مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

elmi90

New member
از دوستانی که مطالعه می کنند گزارش بدن حتی اگه کم هم خونده باشن تا بقیه هم انرژی بگیرن تا یه جو کنکوری ای ایجاد شه.
من خودم امروز فقط زبان اکتیو ۱ رو خوندم

melinaa

New member
منم شروع کردم بچه ها...به کمک خدا...
از 504 شروع میکنم...کمک کنندست...من قبلا تافل رو خوندم...لزگی هم چند مهارتشو خوندم...
اما جمله بندیم ضعیفه..خوب نمیتونم رو متن ترجمه کنمو سوالاتشو جواب بدم...
اما لغاتم در کل خوبه...
نمیدونم باید چکار کنم...
سلولی هم شروع کردم...

elmi90

New member
سلام گذارش امروز من
1:10 فصل ۲۰ لودیش و 1 ساعت از فصل ۱ امری خوندم

elmi90

New member
سلام اخه من سال قبل ۱۹ فصل لودیش خوندم و به کنکور ۹۴ نرسیدم تمام کنم از شانس خوب من هم ۴ سوال هم از اپاپتوز داده بودن تصمیم دارم تا اخر تابستان کار های ناتموم رو تمام کنم.

Succses

New member
سلام دوستان
منم با اجازه به جمعتون اضافه ميشم??????
اميدوارم ههممون موفق بشيم

Succses

New member
سلام
بچه ها
من امسال اولين تجربه كنكور ارشدم هست اصلا نميدونم چي به چيه
امروز چهار صفحه اول امري رو خوندم يك ساعت شد....خيلي ميترسم اخه چه جوري ميشه در عرض چند ماه اين همه منبع رو خوند و تموم كرد...ميشه يكم راهنماييم كنيد.
ممنونم

atrinn

New member
سلام
بچه ها
من امسال اولين تجربه كنكور ارشدم هست اصلا نميدونم چي به چيه
امروز چهار صفحه اول امري رو خوندم يك ساعت شد....خيلي ميترسم اخه چه جوري ميشه در عرض چند ماه اين همه منبع رو خوند و تموم كرد...ميشه يكم راهنماييم كنيد.
ممنونم
سلام،طبیعیه،ببین امری کتاب سنگینیه،باید واقعا واسش وقت گذاشت،فصل یک اسون ترین فصل هست،راه میوفتی،نگران نباش،کلی وقت داری،اگه با دقت بخونی و حتما خلاصه نویسی کنی بهت کمک میکنه،و حتما حتما باید دوره کنی.تمام تلاشت رو بکن،یکسال نشد سال بعد،نگرانی نداره که،.موفق باشی

elmi90

New member
سلام
از دوستان کسی در مورد کتاب تست سوالات تالیفی ژنتیک انسانی بر اساس امری و تامسون اطلاعاتی دارند

elmi90

New member
سلام گزارش امروز من
ژنتیک 1:30 امری فصل 1 به همراه واژه نامه
لودیش 1:15 فصل 20 و مرور جلسه قبل
زبان درس 8 اکتیو1

َAngel91

New member
سلام دوستان
خوبین؟
من میخوام ارشد علوم شرکت کنم،اینجا کسی هست هدفش ارشد علوم باشه؟اخه تاپیک جداگانه برای ارشد علوم نداشتیم
بعد یه سوال دیگه،بهترین منابع برای بیوشیمی،ژنتیک و سلولی مولکولی وزارت علوم چیه؟
ممنون

parian

New member
سلام دوستان
خوبین؟
من میخوام ارشد علوم شرکت کنم،اینجا کسی هست هدفش ارشد علوم باشه؟اخه تاپیک جداگانه برای ارشد علوم نداشتیم
بعد یه سوال دیگه،بهترین منابع برای بیوشیمی،ژنتیک و سلولی مولکولی وزارت علوم چیه؟
ممنون/[/size]
سلام منم دارم برای وزارت علوم میخونم منابع هم پیشنهاد میکنم برای بیوشیمی لنینجر ترجمه دکتر محمدی و برای سلولی ومولکولی لودیش (2013)بخونی

آخرین ویرایش:

farim

New member
سلام سوال داشتم کتاب تست برا دروس ژنتیک می خوام بخرم ولی چون زیاد اطلاعات خوب نیست از سرچ کردم این رو بخرم خوبه ؟ بیوشیمی کتاب گنجینه جعفرنژاد، تست سلولی مولکولی عبادی انتشارات کتابخانه فرهنگ ، ژنتیک تست اگر منابع دیگری می شناسید ممنون می شم راهنمایی آیم کنید

آخرین ویرایش:

elmi90

New member
سلام سوال داشتم کتاب تست برا دروس ژنتیک می خوام بخرم ولی چون زیاد اطلاعات خوب نیست از سرچ کردم این رو بخرم خوبه ؟ بیوشیمی کتاب گنجینه جعفرنژاد، تست سلولی مولکولی عبادی انتشارات کتابخانه فرهنگ ، ژنتیک تست اگر منابع دیگری می شناسید ممنون می شم راهنمایی آیم کنید
سلام من عبادی رو دارم زیاد تو فاز ملکولی سلولی کمه ولی امسال می خوام سلولی بخرم و ژنتیک هم خوبه من دارمش ازش راضی ولی مشکلی که داره تا ۹۰ نوشته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا