مطالعه گروهی زبان روانشناسی

بروسلی

New member
خودم زبانو علوم 100زدم بهتون بگم چیکار کنید=

اولش یک متن انتخاب کنید واسه علوم من مدرسان بود
هیچ وقت کلماتو توی فلش کارت ننویسید بلکه از داخل متن زیرش یک خط بکشد و بهش شماره بدید و کنار صفحه معنیشو بنویسید یادمه توی ازمون چندتا کلمه کلیدی یادم رفت اما اون صفحه توی ذهنم تجسم یافت و کلمات پشت سر هم تداعی شد

زیاد گیر قواعد نشید چون ماجراش طولانی هست

فقط فقط یک کتاب بخونید واسه بهداشت لزگی هر روز یک پارا گراف اگر چندتا کلمه توی ذهنتون نرفت اون صفحه را رها کنید به صفحه ی بعدی برید ممکنه توی صفحات بعدی با یک متن اسان ارایه بشد که به راحتی یاد بگیرید
تا اینجا واسه متن ها بو
واما وازگان باید وازگان لزگی تست بزنید یک نکته سراغ تافل و504از این حرف ها نرید چون توی مقدمه ای لزگی گفته که 70درصد این کلمات به درد شما نمیخورد راست میگه بچچسب به لزگی

ازی این شاخه به ان شاخه ترید مثلا رفیقم گفت فلان کتاب خوب هست به درک من که سراغ اون نمیرم فقط یک کتاب
دستام خسته شد بقیشو بعدا میگم

آخرین ویرایش:

taraane

New member

هیچ وقت کلماتو توی فلش کارت ننویسید بلکه از داخل متن زیرش یک خط بکشد و بهش شماره بدید و کنار صفحه معنیشو بنویسید یادمه توی ازمون چندتا کلمه کلیدی یادم رفت اما اون صفحه توی ذهنم تجسم یافت و کلمات پشت سر هم تداعی شد

فقط فقط یک کتاب بخونید واسه بهداشت لزگی هر روز یک پارا گراف اگر چندتا کلمه توی ذهنتون نرفت اون صفحه را رها کنید به صفحه ی بعدی برید ممکنه توی صفحات بعدی با یک متن اسان ارایه بشد که به راحتی یاد بگیرید
تا اینجا واسه متن ها بو
واما وازگان باید وازگان لزگی تست بزنید یک نکته سراغ تافل و504از این حرف ها نرید چون توی مقدمه ای لزگی گفته که 70درصد این کلمات به درد شما نمیخورد راست میگه بچچسب به لزگی

ازی این شاخه به ان شاخه ترید مثلا رفیقم گفت فلان کتاب خوب هست به درک من که سراغ اون نمیرم فقط یک کتاب

سلام بروس
شما واسه علومم لزگی رو خوندی؟؟یا منبع دیگه ای داشتی....؟

henri

New member

تا اینجا واسه متن ها بو

عالی بود کاش درصداتو نو بذارید

- - - Updated - - -

بروسلی جان لطفا صندوق پیامهاتو چک کن کار مهمی داشتم باهات

بروسلی

New member
آهان تازه دیدم!مدرسان...!
یعنی دوتاشم خوندی؟؟؟

مدسان فقط فصل1و8و4و9 رو خوندم چون بقیه فصل ها پزشکی بود اما خوندن بود کلمه به کلمه خوندم این واسه علوم بود

چون این2 یعنی علوم و بهداشت کمی حدود30درصد پوشش دارن من فقط فصل های 9و1234567 لزگی رو خوندم به اضافه ازمون ها=اینم بهداشت بود

اصلا کسی زبانش خوب باشه هردورو خوب میزنه

fada19990

New member
منم با بروسلي موافقم فقط تست بزنيدو همن جا كلمات رو به خاطر بسباريد!زيادم لازم نيس براش وقت بزاريد روزي بيس تا سي دقيقه كافيه!

zahramirmohamad

New member
مهارت اول-متن اول

insect : any small creature with six legs and a body divided into three parts

thorax: the middle section of an insect's body, to which the legs and wings are attached

abdomen : the end part of an insect's body that is attached to its thorax

antennae : one of two long thin parts on insect`s head

wing :eek:ne of the parts of the body of a bird, insect or bat that it uses for flying

consist = contain : If sth consists of sth else, it is formed from them

carry: to take something with you in your hands and arms

bears : to carry something, especially when moving / to give birth to a child; to produce flower or fruit

digestive :the series of organs inside the body that digest food

reproductive :connected with reproducing babies , young animals or plants​

بالا