مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

f.j

New member
سلام.تو رو بخدا بگید از الان تا کنکور 95 امیدی به قبولی هست؟ ( اکثرا سال دوم قبول شدن!واقعیت داره؟!!)

با این دید نه!!
اما اگر یکبار کنکور رو تجربه کرده بودی میدونستی این زمانی ک داری برای 1 شدن هم واقعا ایده آله..
بسم الله بگو و شروع کن

genetik

New member
با این دید نه!!
اما اگر یکبار کنکور رو تجربه کرده بودی میدونستی این زمانی ک داری برای 1 شدن هم واقعا ایده آله..
بسم الله بگو و شروع کن

سلام.باشه.امیدوارم برسم بخونم با وجود امری و لودیشش!

226

New member
سلام دوستان عزیز و با اراده و خلاق:tonguesmiley:
امسال منم میخوام ارشد ژنتیک شرکت کنم.
البته هنوز شروع نکردم
ولی چون لیسانس حسابداری ام ، فقط میتونم وزارت علوم شرکت کنم.
میدونم شاید یکم سخت باشه....:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ولی چون خیلی علاقه دارم، همه چی رو تحمل میکنم.:a2d3:
دوستان لطفا راهنمایی کنید :28:

ببخشیدا ولی تا الان نه دیده بودم نه شنیده بودم کسی از رشته هایی مثل حسابداری و مدیریت بازرگانی بخواد بیاد علوم پایه زیست !!!!!!! جدا از عجایبه . بخصوص که پسرم هستی . مردم بخصوص پسرا خودشونو می کشند حسابداری قبول شن پول به جیب بزنند کما اینکه سراغ دارم طرف می خواسته پزشکی قبول شه بعدا بیخیال پزشکی شده رفته حسابداری الان حسابدار یکی از شرکت های معروف موادغذایی هست و خدا میدونه خونه خیابون جردنش چند متره . بابا بی خیال . وضعیت رشته های علوم پایه تو وزارت علوم و ازاد خیلی افتضاحه . اینو از هر مشاور خبره ای بپرسی میگه . مدیر گروه ما خودش دکتری ژنتیک از دانشگاه مادرید بود نمی خوام بگم ژنتیک رشته بدیه خیلیم تاپ هست اما با حرفایی که ایشون زد من خودم علی رغم علاقم نرفتم ژنتیک . حالا ژنتیک وزارت بهداشت باشه ی چیز . ولی وزارت علوم و ازاد رو جدا بیخیال شو برو همون حسابداری رو ادامه بده . من به ریاضی علاقه نداشتم وگرنه میرفتم مدیریت بازرگانی یا رشته شما . باز خود دانی

shabnam_m

New member
ببخشیدا ولی تا الان نه دیده بودم نه شنیده بودم کسی از رشته هایی مثل حسابداری و مدیریت بازرگانی بخواد بیاد علوم پایه زیست !!!!!!! جدا از عجایبه . بخصوص که پسرم هستی . مردم بخصوص پسرا خودشونو می کشند حسابداری قبول شن پول به جیب بزنند کما اینکه سراغ دارم طرف می خواسته پزشکی قبول شه بعدا بیخیال پزشکی شده رفته حسابداری الان حسابدار یکی از شرکت های معروف موادغذایی هست و خدا میدونه خونه خیابون جردنش چند متره . بابا بی خیال . وضعیت رشته های علوم پایه تو وزارت علوم و ازاد خیلی افتضاحه . اینو از هر مشاور خبره ای بپرسی میگه . مدیر گروه ما خودش دکتری ژنتیک از دانشگاه مادرید بود نمی خوام بگم ژنتیک رشته بدیه خیلیم تاپ هست اما با حرفایی که ایشون زد من خودم علی رغم علاقم نرفتم ژنتیک . حالا ژنتیک وزارت بهداشت باشه ی چیز . ولی وزارت علوم و ازاد رو جدا بیخیال شو برو همون حسابداری رو ادامه بده . من به ریاضی علاقه نداشتم وگرنه میرفتم مدیریت بازرگانی یا رشته شما . باز خود دانی

مدیر گروهتون چی می گفتن؟نظرش چی بودد؟؟

226

New member
مدیر گروهتون چی می گفتن؟نظرش چی بودد؟؟

ایشون ژنتیک پایه رو دکتری گرفته بودن و در مورد تاسیس ازمایشگاه و مسولیت ها و سختی های ازمایشگاه زدن مطالبی رو گفتن . البته ژنتیک وزارت بهداشت خوب خیلی وضعیت بهتری به علوم داره . علوم اخرش تدریسه . ضمن اینکه من هنوزم خودم دانش پربار و ارزشمند ژنتیک رو و اساتیدی چون پروفسور فرهود که پدر علم ژنتیک ایران هستند رو ارج می نهم . دیگه هر شخص خودش باید شرایط و خواسته هاشو سبک سنگین کنه.پیروز باشید

shabnam_m

New member
گزارش امروز:
یک ساعت مرور فصل 1 امری
سه ساعت سلولی + خلاصه نویسی
:smilies-azardl (181
شبنم جون بچه ها میخوان از تیر شروع کنن تو هم همینطور؟

نه.چون من برنامم جوریه که نمیتونم مدت مطالعه روزانم زیاد باشه باید از هر فرصت کمی استفاده کنم.هنوزم جدی شروع نکردم فقط در حد چند لغت زبان:13::sadsmiley::14:

shabnam_m

New member
میبینم کههه رفتید تو فاز سوتو کوری.خوب بگید چقد دارید می خونید

PariSima

New member
سلام بچه ها ، قرار نشد مث پارسالیا ساکت باشیمااا
بیاین گزارش بدین هرروز ، من اینترنت نداشتم این چند روز
حتی اگه نخوندین هم بیاین اینجا بنویسین تا یه جورایی متنبه بشین و بخونین
خودمم اعلام میکنم همچنان هیچی نخوندم :dadad4::sad:

رایا

New member
سلاااااام بجه ها منم هستم. ترم 6 بیوتکم و فعلا درگیر امتحانام.گیج گیجم واسه شروع.
parisima جان مرسی از برنامه ای که داده بودی.

shabnam_m

New member
سلاااااام بجه ها منم هستم. ترم 6 بیوتکم و فعلا درگیر امتحانام.گیج گیجم واسه شروع.

سلام.خوش اومدی به جممون.الان فقط حواست به امنتحانات باشه تموم که شد با خیال راحت شروع می کنی.ما هم هنوز جدی نمی خونیم

amirjavan1372

New member
دوباره سلام به همه من ژنتیک پایه را یک درو خوندم
ژنتیک مولکولی:موتاسیون نوترکیبی رونویسی سازمانبندی ژنوم انسانی ناهنجاری کروموزومی(البته موکولیشو بالینیشو فعلن شروع نکردم) ترنسپوزون ها

PariSima

New member

خواهش میکنم
انشاالله امتحاناتو با موفقیت بدی و بیای برا خوندن کنکور

shabnam_m

New member
دوباره سلام به همه من ژنتیک پایه را یک درو خوندم
ژنتیک مولکولی:موتاسیون نوترکیبی رونویسی سازمانبندی ژنوم انسانی ناهنجاری کروموزومی(البته موکولیشو بالینیشو فعلن شروع نکردم) ترنسپوزون ها

آفرین.از کی شروع کرده بودی؟!!

PariSima

New member
چه زود پا پس کشیدین و دیگه گزارش نمیدین
بچه های پارسال انقدرا هم ساکت نبودن
حتی اگه نمیخونید بیاید بگید نخوندم
اینجور یه جورایی تنبیه میشین و بقیه بچه ها هم تشویقتون میکنن به خوندن

shabnam_m

New member
چه زود پا پس کشیدین و دیگه گزارش نمیدین
بچه های پارسال انقدرا هم ساکت نبودن
حتی اگه نمیخونید بیاید بگید نخوندم
اینجور یه جورایی تنبیه میشین و بقیه بچه ها هم تشویقتون میکنن به خوندن

من انقد اومدم دیدم خبری نیست نوشتنم نیومد.نمیدونم همه مشغول خوندن هستن وقت نمیکنن سر بزنن یا چیزه دیگه!!:smiliess (7):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا