مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SARA...

New member
سلام.منم هستم.بهترین ترجمه لودیش مال کدوم انتشاراته؟اندیشه رفیع یا خانه زیشن شناسی؟ از الان تا کنکور 95 لودیشو خوند؟

کتاب لودیش من هم دو جلدی هست و انتشارات خسروی و از اون راضی هستم

maxin

Well-known member
خوبه من هنوز نرفتم ها... لطفا اسپم نامربوط به تاپیک نذارید....یه تاپیک برای رفع اشکال و منابع و یا تاپیک برای پاتوق می زنم.اینجا مطالعه گروهی و گذارش دورهمیه.

ghkl_shumadan_(3).png

PariSima

New member
خوبه من هنوز نرفتم ها... لطفا اسپم نامربوط به تاپیک نذارید....یه تاپیک برای رفع اشکال و منابع و یا تاپیک برای پاتوق می زنم.اینجا مطالعه گروهی و گذارش دورهمیه.

ghkl_shumadan_(3).png
چشم ، این برنامه فقط برای اینه که تقریبا همه یه مبحث بخونیم و پیش بریم
حتما برای رفع اشکال تو تاپیک مربوطه بحث میکنیم

PariSima

New member
parisima ی عزیز برنامه ی ماهانه که قرار دادید خوبه بنظرم. دستتون درد نکنه.فقط من فکر میکنم اگر تا پایان آذر ماه می بود خیلی بهتر بود.یعنی یک برنامه ی شش ماهه.البته این نظر منه.
بله موافقم سخته تنظیم اینکه هر فصل چقدر زمان لازم داره . اما میشه با بدست اوردن سرعت مطالعه مون اینو کشف کنیم که هر صفحه رو طی چه زمانی میخونیم و با توجه به تعداد صفحات هر فصل زمان تقریبی رو تخمین بزنیم برای خودمون . و یکمی هم بیشتر در نظر بگیریم زمانو که فرصت جبران هم در نظر گرفته باشیم.البته این زمان برای هرکسی فرق داره ...میشه نهایتا میانگینشو در نظر گرفت
عزیزم این برنامه دی ماه داره اما خیلی مباحث مهمی نمونده برای دی ماه اگه دقت کنی ، یعنی میشه گفت همون آذر تمومه ، اما خب برای انعطاف داشتن برنامه تا دی ادامه دار شد
من این برنامه رو با یه سرعت متوسط رو به کند ریختم ، مسلما خیلی ها هستن که تندتر میخونن دیگه اون بستگی به خود شخص داره
این یه برنامه کلی هست

راز.

New member
سلام دوستان من پارسال ژنتیک 897شدم ژن32-بیو5-سلوای36-زبان10%.امسال سلولی60-بیو32-ژن40-زبان 15%.مشکلم زبانه بخاطر زبان شاید دیگه شرکت نکنم چون هرچند بتونم بقیه رو بالا بکشم زبان ونمیتونم خیلی ناراحتم اصلا باورم نمیشه خیلی با امید رفتم سر جلسه واقعا قلبم شکست.

shabnam_m

New member

ghkl_shumadan_(3).png

ولی من دوست داشتم همه حرفامون همینجا می بود.از این تاپیک به اون تاپیک رفتن وقت گیره و بعد یه مدت خسته کننده

PariSima

New member
بچه ها تاپیک رفع اشکال دروس ژنتیک و همینطور پاتوق ژنتیک پزشکی زده شده ، با احترام به قوانین انجمن اینجا فقط روند مطالعاتی رو بگین ، و رفع اشکال توی تاپیک مربوطه تا همه بتونن استفاده کنن :riz304:
من برنامه رو تو تاپیک رفع اشکال دروس ژنتیک هم میزارم
مرسی maxin عزیز

Chromosome

New member
گزارش امروز:
یک ساعت مرور فصل 1 امری
سه ساعت سلولی + خلاصه نویسی
:smilies-azardl (181
شبنم جون بچه ها میخوان از تیر شروع کنن تو هم همینطور؟

.Nazanin

New member
دوستان با اجازه منم اينجا گزارش مطالعه مى نويسم
امروز 3 ساعت سلولى
2ساعت بيوشيمى 3 ساعت زبان فعلا

- - - Updated - - -

دوستان با اجازه منم اينجا گزارش مطالعه مى نويسم
امروز 3 ساعت سلولى
2ساعت بيوشيمى 3 ساعت زبان فعلا

f.j

New member
سلام دوستان من پارسال ژنتیک 897شدم ژن32-بیو5-سلوای36-زبان10%.امسال سلولی60-بیو32-ژن40-زبان 15%.مشکلم زبانه بخاطر زبان شاید دیگه شرکت نکنم چون هرچند بتونم بقیه رو بالا بکشم زبان ونمیتونم خیلی ناراحتم اصلا باورم نمیشه خیلی با امید رفتم سر جلسه واقعا قلبم شکست.

