نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک اردیبهشت 94

شهنام

New member
راستش من فرصت نکردم بررسی کنم ولی واقعا از جلسه ی آ زمون میدونم و مطمئنم ک اشتباه زیاد داشت،باشه ممنون،شاید هم بررسی کردم هم اينايي ک بچه هازحمت کشيدنوگذاشتم

DAVID_H

New member
دوستان هنوز وقت به اعتراض تمو نشده احتمالا تا پایان تعطیلات لینک اعتراض باقی می مونه پس کسایی که هنوز اعتراض نکردن زودتر اعتراض رو بفرستند
جدید , توجه:پست اصلی اعتراض به کلید اعلام شده(لطفا اطلاع رسانی کنید)+ اصلاح(اضافه شدن دلیل برای سوال 27 و 49 و رفرنس برا سوال 60)

لطفا حتما حتما همه رو اعتراض بذارید تا مشکل اصلی رشته ما که قانون 30 درصد هست رو بتونه کمی حل کنه

مهلت اعتراض تا ساعت 16 روز 13 خرداد هستش(طبق اعلام قبلی ممکنه تمدید بشه ولی هرچه زودتر اعتراض های خودتون رو بفرستید)

با کمک همه دوستان مخصوصاferi70, robogirl , XFX و بقیه دوستان که در این مدت نظرات خودشونو گفتن
به این جمع بندی واسه اعتراض رسیدیم.از زحمات همه تشکر میکنیم.

چند نکته:

1-لطفا همه این اعتراض ها رو یک به یک وارد کنید و چیزی رو جا نیندازید.
2-خواهش می کنیم بقیه رو که یک سال زحمت کشیدن رو فراموش نکنید و فقط خودتون رو در نظر نگیرید
3-همه دوستانتون رو تشویق به پر کردن این فرم کنید.حتی کسانی که نه امیدی به قبولی دارن نه براشون مهمه(میتونید کد رهگیریشون رو بگیرید و خودتون اعتراض ها رو وارد کنید) چون تعداد اعتراض به سوال تععین کننده هست وگرنه بررسی نمیشه.
4-دلایل حذف سوال رو همین طور که نوشته شده کپی کنید
5-توجه کنید فقط یک بار میشه به هر سوال اعتراض کرد و ویرایش اعتراض غیر ممکنه(شماره سوال ,درس سوال,نوع غلط بودن سوال رو درست وارد کنید).کلا در ثبت اعتراض دقت کنید.

سوال 27 حذف.گزینه صحیح ندارد(دلیل : در منابع اعلام شده هیچ فرمولی برای حل این سوال وجود ندارد.)

سوال 37 کلید اشتباه .گزینه ج صحیح است(دلیل : در صورت سوال نقش بلوک انتگرالگیر خواسته شده است که بدیهی است انتگرالگیر فیلتری پایین گذر است و گزینه ج صحیح است. در صورتی گزینه د صحیح است که نقش کل مجموعه خواسته می شد( بلوک انتگرالگیر و تقویت کننده ابزاری) در صورتی که صورت سوال صراحتا قید کرده است نقش بلوک انتگرالگیر که نقش این بلوک به تنهایی فیلتر پایین گذر است. و فیلتر بالاگذر به کل مجموعه بلوک انتگرالگیر و تقویت کننده ابزاری باهم گفته می شود.)

سوال 39 هر دو گزینه ب و ج صحیح است. (دلیل :گزینه ج که صحیح است و جای بحث ندارد.گزینه ب 805nm صحیح است نه mm که این گزینه هم میتواند نادرست و جواب سوال باشد.)

سوال 46 حذف گزینه صحیح وجود ندارد(دلیل: گزینه ب در صورتی درست است که کل گزینه بر n تقسیم شود.بقیه گزینه ها هم به وضوح غلط هستند.)

سوال 49 حذف گزینه صحیح وجود ندارد.دلیل:از مثال نقض استفاده می کنیم(با توجه به اینکه حل تشریحی (در اینجا)امکان پذیر نیست).با توجه به شکل X(w=0)=p/2 که برابر مجموع(زیگما) [x[n در تمام n هاست.با چک کردن تمام گزینه ها در هیچ کدام از گزینه ها زیگمای x[n]=p/2 نمیشود.از جمله گزینه اعلامی یعنی د . همینطور در فرکانس X(W=P/2) = P/2 که معادل مجموع( زیگمای) [x[n ضرب در (j)^(-1 -) است باز هم هیچ کدام از گزینه ها برابر p/2 نمیشود.و مثال های نقض دیگر در نقاط دیگر گویای غلط بودن تمام گزینه هاست

سوال 54 حذف گزینه صحیح وجود ندارد(دلیل : هیچ کدام از گزینه ها قطبی در 1+j- ندارند و مخرج تابع تبدیل s^2+2s+2 نیست چون قطب این تابع تبدیل 1-j- است.مخرج تابع تبدیل باید s^2-2s+2 باشد. در نتیجه همه گزینه ها غلط است.)

سوال 56 حذف گزینه صحیح وجود ندارد(دلیل : جواب اصلی (2cos(2t-4 است که در گزینه ها وجود ندارد.این سوال برگرفته شده از سوال 88 مهندسی برق است که با تغییر عددی صورت سوال گزینه ها تغییری نکرده و گزینه صحیح وجود ندارد)

سوال 60 کلید اشتباه.گزینه ب صحیح است (دلیل : سوال مطرح شده از ورودی خاص است.که در فرمول اصلی پاسخ ورودی خاص, (u(t وجود ندارد.پس گزینه ج غلط و گزینه ب صحیح است .رفرنس:کتاب اپینهایم سوال 32 تمرین آخر فصل 9 لاپلاس همان طور که در صورت سوال 32 میبینید پاسخ به ورودی خاص داده شده (u(t ندارد.)

سوال 62 کلید اشتباه.گزینه د صحیح است(دلیل:با توجه به مقدار اولیه ولتاژ خازن ها و ارایش مدار داده شده جواب نهایی 20 ولت می باشد که گزینه د می باشد . اگر شکل موج ورودی را به 6 قسمت مساوی تقسم کنیم. نحوه شارژ خازن ها به صورت زیر است:
دربازه صفر تا t/6:
خازن اول به اندازه 5 ولت و خازن دوم به اندازه 15 ولت شارژ میشود.
در بازه t/6تا 2t/6:
ولتاژ خازن ها تغییری نمیکند.
در بازه 2t/6تا 3t/6:
ولتاژ خازن اول به 15 ولت رسیده و خازن دوم در همان مقدار 15 ولت باقی می ماند.
در بازه 3t/6تا 4t/6:
در بازه 4t/6تا 5t/6:
ولتاژ دو خازن به 20 ولت میرسد.
در بازه 5t/6تا t:

سوال 70 دو گزینه صحیح ج و د صحیح است. (دلیل : با توجه به آرایش جریانی سوال مدار معادل نورتن مناسب تر است. ولی چون در صورت سوال قید نکرده چه مدار معادلی و سوال به صورت عام مطرح شده. هر دو گزینه ج و د معادل هم و هر دو درست اند.سوال دو جواب صحیح داره. البته طراحی این سوال و گزینه ها خالی از اشکال نیست و اصولا حذف سوال هم مطرح هست.)

سوال 72 کلید اشتباه.گزینه ج صحیح است.(دلیل: با توجه به آرایش مدار داده شده، فیدبک از نوع ولتاژ-سری است پس مسلما گزینه ب غلط است و با توجه به مقادیر مساله میزان بهره 7.5 می باشد که گزینه ج صحیح است. کلید به اشتباه گزینه ب را به عنوان جواب اعلام کرده)

