مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

lidalida

New member
سلام.شماارشدپرستاری هستین؟چه گرایشی خوندین؟میشه یکم بهمون امیدوانگیزه بدین:riz304::rolleyessmileyanim::bunnyearsmiley: مرسی

مسعود21

New member
سلام.منکه اینجامم.بقیه نیستن!:thumbsdownsmileyani:dadad4::sadsmiley: چه خبرااامسعود؟چقدخوندی؟چیاخوندی؟کودکانوچیکارکردی؟
سلام لیدا
خوبی؟
ببین حالا ک باید سریع بخونم دارم کند پیش میرم.
زبانو مهارت دهمم.
فعلا دارم مادر نوزاد میخونم.بعدش روانا رو میخونم.
نمیدونم والا با کودکان چیکار کنم با این وقت کم.
هنوز کودکان اصلا لاشو باز نکردم
خیلی استرسشو دارم.:smiliess (2):
آخه ارزشش به اندازه بقیه س.

lidalida

New member
عب نداره ناراحت نشو.خب اشتباهت اینه دیگه روااانونخووون:65d6a5d6s: اون ظریبش 1 هستش ولی کودکان 2فک کنم.خیلی فرق داره...روانونخون اصلا.یام نگه داراخر..استرس نداشته باش کودکوم اروم شروع کن خلاصشوبگیربخون ونگ نخون .نمیرسونی.ببخشیدمن یکم رکم:p ولی دوسدارم کمک کنم.هرروزهمه درساروکه میخونی مرورکن تایادت نره.روانوبیخیال شوفعلا.زبانم که خوبه ناراحت نشو.قرارنیس که لزگی تموم کنی!بیشترلغت بخون وکنکورهای ساله پیش.
امیدوارم موفق بشین.

lidalida

New member
بله تصمیموگرفتم.ثبت نام نکردم.چون واقعادرحدقبولی خوب نخونده بودم.انشالله ساله بعد:rolleyessmileyanim::a2d3::smiliess (3):

مسعود21

New member
عب نداره ناراحت نشو.خب اشتباهت اینه دیگه روااانونخووون:65d6a5d6s: اون ظریبش 1 هستش ولی کودکان 2فک کنم.خیلی فرق داره...روانونخون اصلا.یام نگه داراخر..استرس نداشته باش کودکوم اروم شروع کن خلاصشوبگیربخون ونگ نخون .نمیرسونی.ببخشیدمن یکم رکم:p ولی دوسدارم کمک کنم.هرروزهمه درساروکه میخونی مرورکن تایادت نره.روانوبیخیال شوفعلا.زبانم که خوبه ناراحت نشو.قرارنیس که لزگی تموم کنی!بیشترلغت بخون وکنکورهای ساله پیش.
امیدوارم موفق بشین.
نه،تو گرایش داخلی جراحی درس روان ضریبش 2هس.ینی فقط داخلی ضریبش4 بقیه 2:sadsmiley:
لزگی رو ک طبق برنامه ریزیم تموم میکنم اگه خدا بخواد.
ولی واسه کودکان باید خلاصه بخونم دیگه.

lidalida

New member
واااای ارهههههه راست میگین یادمم رفته بود :( ظریبشوامسال تغیردادن اه :((

مسعود21

New member
سلام بچه ها.
خوبین؟
چرا ساکتین؟
شاید چون هیشکی از خوندنش راضی نیس.
البته من چون خودم عقبم اینطور فک میکنم.:sad:

lidalida

New member
سلام..ممنون.توخوبی؟
اونطوری فک نکن.منفی فک نکن.عقب نیستی.خب داری پیوسته میخونی.چیزایی که میخونیوخوب بخون.موفق باشی.

ماتاتا

New member
سلام بچه ها.
خوبین؟
چرا ساکتین؟
شاید چون هیشکی از خوندنش راضی نیس.
البته من چون خودم عقبم اینطور فک میکنم.:sad:
سلام شما که خوب میخونی اگه جای من بودی چی میگفتی....تازه کودکان رو شروع کردم .داخلی ها رو هنوز تموم نکردم .مادر و نوزاد نصفه کتاب رسیدم و دیگر...هیچ:1dco2x0p1lilzhfpg1t

مسعود21

New member
سلام شما که خوب میخونی اگه جای من بودی چی میگفتی....تازه کودکان رو شروع کردم .داخلی ها رو هنوز تموم نکردم .مادر و نوزاد نصفه کتاب رسیدم و دیگر...هیچ:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ای بابا.
شما طفلکیا ک امسال خیلی حقتون ضایع شد.

lidalida

New member
نمیدونم.اره فک کنم چون وقتتون کمه.البته من کوشان هم دارم اونم خوبه.

M M

New member
سلام به همگی! اگه رفیق نیمه راهتون رو هنوز به یاد داشته باشین من همون سربازی ام که دارم تو خدمتم میخونم واسه ارشد! الانم بهم مرخصی دادن و اومدم خونه. خب چه خبرا؟ اوضاع درس مرس چطوره؟

برونر رو من تا جلد 15 پیش رفتم و فقط یه جلد دیگه مونده. کودکان و مادران رو هنوز شروع نکردم. زبان رو هم دارم پیش میرم ولی باید بیشتر کار کنم.

بدترین خبری که موقع ثبت نام دیدم این بود که ضریب کودکان و مادرونوزاد 2 شده :( اینکه ضریب داخلی رو 4 کردن یه کم معقولانه بنظر میرسه ولی دیگه مادرونوزاد دیگه چرا 2؟؟؟ مگه مامایی هستیم؟؟ عجــــــب...:thumbsdownsmileyani

مسعود21

New member
سلام به همگی! اگه رفیق نیمه راهتون رو هنوز به یاد داشته باشین من همون سربازی ام که دارم تو خدمتم میخونم واسه ارشد! الانم بهم مرخصی دادن و اومدم خونه. خب چه خبرا؟ اوضاع درس مرس چطوره؟

برونر رو من تا جلد 15 پیش رفتم و فقط یه جلد دیگه مونده. کودکان و مادران رو هنوز شروع نکردم. زبان رو هم دارم پیش میرم ولی باید بیشتر کار کنم.

بدترین خبری که موقع ثبت نام دیدم این بود که ضریب کودکان و مادرونوزاد 2 شده :( اینکه ضریب داخلی رو 4 کردن یه کم معقولانه بنظر میرسه ولی دیگه مادرونوزاد دیگه چرا 2؟؟؟ مگه مامایی هستیم؟؟ عجــــــب...:thumbsdownsmileyani
سلام رفیق.خوبی؟شما ک ستاره سهیل شدی.
یه دفه میری یه دفه پیدا میشی.
خسته نباشید.
آفرین خوب پیش رفتی.
واسه بهداشت چی خوندی؟
من ک کودکان مونده.وزبان مهارت 12لزگی هستم.البته مثل شما همه برونرا رو نخوندم.شاید8-9تاشو.
تست تا الان کار کردی یا بعد عید میخوای شروع کنی؟
آره واقعا بد شد ک ضریباشونو زیاد کردن والبته کنکور روزودتر برگزار میکنن:sadsmiley:

بالا