم :)))
همین طور لغت های لزگی ۲ ... مهارت ۲ لزگی امشب یا فردا تموم میشه ... ۳ رو استارت میزنم :)))

بخش مولکولی از جززززوه ایی که داشتم سبک بود امروز مرور کردم .

love virology

New member
درود بر همه دوستان این هم بررسی سوالات ویروس 94 تمام 20 سوال تکراری دفترچه سری الف

41 دکترا 91 و 92
42 ارشد 84
43 دکترا 91
44 دکترا 91 و 92
45 دکترا 91
46 دکترا 89 و ارشد 85 تربیت مدرس
47 دکترا 91
48 ارشد 86
49 ارشد 92
50 ارشد 90
51 دکترا 91
52 ارشد 92
53 دکترا 93
54 ارشد 92
55 دکترا 91
56 ارشد 81 و 82
57 ارشد 87
58 ارشد 89 تربیت مدرس
59 دکترا 89 و دکترا 91
60 دکترا 91
همینطوری که دیدید عمده سوالات از دکترا بود امسال هم به احتمال خیلی زیاد همین جوری خاهد بود یک سال در میان هم از مبحث واکسن و داروهای ضد ویروسی سوال زیاد میاد و هم چنین پروتیین ها و ژن های رتروویروس ها/ شاد باشید

بالا