زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ریگار

New member
این عکس های قسمتی از متن کتاب روانشناسی فیزیولوژی پینل هستش که از زیباترین و جذاب ترین کتاب های این رشته است که من تا به حال خوندم .
نثر این کتاب فوق العاده است و به طوری که بدون این که خسته بشید و گاهی حتی با خنده مطالب رو فرا میگیرید .
نشر ویرایش این کتاب رو چاپ کرده و مترجمش هم جناب فیروزبخته .

یادی میکنم از دکتر عبدالحسین صادقی که این کتاب ارزشمند رو بهم معرفی کرد . امیدوارم هر جای دنیا که باشه سربلند و موفق باشه که ارزشمند ترین و تاثیر گذارترین معلمی بودکه من تو تمام زندگیم داشتم و خواهم داشت .

پیوست‌ها

• WIN_20140725_041430 (2).JPG
    WIN_20140725_041430 (2).JPG
    77.4 کیلوبایت · بازدیدها: 45
  • WIN_20140725_041445 (2).JPG
    WIN_20140725_041445 (2).JPG
    142.2 کیلوبایت · بازدیدها: 46

fanoosi

New member
سلاااااااااااااااااااااام دوستای عزیزم
خوبید؟
اینجا چقدر سوت و کور شده...من خیلی وقت نبودم ولی اصلا صفحه جلو نرفته...یه چند وقت درگیر بودم نشد بیام...یه مدت هم مرورگرم مشکل پیدا کرده بود تا اومدم درستش کنم طول کشید
حال همگی خوووووووبه؟

rawy

New member
سلاااااااااااااااااااااام دوستای عزیزم
خوبید؟
اینجا چقدر سوت و کور شده...من خیلی وقت نبودم ولی اصلا صفحه جلو نرفته...یه چند وقت درگیر بودم نشد بیام...یه مدت هم مرورگرم مشکل پیدا کرده بود تا اومدم درستش کنم طول کشید
حال همگی خوووووووبه؟

سلام فانوسی جون خوبی؟
خب بچه ها نیستن معلومه دیگه بایدم سوت و کور باشه
تابستون چطوره؟ آزادی یا بازم درگیر دانشگاهی؟

fanoosi

New member
سلام فانوسی جون خوبی؟
خب بچه ها نیستن معلومه دیگه بایدم سوت و کور باشه
تابستون چطوره؟ آزادی یا بازم درگیر دانشگاهی؟

سلام عزیز دلم ممنون خوبم خداروشکر....شما خوبی؟ خوش میگذره؟
تابستون خوبه ...حداقل خوابم به اندازه ی کافیه...یادم نمیره تو دوران ترم تحصیلی چقدر کم خوابی کشیدم...
والا آزادی از وقتی تو دانشگاه شاهد ارشد قبول شدم خیلی محترمانه ازم خداحافظی کرد و تو افق محو شد...هنوز درگیر تست ها پروژه هام و واقعا ازم انرژی روانی گرفتند...از شما چه خبر؟

rawy

New member
سلام عزیز دلم ممنون خوبم خداروشکر....شما خوبی؟ خوش میگذره؟
تابستون خوبه ...حداقل خوابم به اندازه ی کافیه...یادم نمیره تو دوران ترم تحصیلی چقدر کم خوابی کشیدم...
والا آزادی از وقتی تو دانشگاه شاهد ارشد قبول شدم خیلی محترمانه ازم خداحافظی کرد و تو افق محو شد...هنوز درگیر تست ها پروژه هام و واقعا ازم انرژی روانی گرفتند...از شما چه خبر؟

ای شکر خدا, یه نفسی میاد :tonguesmiley: که خودش کم چیزی نیست
والا واسه ما تابستون زمستون نداره همش مثل همه, مثل اون بنده خدا که بیکار بود ازش پرسیدن بیکاری چطوره؟ گفت بد نیست فقط عیبش اینه که تعطیلی نداره
یکی دیگه هم بود بیست و هفت سال بیکار بود سه سال دیگه هم همینطوری ادامه بده بازنشسته می شه
الان واسه ما هم باید یه تسهیلاتی قائل بشن :smiliess (7):
چشم بهم بزنی نتیجه زحماتت رو گرفتی و دوباره آزادی اما با مسئولیت سنگین تر چون ایندفه دیگه کارشناسی نیستی ارشدی :28:
خبرا زیاااااااااااد, هی بدبخت می شیم هی خوشبخت می شیم مثل صمد آقا, کلید می دن غلط, گریه می کنیم, دوتاش رو اصلاح می کنن یه کم آروم می شیم, ظرفیت ها رو نصف می کنن جیغ می زنیم, چهارتا اضافه می کنن می گیم شکککککککککر, خلاصه همینطوری ادامه بدن یه مسیر کوتاهی تا تیمارستان فاصله داریم (جمع بستنش بنا به قافیه بود, خودمو عرض کردم)

