▌▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 2

موافق قوانین این مطالعه گروهی هستین؟

• مجموع رای دهندگان
    0

مریم 8994

New member
سلام بچه ها خستن نباشین...من با اجازتون همون انجمن گزارش میدم چون اینجا برام بیشتر جنبه ی درسی داره وبیشتر مقید به درس خوندنم چون دوس ندارم زیاد سر گوشیم برم ....هر وقت بشه میام اینجا گزارش میدم....ممنون

atarod

New member
عطارد جان، خوب رتبه 6 امسال میگه چندتا کتاب ایمنی نخونین و فقط تمرکز کنین رو یک منبع، حالا شما میگی چندتاااا کتاب بخونیم برا ایمنی؟

عزیزم من تجربه خودمو بهتون گفتم.چون من ابوالعباسو کاملن حفظ بودم و تسلط خوبی روش داشتم.اما بعد اینکه کنکور دادم متوجه شدم یه منبع پاسخگوی کامل سوالات نیس.
منم با صحبتایی ک با ی رتبه برتر داشتم،اونم بخاطر این موضوع ک یه منبع فقط خوندم خیلی سرزنشم کرد.حالا شماهم تا کنکور خیلی وقت دارین و مطمینن وقت میکنین ک چنتا کتاب واسه درس اصلی بخونین.مخصوصن الان ک ضریبش 6 شده تاثیرش فوق العاده س.
منم با مقایسه درصدام ،متوجه شدم همه درصدام خیلی شبیه ایشون هستش.فقط تفاوتمون تو همین درس ایمنی بود ک ایشون 85 زده بود ولی من 71 زدم.همین اختلاف درصد اونم فقط تو یه درس باعث اختلاف فاحش تو رتبه هامون شد.
منم خاهرانه بهتون توصیه میکنم حتمممن چنتا کتاب واسه درس ایمنی بخونین.چون هرچقد ک درسای دیگه رو بالا بزنین ولی ایمنی پایین باشه رتبه دلخواهتونو نمیارین...
موفق باشین دوستان

Meghraz

New member
عزیزم من تجربه خودمو بهتون گفتم.چون من ابوالعباسو کاملن حفظ بودم و تسلط خوبی روش داشتم.اما بعد اینکه کنکور دادم متوجه شدم یه منبع پاسخگوی کامل سوالات نیس.
منم با صحبتایی ک با ی رتبه برتر داشتم،اونم بخاطر این موضوع ک یه منبع فقط خوندم خیلی سرزنشم کرد.حالا شماهم تا کنکور خیلی وقت دارین و مطمینن وقت میکنین ک چنتا کتاب واسه درس اصلی بخونین.مخصوصن الان ک ضریبش 6 شده تاثیرش فوق العاده س.
منم با مقایسه درصدام ،متوجه شدم همه درصدام خیلی شبیه ایشون هستش.فقط تفاوتمون تو همین درس ایمنی بود ک ایشون 85 زده بود ولی من 71 زدم.همین اختلاف درصد اونم فقط تو یه درس باعث اختلاف فاحش تو رتبه هامون شد.
منم خاهرانه بهتون توصیه میکنم حتمممن چنتا کتاب واسه درس ایمنی بخونین.چون هرچقد ک درسای دیگه رو بالا بزنین ولی ایمنی پایین باشه رتبه دلخواهتونو نمیارین...
موفق باشین دوستان
خوب منبع دیگه منظورتون دقیقا چیه؟! جز وه یا کتاب دیگه ای؟ و اینکه کامل مثل ابول بخونیمش یا یه سری فصل های مشخص؟! اگه یه سری فصل هاست لطفا اسمشونو ذکر کنین ممنون!

hanas68

New member
موفق باشین دوستان
آاا من خیال کردم شما برادر هستین؟خخخ ممنونم، میدونم نیت شما کمک ب ماهاست، اما چندتا منبع واقعا سخته، میشه از همون رتبه برتر بپرسید چیا خونده ک 85 درصد زده، والا ما دیگه دیوونه شدیم، ابوالعباس خودش اندازه ده کتاب تایم میبره، از همشونم کاملتر هس، البته بجز بعضی فصلاش، لطفا اگه میتونین کمک کنین...ممنونم

- - - Updated - - -

سلام بچه ها خستن نباشین...من با اجازتون همون انجمن گزارش میدم چون اینجا برام بیشتر جنبه ی درسی داره وبیشتر مقید به درس خوندنم چون دوس ندارم زیاد سر گوشیم برم ....هر وقت بشه میام اینجا گزارش میدم....ممنون
کار خوبی میکنی مریم جون، منم پایتم

atarod

New member
خوب منبع دیگه منظورتون دقیقا چیه؟! جز وه یا کتاب دیگه ای؟ و اینکه کامل مثل ابول بخونیمش یا یه سری فصل های مشخص؟! اگه یه سری فصل هاست لطفا اسمشونو ذکر کنین ممنون!

والا منابع دیگه من وجگانی رو نخوندم ولی چون ایشون خودشون طراح سوالات هستن از مطالب کتاب خودشون سوالاتی مطرح میکنن ک توی ابوالعباسم نیس.من خودم نمیدونسم ایشون طراح سوالا هستن وگرنه حتمن میخوندم کتابشونو.دیگه اینکه رتبه 11 گفتن ک ج/ز/و/ه دکتر ب/ش/ا/ش خیلی خوب و کامله.من اینو خودم ندیدم ولی ازونجایی ک ایشونو قبول دارم میدونم کاملن حرفاشون درست و صحیحه مطمینم ک این ج/ز/و/ه خوبیه
من بهتون پیشنهاد میکنم اول صحبتای این دوستانی ک باهاشون مصاحبه شده سحر محمد و سحراز رو کامل بخونین و خودتون ب یه جمعبندیه کامل برسین.ابوالعباس خیلی خوبه مخصوصن شکلاش و جداولش ک توی متن ذکر نشده خیلی عالیه.ولی بازم میگم کامل نیس.وجگانی و ی خوب کامل هم اگه گیر بیارین بخونین.حتی اگه رتبه های برتر کتاب غیر رفرنسی بهتون معرفی کردن حتمن بگیرن بخونین چون مطمین باشین ضرر نمیکنین.خود عباس فصل Ab-Ag و واکسن و برخی فصولش کامل نیس.مخصوصن تو بحث ایمنی جلدی و گوارش و بخصوص سرولوژی و ایمونو هماتولوژی رو زیاد توضیح نداده.

آخرین ویرایش:

atarod

New member
آاا من خیال کردم شما برادر هستین؟خخخ ممنونم، میدونم نیت شما کمک ب ماهاست، اما چندتا منبع واقعا سخته، میشه از همون رتبه برتر بپرسید چیا خونده ک 85 درصد زده، والا ما دیگه دیوونه شدیم، ابوالعباس خودش اندازه ده کتاب تایم میبره، از همشونم کاملتر هس، البته بجز بعضی فصلاش، لطفا اگه میتونین کمک کنین...ممنونم

- - - Updated - - -

رتبه برتر اقای محمد مهجور رتبه 11 و سحرخانم رتبه 3 منظورم هست.ک خودتون میشناسینشون.و ذکر کردن چیا خوندن.ابوالعباس انقدم پیچیده و زمانبر نیس ک شما میگید.اتفاقن من همون بار اولم ک خوندم انقد لذت بردم ک نفهمیدم چطوری تموم شد.ولی اشتباهم همین بود ک بعد از چنبار خوندنش نرفتم سراغ ی کتاب دیگه.ک مطالبمو تکمیل کنم.با اینکه ی ج/ز/و/ه کامل هم داشتم ک مشاورم بهم گفته بود عباس و همین ج/ز/و/ه رو بخون کافیه و بالای 80 میزنی.و واقعن قبل کنکور مطمین بودم رتبه یه رقمی میارم.اما الان ک ب عقب نگا میکنم خیلی پشیمونم ک اعتماد بیجا کردم و نرفتم چنتا کتاب بخونم.چوبشم دارم میخورم.شماهم ب حرف کسانی گوش بدین ک این راهو رفتن و تجربه ی ساله کنکورو دارن.
موفق باشین

مریم 8994

New member

- - - Updated - - -

کار خوبی میکنی مریم جون، منم پایتم

هناس جون بیایم دیگه سفت ومحکم شروع کنیم .....من میام توی انجمن....همون مطالعه گروهی گزارش میدم......پیش به سوی موفقیت

hanas68

New member
خیلی ممنونم، آره ابوالعباس خیلی شیرینه، منکه ندارم، از وجگانیم بدم میاد، اگه خوبی سراغ دارین لطفا اسمشو بگین تا گیر بیاریم، عطارد جان ممنونم، ایشالا شمام موفق شین، بنظرتون همون ب ش ا ش با ابوالعباس خوب نیست؟

hanas68

New member
هناس جون بیایم دیگه سفت ومحکم شروع کنیم .....من میام توی انجمن....همون مطالعه گروهی گزارش میدم......پیش به سوی موفقیت
باوشه مریم جونم، منکه ی هفته ای هس نخوندم، از دس خودمم ناراحتم بشدت، منکه تو انجمن گزارش میدم، حالا تو مطالعه گروهی گزارش بدیم یا اینجا؟؟؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
احسات خان بابت اینهمه تلاش ممنونیم، هرچند ب لطف تلگرام انجمن سوت و کور شده...میشه ک ل ا س درسو توضیح بدین چجوریه؟
تاپیک درس داخل بخش ایمنی خونه ست.

تو تلگرام هیچ خبری نیست بچه ها، فقط مطالعه گروهی زبان هست که گزارش داده میشه و برنامه ریزی داره.
تلگرام زبونم مو درآوورد ازبس گفتم، واسه هماهنگی هاست و واسه بچه هایی که انجمن نمیان. سه چهارتایی از بچه های قدیم هستن که درگیر زندگیشونن و نمی تونن انجمن سر بزنن. انجمن وقت گیره، ولی تلگرام کمتر.. میان اونجا گزارش میدن.

اصل کار ما و اصل گزارش دادن ما داخل همین تاپیکه.. همه بچه ها این جمعه رو گزارش میدن.
گزارش دادن هم شما داخل هردو تاپیک گزارش بدید. هرطور راحتین، فرق نمی کنه.

atarod

New member
خیلی ممنونم، آره ابوالعباس خیلی شیرینه، منکه ندارم، از وجگانیم بدم میاد، اگه خوبی سراغ دارین لطفا اسمشو بگین تا گیر بیاریم، عطارد جان ممنونم، ایشالا شمام موفق شین، بنظرتون همون ب ش ا ش با ابوالعباس خوب نیست؟

عزیزم رتبه من درحدی نیس ک بخام مشورت بدم چه ج/ز/و/ه ای خوبه یا بده.بعدم ب ش ا ش رو من ندیدم ولی دوستم ک رتبه اورده خیلی تاییدش میکنه.پس منم توصیه میکنم بگیرین بخونینش .من بیشتر روی خوندن چند کتاب تاکید دارم.بجز رفرنس ،حالا هرچی ک گیر اوردین بخونین ضرر نمیکنین.
ممنون از لطفت.
ایشالا منم امسال ی دانشگاهه خوب بیارم بلکه یکم حالم بهتر بشه :65d6a5d6s:

eeeeeeehsan

New member
توجــه توجــه

بچه های همه مجموعه ها که درس ایمنی شناسی رو دارن و تمایل دارن آزمون ایمنی شناسی برگزار کنن،
یا به من پیام خصوصی بدن یا داخل تاپیک [ایمونولوژی] آزمون اعلام آمادگی کنن.

(بچه های مطالعه گروهی مجموعه 2 که اعلام آمادگی کردین (اون 12 نفر تا به الآن)، اگر کسی داوطلب نشه مجبوریم خودمون واستون برنامه بریزیم.)

آخرین ویرایش:

aziiiin

New member
سلام به همگی من چند وقتی سر نمیزدم به اینجا میشه یه نفر راجع به آزمون و کلاسی که گفته شده یه توضیحی بده ممنون میشم :)

مریم 8994

New member
باوشه مریم جونم، منکه ی هفته ای هس نخوندم، از دس خودمم ناراحتم بشدت، منکه تو انجمن گزارش میدم، حالا تو مطالعه گروهی گزارش بدیم یا اینجا؟؟؟؟؟؟

هناس جون منم این هفته درس نخوندم....من همون مطالعه گروهی گزارش میدم عزیزم.......

eeeeeeehsan

New member
13 نفر اعضای گروه؛

ahmadzadefateme
ati1408
biologisst
emmy
Labkhand
m.sadegh71
maryam.iran1000
sefidrooze
sholeh.
Niaz_k
sarneveshtam
majid202m
.Nazanin

گزارش یادتون نره!!!

گزارش من:
1 فصل ایمنی + مرور لغات زبان

ati1408

New member
سلام بر همگی شما عزیزان ایمونو :)
گزارش این هفته من : مبحث آنتی بادی و آنتی ژن رو تکمیل کردم و البته منهای تست :(
زبان دو درس 504 و مرور یه مهارت لزگی ( لزگی عجیب وقت میگیره ازم ! ) و لغت و متن جدید ( متن از مقاله های تخصصی ایمنی )
:bunnyearsmiley:

eeeeeeehsan

New member
دوستان عزیز سلام
این پیام برای شما 13 نفر باهم به صورت خصوصی هم ارسال شد.
برنامه ریزی که براتون انجام شده از این قراره؛

برای برگزاری آزمون:
فصل 1 eeeeeeehsan
7 مرداد

فصل 2 sefidrooze
17 مرداد

فصل 3 ahmadzadefateme
27 مرداد

فصل 4 emmy
6 شهریور

فصل 5 ati1408
16 شهریور

فصل 6 Labkhand
26 شهریور

فصل 7 biologisst
5 مهر

فصل 8 m.sadegh71
15 مهر

فصل 9 maryam.iran1000
25 مهر

فصل 10 sholeh.
5 آبان

فصل 11 Niaz_k
15 آبان

فصل 12 sarneveshtam
25 آبان

فصل 13 majid202m
5 آذر

فصل 14 .Nazanin
15 آذر

(تاریخ برگزاری آزمون 10 روز یکبار..)

این فصول بر اساس کتاب عباس ویرایش 2015ست.
اگر کتاب دیگه یا جـزوه میخونید خودتون رو با این سرفصل ها هماهنگ کنید. چون منبع ما برای ایمنی شناسی فقط کتاب عباسه.

اگه این برنامه ریزی واستون مناسب نیست با دوست مورد نظرتون هماهنگ کنید.
برای هماهنگی می تونید پیام خصوصی بزنید، می تونید هم داخل همین تاپیک فصلتون رو باهاشون عوض کنید.

بچه ها هدف اینه تا آخر تابستون عباس رو تموم کنیم، حتی شده یک دور و پس از اون بچسبیم به مفهومی خوندن و درک درس ایمنی شناسی، چون اگه فقط بخونید و حفظ کنید بهتون قول میدم نمی تونید درصد خوبی رو توی کنکور به دست بیارید. پس تسلط 100 درصد مفهومی روی عباس هدف اصلی ماست.
چون بعد از تسلط 100 درصدی روی عباس میخوایم کتاب وجگانی رو شروع کنیم، و اگرم شد رویت. سرولوژی پاکزاد رو هم خودتون تهیه کنید و کم کم بخونید، داخل برناممون نیست.
ولی یه هدف فرعی هم درکنار هدف اصلی ما قرار گرفته شده و اونم برگزاری آزمونه.
امیدوارم متوجه برنامه های ما شده باشید..

در مورد کـلاس درس هم هفته آینده برنامه ریزی می کنیم.
می تونید هم خودتون داوطلب بشید. توضیحات درمورد کـلاس درس.

و صحبت آخر، من شهریور دیگه اعزامم، پس میخوام هرچه زودتر وظایفتون مشخص بشه و با برنامه پیش برید.
پس هرچه زودتر اعلام کنید.
اگه موافق این برنامه هستید همینجا بگید آماده اید. اگر هم به هردلیلی نمیخواید ادامه بدید باز همینجا اعلام کنید، چون کل انجمن دارن رو این برنامه ریزی و برگزاری آزمون شما حساب باز می کنن.

در ضمن، برنامه ریزی درسی شما با خودتونه که روزی چند فصل و چقدر ایمنی بخونید. فقط باید برای برگزاری آزمون این فصل ها خودتون رو به فصل مورد نظر برسونید. برنامه ریزی ما فقط برای برگزاری آزمونه که شما دوستان طبق قرارمون باید سوال طراحی کنید. برای طراحی سوال هم می تونید از کنکورهای سال های گذشته الهام بگیرید، مطمئن باشید کار دشواری نیست.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

*baroon*

New member
سلام
من یکم گیج شدم بس که این تاپیک اون تاپیک رفتم میگم بهتر نبود مثل پارسال فقط یک تاپیک ایمنی بود اونطوری خیلی بچه ها سرجمع تر وراحت تر بودن
اینطوری خیلی هم وقتمون گرفته میشه باید توچند تا تاپیک گزارش بدیم یا مطالبو بخونیم
الان من نفهمیدم تاپیک اصلی که باید توش بیشتر فعالیت کنیم این تاپیکه یا مطالعه گروهی ایمنی95

آخرین ویرایش:
بالا