انواع شیرینی و قنادی ها با اسم و تصویر

mohana

Well-known member
شیرینی نخودچی

9m99e04zwbha1vtpma0.jpg

شیرینی لوز زعفرانی
lozbadam.JPG

شیرینی میکادو
IMG_1813.jpg

shahram25

New member
یکی از دوستان روانشناس تو سایت احتمالا این تاپیک وندیده والا بعنوان شیرینی خودشو معرفی میکرد.
منم ميشناسم اين اقارو واقعا يكي از بهتريناس حالا نميدونم بعضيا دوس دارن بهش بتوپن اگه ديدمش سلامتونو ميرسونم و البته سلام ديگران دوستارانشو

mohana

Well-known member
منم ميشناسم اين اقارو واقعا يكي از بهتريناس حالا نميدونم بعضيا دوس دارن بهش بتوپن اگه ديدمش سلامتونو ميرسونم و البته سلام ديگران دوستارانشو

بله همینطوره فقط یه کم اعتماد به نفس کاذب داشتن که اونم هــــــــــیچ مشکلی نیس با چند جلسه مشاوره قابل حله
tuzki-bunny-emoticon-007.gif

a.sohrab

New member
باقلوا

10767339259891532097.jpg
[/QUOTE]

sahar2

از شیرینیات خوشم اومد مجانیه دیگه !! میخوام اگه قبول شم به دوستای مجازیم بدم !! کاشکی همه دوستام تواین ایام مجازی بودن......آخه موندم این دوستام از کجا خبر دار میشن من برا همه کارتام شیرینی دادم از کارت ملی تا معافیت و.......البته خودمم همین بلا رو سرشون آواردم اما شما ها نکنید بچه ها ....پشیمونی داره

shahram25

New member
الان صلاح میدونید ایشون رو به کجا ارجاع بدیم؟:riz277:
مكاني بيابيد بدون شك من با لابي گري ايشون ميارم خدمتتون البته بايد نازو منتشم بكشيد ها شرايط حضوش اينه:
1-5 تن از بهترين و نامي ترين دختران سايت دست به سينه براي ارجاع ايشون اقدام كنن
2-در هنگام آمدن اين 5 تن هيچ تضميني مبني بر نگاه كردن به پنج تن وجود ندارد
3-اين اقا گل پسر ناز فقط با اشاره و آن هم بدون نگاه كردن به شخص مخاطب صحبت خواهد كرد.

shahram25

New member
بله همینطوره فقط یه کم اعتماد به نفس کاذب داشتن که اونم هــــــــــیچ مشکلی نیس با چند جلسه مشاوره قابل حله
tuzki-bunny-emoticon-007.gif
شرايط برا حل و مراجعه به متخصص رفع اعتماد به نفس كاذب.
1--5 تن از بهترين و نامي ترين دختران سايت دست به سينه براي ارجاع ايشون اقدام كنن
2-در هنگام آمدن اين 5 تن هيچ تضميني مبني بر نگاه كردن به پنج تن وجود ندارد
3-اين اقا گل پسر ناز فقط با اشاره و آن هم بدون نگاه كردن به شخص مخاطب صحبت خواهد كرد.

sahar2

New member

sahar2

از شیرینیات خوشم اومد مجانیه دیگه !! میخوام اگه قبول شم به دوستای مجازیم بدم !! کاشکی همه دوستام تواین ایام مجازی بودن......آخه موندم این دوستام از کجا خبر دار میشن من برا همه کارتام شیرینی دادم از کارت ملی تا معافیت و.......البته خودمم همین بلا رو سرشون آواردم اما شما ها نکنید بچه ها ....پشیمونی داره[/QUOTE]
بله کاملآ مجانیه دست پخت خودم هم هست! ولی شما سعی کنید به دوستاتون شیرینی حقیقی بدید:black_eyed:

nafas_donya

New member
دوستان نگران نباشيد بنده از الان تلاشمو ميكنم كه بهترين بشم براي درمان دوست بيمارمون

بالا