fanoosi

New member
ای شکر خدا, یه نفسی میاد :tonguesmiley: که خودش کم چیزی نیست
والا واسه ما تابستون زمستون نداره همش مثل همه, مثل اون بنده خدا که بیکار بود ازش پرسیدن بیکاری چطوره؟ گفت بد نیست فقط عیبش اینه که تعطیلی نداره
یکی دیگه هم بود بیست و هفت سال بیکار بود سه سال دیگه هم همینطوری ادامه بده بازنشسته می شه
الان واسه ما هم باید یه تسهیلاتی قائل بشن :smiliess (7):
چشم بهم بزنی نتیجه زحماتت رو گرفتی و دوباره آزادی اما با مسئولیت سنگین تر چون ایندفه دیگه کارشناسی نیستی ارشدی :28:
خبرا زیاااااااااااد, هی بدبخت می شیم هی خوشبخت می شیم مثل صمد آقا, کلید می دن غلط, گریه می کنیم, دوتاش رو اصلاح می کنن یه کم آروم می شیم, ظرفیت ها رو نصف می کنن جیغ می زنیم, چهارتا اضافه می کنن می گیم شکککککککککر, خلاصه همینطوری ادامه بدن یه مسیر کوتاهی تا تیمارستان فاصله داریم (جمع بستنش بنا به قافیه بود, خودمو عرض کردم)

خداروشکر که سلامتی عزیزم
...والا چه عرض کنم ...خدا از زبونت بشنوه راوی جونم...دعا کن این استادها بهمون مدرک بدن آخر کار!!
ای بابا...پس هنوز از بازی کردن با روح روان ماها سیر نشدن نه؟؟؟؟ معلوم نیس با خودشون چند چندن... واقعا این کاراشون ناراحت کننده اس..خدا کنه همه چی بخیر بگذره براتون...
راستی perception رو دیدی خبر بده دوست داشتی یا نه و نظرت راجع بهش چیه...دوست دارم نظرتو بدونم عزیزم
مراقب خودت باش آجی

rawy

New member
خداروشکر که سلامتی عزیزم
...والا چه عرض کنم ...خدا از زبونت بشنوه راوی جونم...دعا کن این استادها بهمون مدرک بدن آخر کار!!
ای بابا...پس هنوز از بازی کردن با روح روان ماها سیر نشدن نه؟؟؟؟ معلوم نیس با خودشون چند چندن... واقعا این کاراشون ناراحت کننده اس..خدا کنه همه چی بخیر بگذره براتون...
راستی perception رو دیدی خبر بده دوست داشتی یا نه و نظرت راجع بهش چیه...دوست دارم نظرتو بدونم عزیزم
مراقب خودت باش آجی

چشم حتمااااا, فعلا دارم فصل یک in treatment رو تموم می کنم, این سریال تموم شه می رم سراغ perception البته چون تعداد قسمتهای هر فصلش کمه زود تموم می شه , باز نمی دونم خوشبختانه یا متاسفانه :wacsmiley:

hamidehjoon

New member
اين جمله روبخون واگه لبخندزدی این لبخندو به دیگری هم هدیه کن :
(بی سروصدا وسايلتونوجمع کنيد،باصف بريدتوحياط،امروزمعلم نداريد) "يادش بخير"..
یادش بخیر ....

یادتونه؟تو نیمکت ها باید سه نفری مینشستیم بعد موقع امتحان باید نفر وسطی میرفت زیر میز :|

یادتونه؟نوک مداد قرمزای سوسمار که زبون میزدی خوشرنگ تر میشد .

یادتونه؟موقع امتحان باید کیف میذاشتیم بینمون که تقلب نکنیم.

یادتونه؟یه مدت از این مداد تراشای رومیزی مد شده بود هرکی از اونا داشت خیلی باکلاس بود.

یادتونه؟پاک کن های جوهری که یه طرفش قرمز بود و یه طرفش آبی بعد با طرف آبیش میخواستیم خودکار رو پاک کنیم همیشه آخرش یا کاغذ رو پاره میکردیم یا سیاه و کثیف میشد.

یادتونه؟گوشه پایین ورقه های دفتر مشقمون نقاشی میکشیدیم بعد تند برگ میزدیم میشد انیمیشن.

یادتونه؟زنگ تفریح که تموم میشد مامورای آبخوری دیگه نمیذاشتن آب بخوریم .

یادتونه؟تو راه مدرسه اگه یه قوطی پیدا میکردیم تا خود مدرسه شوتش میکردیم.

?یادتونه؟سرکلاس وقتی گچ تموم میشد خدا خدا میکردیم معلم به ما بگه بریم از دفتر گچ بیاریم همیشه هم گچ های رنگی زیر دسته معلم میشکست :| .