دوست عزیز ب نظر میرسه علاوه بر زبان باید درسای دیگه رو هم تقویت کنی یا منبعتو عوض کنی..
در مورد زبان ب نظرم کتابی ک حاوی تست های بهداشت با ترجمه باشه عالیه..من خودم کتاب صورتی زبان رو خوندم مال انتشارات خل لیلی،کنکورهای بهداشت رو داره به علاوه پاسخنامه و یه عالمه مترادف ک خیلی کمکت میکنه..درصد من رو طی دوهفته خوندن از 29 به 75 در کنکور رساند...
ان شا الله با انتخاب منابع کم حجم و مفید و مطالعه جدی موفق میشید..

genetik

New member
سلام.تو رو بخدا بگید از الان تا کنکور 95 امیدی به قبولی هست؟ ( اکثرا سال دوم قبول شدن!واقعیت داره؟!!)

genetik

New member
واسه زیست سلولی مولکولی باید لودیش خوند؟یا مجید مهدوی کفایت میکنه؟!

saeed_yaz

New member
سلام دوستان عزیز و با اراده و خلاق:tonguesmiley:
امسال منم میخوام ارشد ژنتیک شرکت کنم.
البته هنوز شروع نکردم
ولی چون لیسانس حسابداری ام ، فقط میتونم وزارت علوم شرکت کنم.
میدونم شاید یکم سخت باشه....:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ولی چون خیلی علاقه دارم، همه چی رو تحمل میکنم.:a2d3:
دوستان لطفا راهنمایی کنید :28:

PariSima

New member
البته هنوز شروع نکردم
واقعا میشه ارشد وزارت علوم ژنتیک شرکت کنین???
اگه بشه که کار سختی پیش رو دارین چون فکر کنم هیچ پیش زمینه ای از ژنتیک و بیوشیمی و سلولی نداشته باشین
فک میکنم برین بهتر باشه

آخرین ویرایش:

PariSima

New member
بچه ها فردا maxin میاد دعوامون میکنه :14:
اینجا فقط گزارش روزانه مطالعه درسیتونو بگین:smilies-azardl (181
برای بقیه حرفا از جمله راهنمایی و غیره بریم تو پاتوق ژنتیک پزشکی:riz513::rose:

f.j

New member
البته هنوز شروع نکردم

سلام..
تصمیمی گرفتید ک مستلزم داشتن اراده ای بسیااااار قویست..
امیدوارم رشته دبیرستانتون تجربی بوده باشه..
توصیه ی من به شما شرکت هر چه سریعتر در کلاسهای ؛ بیوشیمی دکتر جعفر ن ژ اد
،ژنتیک
،سلولی دکتر محمد ن ژا د
هست..و این ک کلاسها و جزواتی ک با عنوان وزارت علوم در دسترس هستند بی اعتنا باشید..کلاسهای مخصوص وزارت بهداشت اساتید بسیار قویتری دارند و مطالب رو خیلی عمیق تر بهتون آموزش میدن..جزوات دروس فرعی مثل مجموعه زیست و بیوفیزیک و..هم فقط انرژیتون رو تحلیل میدن و مفید نیستن..با خوندن همین دروس اصلی میتونید اونها رو هم تا حدی جواب بدید
میکروب رو در حد عمومی اگرفرصت کردید بخونید
درباره ی زبان هم ب راحتی با مطالعه ی کنکورهای سالهای گذشته میتونید درصد عالی کسب کنید..من کتاب صورتی رو توصیه میکنم..
ضمنا اگر تصمیمتون با هوشیاری کامل انجام شده از موانعی ک پیش میاد نترسید..بسیاری از بچه هایی ک تو دانشگاه رشته های نزدیک به ژن خوندن هم هیچ پایه ای ندارن..بعدا برای تقویت پایه و تعمیق یادگیری فرصت دارید..تا میتونید انرژیتون رو روی مطالب کنکوری متمرکز کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا