هماهنگی برای اعتراض به سوالات بیوتکنولوژی

226

New member
معاون آموزشی وزارت بهداشت:
اعتراضات بررسی شد/ اشکالی به آزمون دستیاری وارد نیست
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94031207365
سه‌شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳
d02.jpg
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اعتراضات برخی دانشجویان به آزمون دستیاری گفت: تمام اعتراضات در کمیته بررسی شده و تاکنون هیچ اشکالی به آزمون دستیاری وارد نشده است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر باقر لاریجانی در جلسه تقدیر از رتبه‌های برتر آزمون دستیاری سال 94 گفت: واقعیت این است که برای برگزاری این آزمون‌ها وقت زیادی گذاشته می‌شود. البته همه جای دنیا می‌بینید که برای آزمون‌های مهم افرادی که معرفی می‌شوند باید توانمندی‌های زیادی داشته باشند و ما از سال آینده بررسی توانمندی افراد برای شرکت در آزمون‌های مختلف را اجرایی می‌کنیم.

وی افزود: تلاش وسیعی در دبیرخانه و معاونت سنجش وزارت بهداشت انجام شد که آزمون دستیاری با صحت و سلامت بالایی برگزار شود.و شاخص‌های موجود نشان می‌دهد که این آزمون شرایط معقولی داشته که نشانه آن این است که 10 نفر اول آزمون جزو دانشجویان المپیادی، استعداد درخشان و چهره‌های برتر دانشگاهی بوده‌اند.

:mad_majidonline:با این اوصاف وقتی زور پزشکان به اینا نرسیده فک نکنم به اعتراضات ما اهمیتی بدند ولی باز نباید ناامید شد به قولی سنگ مفت گنجشک هم مفت شاید گرفت!

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member
چرا باید گیر این عوضیا بیفتیم...
خیلی تعداد سوالات استاندارد بود
نصفشم مشکل دار دادن...
کاش میشد به یه نهاد بالاتر شکایت کرد. حداقل 4نفرشون اخراج شن دلمون خنک شه.
شما بگو از این همه داوطلب کنکور فقط 1000نفرشون واقعی بودن و تلاش کرده بودن. با زندگی این 1000تا آدم به بدترین شکل ممکن (سر تنگنای کنکور) بازی شد
وقتشون، سرمایشون، انگیزشون،...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226

226

New member
وای دوستان به این بخش صحبتهای دکتر لاریجانی دقت کنید:
ما از سال آینده بررسی توانمندی افراد برای شرکت در آزمون‌های مختلف را اجرایی می‌کنیم.

- - - Updated - - -

امسال که اینطوری شد خدا میدونه با این حرفا چه خوابی واسه سال بعدمون دیدن!!!:New (6):

Taraa

Well-known member
چقد قاطی شده این تاپیک .. دارم سعی میکنم اسپما رو حذف کنم .. بچه ها دیگه تشکرا و سلام احوالپرسیاتونو از طریق لایک و پیام خصوصی اینا به هم ابراز کنید .. همش شده تشکر ممنون لطف دارید ...

از قبل از پست جمع بندی 266 باقی رو حذف میکنم .. اگه سوال مورد اعتراض دیگه ای هست به اون لیست اضافه کنید

امیدوارم جور مفیدی
:ph34r-smiley: ویرایشش کرده باشم :whistle:.... ولی اگرم کسی اعتراض داشت یا پستی رو که حذف شده خواست پیام بده برمیگردونمش مشکلی نیس

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: The Guy

maryam.

New member
نصفشم مشکل دار دادن...
شما بگو از این همه داوطلب کنکور فقط 1000نفرشون واقعی بودن و تلاش کرده بودن. با زندگی این 1000تا آدم به بدترین شکل ممکن (سر تنگنای کنکور) بازی شد
چی درسته که این درست باشه!
به خدا وجدان ندارن!
من که اگه میتونستم 1 دقیقه اینجا نمیموندم!شاید بعضی ها بگن نه باید بمونیم درست کنیم!آخه چطوری ؟وقتی دستمون به جایی بند نیست!هیچکس پاسخگو نیست!حتی جایی نیست که اعتراض کنیم!اون از تعداد،اون از نوع سوالا!این عمر ماست که میگذره!

226

New member
چی درسته که این درست باشه!
به خدا وجدان ندارن!
من که اگه میتونستم 1 دقیقه اینجا نمیموندم!شاید بعضی ها بگن نه باید بمونیم درست کنیم!آخه چطوری ؟وقتی دستمون به جایی بند نیست!هیچکس پاسخگو نیست!حتی جایی نیست که اعتراض کنیم!اون از تعداد،اون از نوع سوالا!این عمر ماست که میگذره!

باورکن با منم اگه بود منم ی لحظه دیگه نمی موندم ! بخصوص این جمله دکترلاریجانی که ( ما از سال آینده بررسی توانمندی افراد برای شرکت در آزمون‌های مختلف را اجرایی می‌کنیم.) من رو نگران کرده . یعنی واقعا می خوان چی کار ککند باز ؟!!!!!

226

New member
چقد قاطی شده این تاپیک .. دارم سعی میکنم اسپما رو حذف کنم .. بچه ها دیگه تشکرا و سلام احوالپرسیاتونو از طریق لایک و پیام خصوصی اینا به هم ابراز کنید .. همش شده تشکر ممنون لطف دارید ...

از قبل از پست جمع بندی 266 باقی رو حذف میکنم .. اگه سوال مورد اعتراض دیگه ای هست به اون لیست اضافه کنید

امیدوارم جور مفیدی
:ph34r-smiley: ویرایشش کرده باشم :whistle:.... ولی اگرم کسی اعتراض داشت یا پستی رو که حذف شده خواست پیام بده برمیگردونمش مشکلی نیس

تارا خانوم دست شما درد نکنه . ممنون که اجازه دادید این تایپک تا این لحظه و در این برهه حساس فعالیت کنه و شما هم زحمت سروسامان دادن بهشو کشیدید. از همه دوستان هم که امروز فعالانه در این جمع حضور پیدا کردند و موجب قوت قلب همدیگه و بررسی مشکلات سوالات و پاسخنامه ها شدن سپاسگزارم . امید است به امید خدا و عنایات امام عصر عجله الله و تعالی فرجه الشریف همه ما موفق بشیم و به اهداف و آرزو هامون دست بیابیم ان شاالله

آخرین ویرایش:

shabnam_m

New member
نصفشم مشکل دار دادن...

وقت ، سرمایه ، انگیزه ، استعداد ، کلا عمر ،زندگیمگه مهمه....؟!!ان شاالله این دفه که به دنیا اومدیم جبران می کنن برامون

226

New member
خوب سوال تقسیم میوز حدف نشد !
جواب غلظت بالای نمک هم شد a dna

226

New member
سوال 130 زبان هم در هر 2 پاسخنامه اصلاح شد و جوای گزینه 1 هست

226

New member
دوستان لطف میکنید بگید در دفترچه شما جواب سوالات45 و 46 چی جواب داده؟
سوال 45 شما میشه 120 دفترچه ما...و ج که درسته و 46 شما میشه 121 ما که گزینه د زده..الان مشکل چیه؟

متاسفانه سوال میوز علی رغم اینکه در منبع معرفی شده نبود حذف نشده.
احتمالا مسوولین طراح توقع داشتند دیگه این مراحل رو بلد باشیم . به هر حال دیگه پرونده این تایپک هم بسته شد

226

New member
داداش محمد گلم اون سوال شیمی هست عزیزم
راستی داداشی اون سوال میوز رو شما درست زدی؟
حالم گرفته شد حذف نشده!

بالا