مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mello

New member
راستي يه سوال...
كسي ميتونه يه كتاب بهم معرفي كنه كه لغات پزشكي پرتكرار كنكور رو جمع آوري كرده باشه؟
اگه همون لغات لزگي رو خودم دربيارم كافي هست؟

agigesabz

New member
سلام دوستان
ناامید نباشین .حتما یک جای کارتون اشکال داشته دیگه سعی کنین ضعفها تون را پیدا کنین و برطرفشون کنین .
برای بیوشیمی بهترین پیشنهاد بیوشیمی رضا زاده پوران پژوهش چند بار + تستهای گنجینه بیوشیمی (واقعاگنجینه هستش)
برای سلولی ومولکولی اگه بتونین لودیش اگرنه مجید مهدوی + سلولی برای کنکور وتستهای عبادی
امیدوارم سال دیگه این موقع همتون خوشحال باشین
التماس دعا

راز.

New member
اگه کسی یه کتاب خوب وخلاصه برای مجموعه زیست ومیکروبیولوژی وبیوفیزیک و ویروس سراغ داره ممنون میشم بگید بچه ها

PariSima

New member
بچه ها من از ديروز شرو كردم. روز4 از هفته 25 از كتاب 1100واژه+ 9 صفحه از فصل 9 لوديش----مجموعا 1.5ساعت
امروز سعي ميكنم بيشتر بخونم
پري سيماجون اميدوارم ازم دلخور نباشي...:sadsmiley:
نه عزیزم ، آدم که از دست دوستاش ناراحت نمیشه :)

Mohammad gh

New member
http://forum.oloompezeshki.com/thread16676-2.html

دوستان همونجور که همگی میدونیم وزارت بهداشت جدیدا کنکور هاشو بصورت مجموعه میگیره
و ازونجا که تاپیک های مطالعه ی اختصاصی هم خیلی پر رونق نیستن تاپیکی برای مطالعه ی گروهی مجموعه علوم آز1 تشکیل شده
اگرم در تاپیک بیوتک هست بخاطر نظارت مستمر مدیریت اونجا هست
نمیگم انجمن تخصصی ژنتیکو فراموش کنید اما حتما حتما به اونجا هم سر بزنید و گزارش مطالعتونو بدید اینجوری بهتر میتونیم بهم کمک کنیم

امیر.k

New member
http://forum.oloompezeshki.com/thread16676-2.html

دوستان همونجور که همگی میدونیم وزارت بهداشت جدیدا کنکور هاشو بصورت مجموعه میگیره
و ازونجا که تاپیک های مطالعه ی اختصاصی هم خیلی پر رونق نیستن تاپیکی برای مطالعه ی گروهی مجموعه علوم آز1 تشکیل شده
اگرم در تاپیک بیوتک هست بخاطر نظارت مستمر مدیریت اونجا هست
نمیگم انجمن تخصصی ژنتیکو فراموش کنید اما حتما حتما به اونجا هم سر بزنید و گزارش مطالعتونو بدید اینجوری بهتر میتونیم بهم کمک کنیم
برادر. فقط امتحانا یکی شده. بحث ها متفاوته. بهتره همینی که هست ادامه پیدا کنه

Mohammad gh

New member
برادر. فقط امتحانا یکی شده. بحث ها متفاوته. بهتره همینی که هست ادامه پیدا کنه

بحثا اتفاقا یکیه چه برای سلولی و چه برای بیوشیمی و زبان!شما اینجا فقط ژنتیک دارید و ما میکروب
اگرچه بسیاری از بچه ها کنکور علومو هم میخوان شرکت کنن که درین صورت اونا هم همزمان ژنتیک و میکروبو هم باید بخونن
از وقتی هم که یکی شده اوضاع پویا تر شده

پروانه

New member
سلام
این آدرس یه سایته که تا اونجایی که میدونم اصل سایت متعلق به دانشگاه شریفه ولی اگه برید تو قسمت آکادمی خان که پایین صفحه سایت هست میتونید درسای زیست و شیمی و... رو که این معلم(سلمان خان) تدریس میکنه رو دانلود کنید.البته زبان اصلی هست ولی به نظرم برای تقویت زبان خوبه و شاید برای فهم بعضی مطالب هم مناسب باشه.
ان شاء الله که موفق باشید.

www.maktabkhooneh.org

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان

لیلیوم

New member
سلام دوستان:ad54ad:
منم امسال انشالله همراه شما خواهم بود:thanks:
از اواخر تیر شروع میکنم

Roda

New member

سلام دوستان یکی این سوال منو جواب بده لطفاااا

در همانندسازی پلی مراز گاما داریم تو اون قسمت 5َ فسفو ریبوز فسفات لیازی
5dRP Lyase activities

وجود داره ، فعالیتش چیه ؟؟؟؟؟؟

avva70

New member
سلام دوستان
منم هستم از الان
باید بگم من امسال آزمون شرکت کردم با توجه به تلاشم که فقط یک ماه خوب درس خوندم رتبه ام 400 شد بچه ها واقعااگه جدی و بدون استرس بخونیم رسیدن به هر چیزی ممکنه:rose::rose:

elmi90

New member
سلام دوستان منم از مرداد ماه بهتون ملحق می شم.
امسال کنکور دادم ژنتیک ۴۵ بیوشیمی ۳۶ سلولی ۵۳ و زبان ۶۰ با این درصد ها ۳۵۰ شدم
برای سال اینده می خوام بترکونم.

azadeh94

New member
سلام بچه ها
من امسال رتبم 440 شد. خیلی کم خونده بودم. نرسیدم چیزایی رو که خوندم دوره کنم. درصدام: ژنتیک 38 سلولی 42 بیوشیمی 18 زبان 59
ان شاءالله از نیمه های مرداد با شما هستم.

atrinn

New member
سلام،منم 120 شدم،ژنتیک 60،سلولی55،زبان 72،بیو15،از مهر دارم همچنان میخونم،انشاله که سال دیگه هممون قبولیم

amir hoosein

New member
سلام به همگی من چند هفته است دارم نظرات و تاپیک های شما را میخونم ولی اکانتم فعال نبود که جواب بدم الان دیگ درست شده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا