مطالعه گروهی ارشد 94 بهداشت و ایمنی مواد غذایی

پيام

New member
سلام.
بچه ها تعداد شرکت کننده های پارسال 623نفر بودن که21نفر دولتی و 10 نفر شبانه با سه تا مازاد انتخاب شدن.
سرزنده من کتاب درسنامه دارم کتاب خوبیه ولی کتاب کنجینه رو ندیدم.

elham276

New member
سلام.
بچه ها تعداد شرکت کننده های پارسال 623نفر بودن که21نفر دولتی و 10 نفر شبانه با سه تا مازاد انتخاب شدن.

سلام آقا پیام
ببخشید شما تعداد شرکت کننده های پارسال رو از کجا به دست آوردید؟ چون چند سال هست که اعلام نمیکنن و من برای رشته علوم بهداشتی در تغذیه میخواستم بدونم اما جایی ندیدم
.

آخرین ویرایش:

سرزنده

New member
سلام.

مرسی پیام ... چند سال کنکور رو داره ؟ پاسخهاش تشریحیه ؟

سرزنده

New member
من دارم از استرس می میرم آخر این هفته فقط شیمی رو تموم میکنم دیگه هیچی رو هنوز نخوندم هرچی خوندم از پارساله برای کنکور صنایع بوده

می رسم آیا ؟؟
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

پيام

New member
من دارم از استرس می میرم آخر این هفته فقط شیمی رو تموم میکنم دیگه هیچی رو هنوز نخوندم هرچی خوندم از پارساله برای کنکور صنایع بوده

می رسم آیا ؟؟
:1dco2x0p1lilzhfpg1t
آره میرسی سرزنده این آخرا دیگه مهمه سعی کن از وقتی که مونده خوب استفاده کنی

پيام

New member
سلام آقا پیام
ببخشید شما تعداد شرکت کننده های پارسال رو از کجا به دست آوردید؟ چون چند سال هست که اعلام نمیکنن و من برای رشته علوم بهداشتی در تغذیه میخواستم بدونم اما جایی ندیدم
.

سلام الهام دانشگاه زده بودن
رفتم دانشگاه عکس میگیرم میزارم برات

سرزنده

New member
آره میرسی سرزنده این آخرا دیگه مهمه سعی کن از وقتی که مونده خوب استفاده کنی

ایشالا که برسم همش استرس باعث میشه ول کنم ...

ببینم سوالای کلیات رو چک کردی ؟ از سوسیس کالباس ،‌ از شیر ، از سم شناسی هرکدوم چه قدر سوال داده بودن ؟

من هفته دیگه اگه رفتم دانشکده دامپزشکی تهران ، کتاب سوسیس کالباس رو میگیرم

بیشتر واسه کلیات میترسم که کتاباش معلوم نیست چیه

كتايون

New member
سلام!
من خيلي وقته نيومدم تو تاپيك! راستش يه مدت هم تنبل شده بودم هم درگيريات ذهني بود نميذاشت خوب بخونم! اگه با خوندن خوب بعد عيد بشه 13 آورد كه عاليه! اگه خدا بخواد تا آخر اين هفته همه ي كتاب هايي رو كه دارم يه دور روزنامه اي تموم ميكنم! اولاي كتاب يادم نمياد:(50):
اميدوارم بتونم بعد عيد پوشش بدم اين ضعفمو! درسنامه رو منم گرفتم واسه مرور خيلي خوبه!
من كلن با درسنامه 7 تا كتاب دارم: ميكروب ادامز، شيمي فاطمي، تكنولوژي فاطمي، شير گيتي كريم، اصول بهداشت ركني با ايماندل كه همشو از طريق لينك هاي بچه هاي همين گروه جمع كردم و بابتش ممنونشونم و براشون آرزوي قبولي و موفقيت دارم!:rose:

سرزنده

New member
سلام!
من خيلي وقته نيومدم تو تاپيك! راستش يه مدت هم تنبل شده بودم هم درگيريات ذهني بود نميذاشت خوب بخونم! اگه با خوندن خوب بعد عيد بشه 13 آورد كه عاليه! اگه خدا بخواد تا آخر اين هفته همه ي كتاب هايي رو كه دارم يه دور روزنامه اي تموم ميكنم! اولاي كتاب يادم نمياد:(50):
اميدوارم بتونم بعد عيد پوشش بدم اين ضعفمو! درسنامه رو منم گرفتم واسه مرور خيلي خوبه!
من كلن با درسنامه 7 تا كتاب دارم: ميكروب ادامز، شيمي فاطمي، تكنولوژي فاطمي، شير گيتي كريم، اصول بهداشت ركني با ايماندل كه همشو از طريق لينك هاي بچه هاي همين گروه جمع كردم و بابتش ممنونشونم و براشون آرزوي قبولي و موفقيت دارم!:rose:

سلام کتایون جان

اگه درباره صحبت من میگی ... من و دوستم پارسال شروع کردیم واسه ارشد صنایع غذایی وزرات علوم اما خیلی سنگین بود و هر دو ولش کردیم

دوستم از کلیات فقط کتاب رکنی رو داشت و کتاب سردخانه رو هم نداشت

خلاصه گفت قبل عید دیگه ول کرده بود و اردیبهشت شروع کرد و الان دانشجوئه

ولی روزنامه ای فایده نداره ... یعنی هرفصل رو که میخونی مرور کوتاه لایتنر بذار براش و جتما تست های فصلش رو ببین

آخرین ویرایش:

سرزنده

New member
راستی بچه هایی که کتاب درسنامه رو دارین زبان رو هم ترجمه کرده و لغاتش رو جدا کرده ؟

كتايون

New member
سلام کتایون جان

اگه درباره صحبت من میگی ... من و دوستم پارسال شروع کردیم واسه ارشد صنایع غذایی وزرات علوم اما خیلی سنگین بود و هر دو ولش کردیم

دوستم از کلیات فقط کتاب رکنی رو داشت و کتاب سردخانه رو هم نداشت

خلاصه گفت قبل عید دیگه ول کرده بود و اردیبهشت شروع کرد و الان دانشجوئه

ولی روزنامه ای فایده نداره ... یعنی هرفصل رو که میخونی مرور کوتاه لایتنر بذار براش و جتما تست های فصلش رو ببین

اميدوارم برسم تو اين مدت باقيمونده! سعي ميكنم لايتنري تمرين كنم ازين به بعد!

سرزنده

New member
سلام سلاااااااااااام

چه خبرا بچه ها؟

راستی آزمونای این رشته از سال 88 بوده ، میشه 5 سال ؟

كتايون

New member
سلام بچه ها! بچه هااااااااا؟ كمكم كنين پيليززززززززززز!
من يه دور روزنامه اي همه كتاب هارو خوندم اما الان هيچ برنامه اي واسه خوندن ندارم! از روز اول عيد برا خودم الكي ميچرخم! هر كاري ميكنم الا درس خوندن! عذاب وجدان يه طرف، حس قبول نشدن با اين وضع خوندن هم يه طرف! خيلي ناراحتمممممممممممم:13::sadsmiley::smiliess (2):

سرزنده

New member
سلام بچه ها! بچه هااااااااا؟ كمكم كنين پيليززززززززززز!
من يه دور روزنامه اي همه كتاب هارو خوندم اما الان هيچ برنامه اي واسه خوندن ندارم! از روز اول عيد برا خودم الكي ميچرخم! هر كاري ميكنم الا درس خوندن! عذاب وجدان يه طرف، حس قبول نشدن با اين وضع خوندن هم يه طرف! خيلي ناراحتمممممممممممم:13::sadsmiley::smiliess (2):

عزیزم سال نو مبارک اول از همه

سال نو همه مبارک

نگران نباش ایشالا از ۱۰ فروردین برنامه ریزی می کنیم و میخونیم

كتايون

New member
سلام! ببخشيد يادم رفت! سال نو همه مبارك! ان شا الله سال خوبي براي همه باشه!:rose:
آره حتما! به منم برنامه بدين! من از بي برنامگي دارم ديوونه ميشم! نميدونم چيو بخونم چطوري بخونم چيكا كنم يه ماه هم تا امتحان بيشتر نمونده:dadad4:
حتما برنامه اتونو به من بگيد لطفا!

بالا