سوال 73 کلید اشتباه.گزینه د صحیح است.(دلیل: با توجه به ارایش مدار داده شده جواب نهایی بهره ولتاژ -1.8 یعنی گزینه د می باشد . کلید به اشتباه -2 یعنی گزینه ب را به عنوان جواب اعلام کرده است.
با نوشتن KCL در پایانه منفی تقویت کننده اول(متصل به vi) خواهیم داشت:
Vi/1k + vo/3.3k +vo/4.3k=0
Vi/1=-.53vo
Vo/vi=-100/53=-1.8
]

john10

New member
حق دارین. من جواب رو خیلی خلاصه نوشتم.
عدد 49 مربوط به این میشه که نقطه دور در فاصله یک متری پشت سر قرار دارد. بنابراین50 منهای یک برابر میشه با 49.
که مطابق با گفته شما جواب 33 سانتی متر سال 93 نیز تایید برای این گفتس. و فرمول داده شده نیز صحیح است ولی متاسفانه من تهران هستم و.کتاب همرام.نیس تا صفحه مورد نظر رو یادآور.بشم.دیوپتر مطلوب برای این سوال از مجموع 50 که دیوپتر چشم معمولی و 1/40 که40 بر حسب سانتی متر است بنابراین برابر 2.5 میشود بدست می آید.بنابراین دیوپتر مطلوب 52.5 و در آخر دیوپتر کمکی از تفاضل دیوپتر مطلوب و نقطه نزدیک که مطلوب مساله است بدست میاد.

DAVID_H

New member
حق دارین. من جواب رو خیلی خلاصه نوشتم.
عدد 49 مربوط به این میشه که نقطه دور در فاصله یک متری پشت سر قرار دارد. بنابراین50 منهای یک برابر میشه با 49.
که مطابق با گفته شما جواب 33 سانتی متر سال 93 نیز تایید برای این گفتس. و فرمول داده شده نیز صحیح است ولی متاسفانه من تهران هستم و.کتاب همرام.نیس تا صفحه مورد نظر رو یادآور.بشم.دیوپتر مطلوب برای این سوال از مجموع 50 که دیوپتر چشم معمولی و 1/40 که40 بر حسب سانتی متر است بنابراین برابر 2.5 میشود بدست می آید.بنابراین دیوپتر مطلوب 52.5 و در آخر دیوپتر کمکی از تفاضل دیوپتر مطلوب و نقطه نزدیک که مطلوب مساله است بدست میاد.

سلام دوست عزیز.
درسته فرمول جواب میده من حواسم نبود که باید تبدیل به دیوپتر کرد.تو کتاب تکاور هم فقط یه جمله صفحه 53 گفته که دامنه همانندی تفاوت دیوپتر نزدیک منهای دور است.ولی هیچ مسئله ای حل نکرده و فرمول دیگه ای که شما واسه دیوپتر مطلوب و دیوپتر کمکی میگید رو هیچ اشاره ای نکرده
ولی چیزی که شما نوشتی درست نیست.با این فرمول سوال 93 92 و 86 حل میشه و جواب درست میده.پس اونی که شما نقطه دور رو 1-50 کردید درست نیست. پشت و جلو چشم روی علامت + - نقطه دور و نزدیک اثر میذاره پشت (منفی) جلو (مثبت).مثل سوال 93 که نقطه دور با فرمولی که نوشتید 33.33- cm میشه(که منفی به معنای پشت چشم بودنه) .پس کاری که شما میگید 1-50 اشتباهه

تو این سوال 27 امسال هم نقطه نزدیک برابر میشه با (1-)-نزدیک=2 پس نقطه نزدیک برابر با 1 دیوپتر یا (100cm)
بقیه حل رو هم که شما نوشتید دیوپتر مطلوب 52.5
پس 1-52.5=دیوپتر کمکی . که برابر 51.5 میشه که جواب سوال اینه( 51.5 دیوپتر) که در گزینه ها نیست احتمالا واسه همینم استاد امینی گفتن جواب نداره.
اگه این حرف من رو تایید می کنید.که دلیل غلط بودن سوال 27 رو همین بزنیم(با اینکه اکثر بچه ها دیگه اعتراضاشون رو زدن و اصلاحش هم نمیشه کرد)
ممنون johan جان

آخرین ویرایش:

bioelectric

New member
ادمین جان این تخمین رتبه میدونید چطور کار میکنه ؟ :33:

تخمین رتبه

برای تخمین رتبه، میرید تو بخش ثبت نام، بعد از اون جا ، میاید تو صفحه اصلی تخمین رتبه رمز عبور و کد ملی را میزنید، دو راه داره ، یکی اینکه کد رهگیری ازمونتون را بدید تا تایید بشه ووارد صفحه تخمین رتبه بشید یکی اینکه 7000 تومان ناقابل بدید و بعدش وارد تخمین رتبه بشید( که از نظر من لزومی نداره )، وقتی وارد تخمین رتبه شدید تعداد صحیح و غلط های هر درس را وارد می کنید، رتبتون تا اون لحظه اعلام میشه، شما هر روز( فقط این چند روزه) می تونید چک کنید و ببینید رتبتون تا اون لحظه چنده
در مورد اعتبار این تخمین رتبه؛ از اونجایی که همه شرکت کنندگان جدی کنکور تو این تخمین رتبه شرکت می کنند خیلی معتبره و میشه بهش امیدوار بود

bioelectric

New member
هیییی فری جون کی مارو جای آدم حساب میکنه
کنکور وزارت بهداشت یعنی پرستاری اتاق عمل زیست شناسی مهندسی بیمارستان فیزیولوژی و ... اصن ما که حساب نمیشیم اصن بعضی ها نمیدونن وزارت بهداشت بیوالکتریک هم داره
کلا همه چیز ما ایراد داره.سوالای سخت و غیر استاندارد,قانون 30 درصد ,تایم نامناسب آزمون ,سوال غلط,کلید غلط ,حتی نمیتونیم درست حسابی اعتراض کنیم نه میشه شکل گذاشت نه حل
چی بگم والو[/b]

مهندسی پزشکی تو وزارت بهداشت از این چیزی هم که فکر می کنید مظلوم تره، تو وزارت بهداشت فقط چند تا رشته مفهوم داره اونم رشته های علوم آزمایشگاهی، تغذیه و پرستاری، اکثرا موسسات کنکور علوم پزشکی هم فقط به همین رشته ها بها میدن، چون این رشته ها از لحاظ مالی خیلی براشون در آمدزا هست ( در ضمن مهندسی بیمارستان از خود ما هم وضعیتشون بدتر و بدتره)
ولی باز خوبه تو وزارت بهداشت این حق را داریم به سوالات اعتراض کنیم واعتراض ها هم بررسی میشه و تعدادیش حذف میشه، تو وزارت علوم که از این خبرها نیست
و خوبه یه مو سسه ای مثل سنا هست که به رشته های بین رشته ای هم بها میده و حداقل یه کلید اولیه برا اکثر این رشته ها قرار میده یا برا این رشته ها کنکور آزمایشی برگزار می کنه، تا معلوم بشه همه کنکور علوم پزشکی،رشته های علوم آزمایشگاهی و پرستاری نیست

آخرین ویرایش:

DAVID_H

New member
مهندسی پزشکی تو وزارت بهداشت از این چیزی هم که فکر می کنید مظلوم تره، تو وزارت بهداشت فقط چند تا رشته مفهوم داره اونم رشته های علوم آزمایشگاهی، تغذیه و پرستاری، اکثرا موسسات کنکور علوم پزشکی هم فقط به همین رشته ها بها میدن، چون این رشته ها از لحاظ مالی خیلی براشون در آمدزا هست ( در ضمن مهندسی بیمارستان از خود ما هم وضعیتشون بدتر و بدتره)
ولی باز خوبه تو وزارت بهداشت این حق را داریم به سوالات اعتراض کنیم واعتراض ها هم بررسی میشه و تعدادیش حذف میشه، تو وزارت علوم که از این خبرها نیست
و خوبه یه مو سسه ای مثل سنا هست که به رشته های بین رشته ای هم بها میده و حداقل یه کلید اولیه برا اکثر این رشته ها قرار میده یا برا این رشته ها کنکور آزمایشی برگزار می کنه، تا معلوم بشه همه کنکور علوم پزشکی،رشته های علوم آزمایشگاهی و پرستاری نیست

چی بگم مدیر جان که حرف دل همه ما رو زدی
منم واقعا تعجب کردم که سنا بدون گرفتن پول کلید اولیه داد.دمشون گرم

مدیر جان میشه واسه تخمین رتبه بیشتر راهنمایی کنید ؟ آخه من هیج جایی برای وارد کردن کد رهگیری ندیدم فقط واریز پول هست
بعد اینکه من یکی که حاضر نیستم کد رهگیریمو به کسی بدم.دادن کد رهگیری یعنی اطلاعات شخصی و خصوصی و حق ورود به انتخاب رشته و ...

بعد اینکه اگه از این کد سو استفاده بشه جی ؟ مثلا وقت انتخاب رشته فقط با همین کد رهگیری میشه وارد شد و مثلا تمام انتخاب هار و پاک کرد یا انتخابارو جا به جا کرد
بعد من میتونم اعتراض کنم؟اون وقت سنجش میگه مقصر خودتونید چرا کد رهگیری خودتونو به کس دیگه ای دادید؟
مدیر جان واقعا میشه به این ها اعتماد کرد؟به همین راحتی کد رهگیری بهشون داد؟

آخرین ویرایش:

bioelectric

New member

چی بگم مدیر جان که حرف دل همه ما رو زدی
منم واقعا تعجب کردم که سنا بدون گرفتن پول کلید اولیه داد.دمشون گرم

مدیر جان میشه واسه تخمین رتبه بیشتر راهنمایی کنید ؟ آخه من هیج جایی برای وارد کردن کد رهگیری ندیدم فقط واریز پول هست
بعد اینکه من یکی که حاضر نیستم کد رهگیریمو به کسی بدم.دادن کد رهگیری یعنی اطلاعات شخصی و خصوصی و حق ورود به انتخاب رشته و ...

بعد اینکه اگه از این کد سو استفاده بشه جی ؟ مثلا وقت انتخاب رشته فقط با همین کد رهگیری میشه وارد شد و مثلا تمام انتخاب هار و پاک کرد یا انتخابارو جا به جا کرد
بعد من میتونم اعتراض کنم؟اون وقت سنجش میگه مقصر خودتونید چرا کد رهگیری خودتونو به کس دیگه ای دادید؟
مدیر جان واقعا میشه به این ها اعتماد کرد؟به همین راحتی کد رهگیری بهشون داد؟

تا اونجایی که من می دونم وقتی ثبت کنید و وارد بشید اگه تخمین رتبه را بزنید دو تا گزینه داریم، یکی وارد کردن کد رهگیری و یکی هم پرداخت 7000 تومان پول. اگه کد رهگیری را بزنید و چند دقیقه صبر کنید بهتون اجازه داده میشه که وارد تخمین رتبه بشید و راحت تخمین رتبه کنید.7000 تومان هم به همین صورته.
در مورد اینکه شما می گید نمیشه اعتماد کرد، حق دارید. ولی این تخمین رتبه سایت علوم پزشکی دات کام چند ساله که وجود داره؛ زمان ما هم وجود داشت و ما هم از این نگرانی ها داشتیم ولی هیچ وقت، هیچ کجا، هیچ سوء استفاده ای از این کدها نشده و هیچ کس هم اعتراضی نکرده.چرا که این سوء استفاده به هیچ درد هیچ کسی نمیخوره، به جز اینکه اعتبار اون سایت یا اون را از بین می بره و حتی اگه فایده ای هم داشته باشه؛ ضررش و خطرات ضد تبلیغاتیش به اون فوایدش نمی ارزه
به هر حال اون مسیر پرداخت 7000 تومان ، فقط به اون خاطر راه اندازی شده که اگه کسی نمیتونه اعتماد کنه، اینطوری مشکلش را حل کنه وگرنه این 7000 تومان برا تخمین رتبه پول زیادی نیست!
در کل من که فکر می کنم این سایت تو این چندساله امتحان خودش را پس داده، پس میشه بهشون اعتماد کرد و دیگه نباید نگران سوء استفاده از این اطلاعات باشیم

آخرین ویرایش:

DAVID_H

New member
تا اونجایی که من می دونم وقتی ثبت کنید و وارد بشید اگه تخمین رتبه را بزنید دو تا گزینه داریم، یکی وارد کردن کد رهگیری و یکی هم پرداخت 7000 تومان پول. اگه کد رهگیری را بزنید و چند دقیقه صبر کنید بهتون اجازه داده میشه که وارد تخمین رتبه بشید و راحت تخمین رتبه کنید.7000 تومان هم به همین صورته.
در مورد اینکه شما می گید نمیشه اعتماد کرد، حق دارید. ولی این تخمین رتبه سایت علوم پزشکی دات کام چند ساله که وجود داره؛ زمان ما هم وجود داشت و ما هم از این نگرانی ها داشتیم ولی هیچ وقت، هیچ کجا، هیچ سوء استفاده ای از این کدها نشده و هیچ کس هم اعتراضی نکرده.چرا که این سوء استفاده به هیچ درد هیچ کسی نمیخوره، به جز اینکه اعتبار اون سایت یا اون را از بین می بره و حتی اگه فایده ای هم داشته باشه؛ ضررش و خطرات ضد تبلیغاتیش به اون فوایدش نمی ارزه
به هر حال اون مسیر پرداخت 7000 تومان ، فقط به اون خاطر راه اندازی شده که اگه کسی نمیتونه اعتماد کنه، اینطوری مشکلش را حل کنه وگرنه این 7000 تومان برا تخمین رتبه پول زیادی نیست!
در کل من که فکر می کنم این سایت تو این چندساله امتحان خودش را پس داده، پس میشه بهشون اعتماد کرد و دیگه نباید نگران سوء استفاده از این اطلاعات باشیم

ممنون از توضیحات تون
ولی مدیر جان امسال فقط گزینه پرداخت پول هست
من الان 1 ساعته پول رو به حسابشون پرداخت کردم.تو سایت هم زده که موجودی شما 7 هزار تومان
ولی هنوز تخمین رتبه فعال نشده.چرا؟باید کار خاصی کنم bioelectric جان؟
یا اینکه کلا هنوز سیستم واسه هیشکی راه نیفتاده؟

DAVID_H

New member
بالاخره لینک اعتراض از سایت سنجش پزشکی برداشته شد

خواستم از همه دوستان خوبم که سوالای غلط رو مشخص کردن و با همکاری هم دلایل خودشون رو گفتن تا کلید اصلاح بشه, تشکر کنم
از همه دوستانی که فرم اعتراض رو پر کردن(با وجود اینکه شاید تاثیری هم توی نتیجه شون نداشت)تشکر می کنم
ایشالا همه اعتراض ها رو بررسی کنن و همه رو اصلاح کنن
و همه کسایی که زحمت کشیدن و لیاقتش رو دارن قبول شن

آخرین ویرایش:

bioelectric

New member
ممنون از توضیحات تون
ولی مدیر جان امسال فقط گزینه پرداخت پول هست
من الان 1 ساعته پول رو به حسابشون پرداخت کردم.تو سایت هم زده که موجودی شما 7 هزار تومان
ولی هنوز تخمین رتبه فعال نشده.چرا؟باید کار خاصی کنم bioelectric جان؟
یا اینکه کلا هنوز سیستم واسه هیشکی راه نیفتاده؟

فک کنم هنوز سیستم راه نیفتاده. برا همینم هست که هنوز گزینه کد رهگیری فعال نشده. فک کنم فردا دیگه همه چیز اوکی بشه

DAVID_H

New member
فک کنم هنوز سیستم راه نیفتاده. برا همینم هست که هنوز گزینه کد رهگیری فعال نشده. فک کنم فردا دیگه همه چیز اوکی بشه

آره فک کنم همینطوره
چندتا از بچه های دیگه هم میگفتن که واسه اونا هم فعال نشده
فکر کنم همه رفتن تعطیلات. احتمالا همینطور که شما میگید فردا راه میفته

feri70

New member
بالاخره لینک اعتراض از سایت سنجش پزشکی برداشته شد

خواستم از همه دوستان خوبم که سوالای غلط رو مشخص کردن و با همکاری هم دلایل خودشون رو گفتن تا کلید اصلاح بشه, تشکر کنم
از همه دوستانی که فرم اعتراض رو پر کردن(با وجود اینکه شاید تاثیری هم توی نتیجه شون نداشت)تشکر می کنم
ایشالا همه اعتراض ها رو بررسی کنن و همه رو اصلاح کنن
و همه کسایی که زحمت کشیدن و لیاقتش رو دارن قبول شن

به امید خدا :smiliess (3):

robogirl

New member
سلام بچه ها جون...خوبین؟ من نتونستم برم تهران..تو رو خدا هر کی میتونه بره یا اونجاس،، بره دانشکده یه صحبتی واسه قانون سی درصد بکنه.. شاید اصلا گروه مهندسی پزشکی ازین قانون بی خبر باشن..بعدشم یه دانشگاهی مث تبریز که تازه پارسال م پزشکی گرفته با این قانون دیگه امسال هیچ ورودی ای نخواهد داشت..آخه اصا منطقی نیس..

DAVID_H

New member
مدیر عزیز شما این نوشته رو تایید می کنید؟
یه توضیح میدید لطفا؟روش محاسبه نمره تغییر کرده؟

222222.jpg

DAVID_H

New member
این به این معنیه که اگه اینجور محاسبه بشه قانون 30% واسمون مشکل ساز نمیشه ؟؟

فری جون به نظر میاد اگه اینطوری محاسبه بشه.واسه رشته ما اونی که سوال های درسای ضریب 2 ها رو بیشتر جواب داده(نه آناتومی و زبان که ضریب 1 دارن)
شانس بیشتری واسه قبولی و گرفتن 30 درصد داره.
منم دقیق نمیدونم .ببینیم نظر مدیر چیه

آخرین ویرایش:

DAVID_H

New member
بچه ها قضیه چیه؟ دیوید مگه درس ضریب سه هم داشتیم؟ همه درسا دو بود فقط آناتومی و فیزیو یک بود.آره؟ یا نه؟

سلام ربو جان .خوبی؟
ببخشید من اشتباه کردم انقدر بچه ها تو انجمن های دیگه ضریب 3 و 6 و اینا کردن.قاطی کردم منم اینجا اشتباهی زدم 3
الان اصلاحش کردم.شما هم لطف کن پستت رو حذف کن تا بقیه بچه ها هم اشتباه نکنن.مرسی
این روش جدید محاسبه نمره هم که میبینی مدیر یه انجمن دیگه گفته منم از مدیر خودمون پرسیدم ببینم چقدر صحت داره

آخرین ویرایش:

feri70

New member
فری جون به نظر میاد اگه اینطوری محاسبه بشه.واسه رشته ما اونی که سوال های درسای ضریب 2 ها رو بیشتر جواب داده(نه آناتومی و زبان که ضریب 1 دارن)
شانس بیشتری واسه قبولی و گرفتن 30 درصد داره.
منم دقیق نمیدونم .ببینیم نظر مدیر چیه

اینجور بشه که واسه من ضرر می کنه :sad::sad:

DAVID_H

New member
اینجور بشه که واسه من ضرر می کنه :sad::sad:

اصلا من رو همین حساب فیزیولوژی و آناتومی نخوندم.چون فکر میکردم ضریب هر درس در نمرش ضرب میشه
ولی بعد کنکور که از شما پرسیدم شما گفتید ضریب سوال در تعداد سوال اعمال میشه(مثلا آناتومی ضریب 1 داره میشه 10 سوال)و ارزش هر سوال آناتومی با همه درسا (جز زبان) برابر هستش
منم گفتم اگه اینو میدونستم حتما آناتومی میخوندم
ولی الان بعضی از بچه ها میگن روش محاسبه امسال عوض شده و ضریب موثره
همه این اما و اگر ها واسه اینه که سنجش پزشکی یه توضیح درست حسابی تو دفترچه ثبت نام نمیده تا این همه حرفای متناقض در مورد امتحان نشنویم

بالا