********.......دکتری تخصصی داروسازی (نانوتکنولوژی دارویی) و ........******

Fatemehy

New member
با سلام
لطفا دوستانی که قصد شرکت در آزمون دکتری تخصصی داروسازی (نانوتکنولوژی دارویی) و ......را دارند منابع و اطلاعات مفیدشونو در اینجا به اشتراک بذارن.......
همچنین اگر از درصد های پذیرفته شدگان اطلاعی دارید ......:33:

Arina

New member
چراکسی جواب نمیده؟؟؟
دوستان داروسازلطفاراهنمایی کنید

negahban

New member
بچه ها سرجلسه گفتند آزمون نمره منفی داره شما چی شنیدید؟

sma

New member
از بچه ها کسی هست آزمون دکترای تخصصی سم شناسی شرکت کرده باشه؟ چه سطحی داشت سوالات؟با این کلیدا من خراب کردم

shadyrecords

New member
نمره منفی توی دفترچه گفته بودن نداره،حدنصاب 140 از 200 داره
منابع هم در سایت سنجش گفته شده

shadyrecords

New member
به نظر من حدنصاب گذاشتن خیلی مسخره هست!میدونین یه جورایی شانس هم ددخیله،یکی همینطور سوالارو بزنه ممکنه خیلیاش درست در بیاد،درسته 140 باید حتما بیارن ولی خوب مرز 140 هم ممکنه خیلیا با همون شانسیا که زدن بیان بالا!
کلید نهایی رشته بیوتک دارویی که اعلام کردن خیلی بد بررسی کرده بودن سوالارو،خیلی سوالات جوابش اشتباه بود و درست نشد،و دوتا سوالا هم که درست بود حذف شد!!!من نمیدونم اینا برچه اساسی بررسی میکنند کلیدارو!!!از اونجایی که میدونم فقط این رشته،3 تا استاد بررسی کردن کلیدای نهایی رو،یعنی ما 10 تا رفرنس که داریم،3 تا استاد،قادر بودن این سوالارو بررسی کنن!دمشون گرم واقعا

sma

New member
واقعا کلید های نهایی مسخره بود واسه رشته سم شناسی جالبه با این کلید 139 میارم و به خاطر این حد نصاب مسخره میمونم واسه سال بعد

latif taheri

New member
سلام
نانو دارو همراه با تستهای کنکور سال های قبل را دارم
هر کی خواست با قیمت کمتر می فروشم.
من میخواستم نانو دارو شرکت کنم ولی بنابر یه سری مشکلات منصرف شدم(09386095926)

آخرین ویرایش:

latif taheri

New member
سلام

آخرین ویرایش:

latif taheri

New member
سلام

آخرین ویرایش:

shapur68

New member
بچه ها من ارشد سم شناسی دانشگاه شهرضا میخونم از یه استادی شنیدم تو مصاحبه دانشگاههای دولتی ازادیارو رد میکنن این حرف تا چقد درسته؟؟؟

shapur68

New member
الوووووووووووو هوشکی نیس پس هدف از راه انداختن این تاپیک چیه واقعا؟؟؟!!!!:13:

vahid28

New member
بچه ها من ارشد سم شناسی دانشگاه شهرضا میخونم از یه استادی شنیدم تو مصاحبه دانشگاههای دولتی ازادیارو رد میکنن این حرف تا چقد درسته؟؟؟

ن دقیقا
من شنیدم سخت قبولشون میکنن
بشرط پایان نامه قوی و بارعملی زیاد قبولن

shapur68

New member
بچا درمورد 5 رشته ای که برا دکترا می تونیم شرکت کنیم اطلاعاتی بتون بدم
توکسین میکروبی مال ارتشه و غیرارتشارو رد می کنند. مطالعات اعتیاد بیشتر پزشکان عمومیو قبول می کنن. داروسازی هسته ای تعریفی نداره.رشته علوم اعصاب رشته خوبیه ولی باس پایان نامه درمورد نوروتوکسینا باشه و سم شناسیم که معلومه دیگه
منبع: استاد محترم:)

saye

New member
سلام..داروسازی هسته ای تعریفی نداره یعنی چی؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

بچا درمورد 5 رشته ای که برا دکترا می تونیم شرکت کنیم اطلاعاتی بتون بدم
توکسین میکروبی مال ارتشه و غیرارتشارو رد می کنند. مطالعات اعتیاد بیشتر پزشکان عمومیو قبول می کنن. داروسازی هسته ای تعریفی نداره.رشته علوم اعصاب رشته خوبیه ولی باس پایان نامه درمورد نوروتوکسینا باشه و سم شناسیم که معلومه دیگه
منبع: استاد محترم:)
سلام...دروسزی هسته ی تعریفی نداره یعن چی؟؟؟

shapur68

New member
سلام..داروسازی هسته ای تعریفی نداره یعنی چی؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام...دروسزی هسته ی تعریفی نداره یعن چی؟؟؟

والا از لهجه استاد اینطور فمیدم که ب درد نمی خوره ولی بهتره شما که میخاین این رشته روانتخاب کنی بیشتر در موردش تحقیق کنی. ب نظر خودم سم شناسی از بقیه بهتره و ظرفیت قبولیشم بیشتره

amnb

New member
ازمون تخصص داروسازی شکلش به طورکلی تغییر کرد دیگه همه ازمون جامع باید بدن این ازمون شامل 5تا درسه شیمی دارویی فارماسیوتیکس فارماکولوژی فارماکوگنوزی داروسازی بالینی بعدش باید انتخاب رشته کنن

بالا