یادتونه؟قدیما که تلوزیون کنترل نداشت یکی مجبور بود پایین تلوزیون بخوابه کانال ها رو با پاش عوض کنه.

یادتونه؟مچ دستمونو گاز میگرفتیم با خودکار بیک روی جای گازمون ساعت میکشیدیم.

یادتونه؟وقتی حوصله درس نداشتیم الکی اجازه میگرفتیم میرفتیم دم سطل آشغال که مدادمونو بتراشم.

یادتونه؟دوس داشتیم مبصر صف شیم که پای بچه ها رو سرصف جفت کنیم.

یادتونه؟روزای سردی و بارونی ناظم میگفت مستقیم برین .

یادتونه؟وایمیسادیم تو صف بعد ناظممون میگفت یه جوری بگید مرگ بر آمریکا تا صداتون برسه آمریکا ماهم فک میکردیم آمریکا همین کوچه بغلیه از ته جیییییگر داد میزدیم.

یادتونه ؟وقتی مشقمونو ننوشته بودیم معلم که میگفت کو مشقت الکی تو کیفمون میگشتیم میگفتیم یادمون رفته.

یادتونه؟آرزومون این بود که وقتی از دوستمون میپرسیدیم درستون کجاس اونا یکی عقب تر باشن.

آخخخخی یاد همش بخیر چقدر شیرین بود !!! 

moslem noori

New member
سلام
منم شاخ غول دانشگاه آزاد رو شکستم و مشاوره قبول شدم !!!!
به خاطر کارمو یه سری مسائل دیگه ثبت نام کردم.پیش خودم گفتم اگه قراره یک سال دیگه بخونم اوون یک سال رو میزارم واسه دکترا چون واقعیت اینه که ارشد دیگه ارزش آنچنانی نداره.در این مقطع که قسمت نشد همکلاسیتون بشم اما شاید دکترا دوباره بیام
موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام
به خاطر کارمو یه سری مسائل دیگه ثبت نام کردم.پیش خودم گفتم اگه قراره یک سال دیگه بخونم اوون یک سال رو میزارم واسه دکترا چون واقعیت اینه که ارشد دیگه ارزش آنچنانی نداره.در این مقطع که قسمت نشد همکلاسیتون بشم اما شاید دکترا دوباره بیام
موفق باشید

rawy

New member
سلام
موفق باشید

تبریک میگم :smiliess (8):
ایشالا موفقیت های آتی :rose:

ماهسان

New member
سلام خدا قوت.
یک سوال دارم که برام جوابش حیاتیه
یعنی باید یک تصمیم مهم بگیرم!
اونم اینکه پرستاری بخونم یا روانشناسی بالینی؟؟؟؟
بازار کار روانشناسی بالینی تو مقطع کارشناسی و ارشد چطوره؟
من هدف اولم از تحصیل رسیدن به استقلال مالیه!
به روانشناسی بیشتر از پرستاری علاقه دارم
لطفا کمکم کنید!

پرند62

New member
سلام خدا قوت.
یک سوال دارم که برام جوابش حیاتیه
یعنی باید یک تصمیم مهم بگیرم!
اونم اینکه پرستاری بخونم یا روانشناسی بالینی؟؟؟؟
بازار کار روانشناسی بالینی تو مقطع کارشناسی و ارشد چطوره؟
من هدف اولم از تحصیل رسیدن به استقلال مالیه!
به روانشناسی بیشتر از پرستاری علاقه دارم
لطفا کمکم کنید!

پیشنهاد من اینه که پرستاری بخونی چون تهش کاره اماروانشناسی لااقل برای مانون نشد:smiliess (2):

fanoosi

New member
سلااااااااااااااام دوستای عزیزم
خوبید؟
دلم براتون یه ذره شده بووووود...وای باورم نمیشه اینجام...
براتون خبرهای توپ دارم
یه کارگاه بیست و عالی با یه استاد بی نظیر و باورنکردنی...خانم دکتر لیلا حیدری نسب
کارگاهش همین جمعه (28 آذر) ساعت نه صبح تشکیل میشه
برای دانشجوها هم بیست درصد تخفیف داره...با ارایه ی گواهی هستش
برای ثبت نام هم به اطلاعات داخل پوستر مراجعه کنید و سوالی بود درخدمتم...
فردا میتونید ثبت نام کنید و جمعه برید کارگاه به سلامتی...آدرس اکسیر هم شهرک غربه...دقیقشو میتونید بپرسید

آخرین ویرایش:

rawy

New member
واااااااااااااااااای خدااااااااااااااااااااااااااااا
کجاااااااااان این بچه هاااااااااااااااا
فانوسیییییییییییییییییییییی
428920_cray.gif

- - - Updated - - -

واااااااااااااااااای خدااااااااااااااااااااااااااااا
کجاااااااااان این بچه هاااااااااااااااا
فانوسیییییییییییییییییییییی
428920_cray.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا