▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bahar.zr93

New member
چی شده خب دخترم؟؟

گفته دانشجویان رشته هایی که مشمول طرحن (مثلا من!) تنها یکبار یا در دوران دانشجویی یا در اولین آزمون بعد از فارغ التحصیلی میتونن کنکور بدن. یعنی امسال اگه قبول نشیم... بفرمایید طرح!!
:65d6a5d6s:

ati1408

New member
سلام دوستای گلم! زنگ زدم سازمان سنجش برنداشتن. زنگ زدم یکی از موسسات معتبر گفتن چون که زیسن سلولی و مولکولی ذکر شده و براش گرایش ننوشتن پس همه گرایش های سلولی و مولکولی میتونن شرکت کنن.
حالا فعلا امیدوار شدم و یه کم دلگرم تر شدم:smilies-azardl (181

kolouche

New member

گفته دانشجویان رشته هایی که مشمول طرحن (مثلا من!) تنها یکبار یا در دوران دانشجویی یا در اولین آزمون بعد از فارغ التحصیلی میتونن کنکور بدن. یعنی امسال اگه قبول نشیم... بفرمایید طرح!!
:65d6a5d6s:

اگه ترم آخرته اون تبصره پاييني رو بخون..... منم مث تو پارسال ك ترم 8 بودم كنكور دادم..... الانم ميخوام بدم....=)))
من كه تا چند دقيقه شوكه :5: شده بودم وقتي اون قانون بالا رو خوندم.... با اون طرز نوشتنشون.... :)))

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستای گلم! زنگ زدم سازمان سنجش برنداشتن. زنگ زدم یکی از موسسات معتبر گفتن چون که زیسن سلولی و مولکولی ذکر شده و براش گرایش ننوشتن پس همه گرایش های سلولی و مولکولی میتونن شرکت کنن.
حالا فعلا امیدوار شدم و یه کم دلگرم تر شدم:smilies-azardl (181
شما رشتت زیست شناسی سلولی ملوکولی - گرایش بیوتکنولوژیه یا زیست شناسی - گرایش بیوتکنولوژی؟؟

eeeeeeehsan

New member
اگه ترم آخرته اون تبصره پاييني رو بخون..... منم مث تو پارسال ك ترم 8 بودم كنكور دادم..... الانم ميخوام بدم....=)))
من كه تا چند دقيقه شوكه :5: شده بودم وقتي اون قانون بالا رو خوندم.... با اون طرز نوشتنشون.... :)))
میشه متن یا عکسشو بذاری اینجا؟؟

ati1408

New member
شما رشتت زیست شناسی سلولی ملوکولی - گرایش بیوتکنولوژیه یا زیست شناسی - گرایش بیوتکنولوژی؟؟
.من رشته م زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش بیوتکنولوژی ه

- - - Updated - - -

Sahar_az

New member

خب ما می تونیم امسالم شرکت کنیم که می شیم جزو تبصره
ولی بچه هایی که الان دانشجو هستن فقط یک بار قبل از طرح می تونن که اونم باید طوری باشه که از تاریخ فارغ التحصیلیشون 1 سال بیشتر نگذشته باشه:smilies-azardl (12)
یکی نیست به این دیوانه ها بگه آخه مگه بیمارستاناتون جا داره برای طرح که اینا رو تصویب می کنین؟:smilies-azardl (12)بچه ها باید حداقل یک سال تو نوبت بمونن تازه توی بهترین شرایط یک ساله:mad_majidonline:

eeeeeeehsan

New member
من دیگه حرفی ندارم :|
روت شد نگران بشی؟؟؟ :)
من فکر کردم زیست شناسی - گرایش بیوتک هستی.
صد در صد می تونی شرکت کنی، بشین بخون و دیگه فکرش رو نکن.

ati1408

New member

حالا دعوام نکنید ! خب آدمیزاده و نگرانی! چشم دیگه نگران نمیشم. با تشکرویژه از شما و همه دوستان

- - - Updated - - -

حالا دعوام نکنید ! خب آدمیزاده و نگرانی! چشم دیگه نگران نمیشم. با تشکرویژه از شما و همه دوستان

negin ka

New member
خييييلي خوشحالم كه امسال مي تونم علاوه بر رشته هماتو رشته ايمني رو هم انتخاب كنم:smilies-azardl (113
اميدوارم برسم يه دور ميكروب رو هم بخونم:smilies-azardl (181

یعنی چی میتونه ایمنی شرکت کنه علاوه بر هماتو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عایا این همون قانونیه ک تازه اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای تو روحشششششششششششششششوووون :-/
چ ذوقیم میکنن این هماتو ها

درجواب(اميدوارم برسم يه دور ميكروب رو هم بخونم) باید بگم:

امیدوارم درس خودتم بزور بخونی اه اه یعنی چی آخه:sdasdasd::smilies-azardl (12)

kolouche

New member
خييييلي خوشحالم كه امسال مي تونم علاوه بر رشته هماتو رشته ايمني رو هم انتخاب كنم:smilies-azardl (113
اميدوارم برسم يه دور ميكروب رو هم بخونم:smilies-azardl (181

بچه پررووووو...... تو خوابت ببيني ك ايمنيا رات بدن.... :sarma:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

kolouche

New member
خب ما می تونیم امسالم شرکت کنیم که می شیم جزو تبصره
ولی بچه هایی که الان دانشجو هستن فقط یک بار قبل از طرح می تونن که اونم باید طوری باشه که از تاریخ فارغ التحصیلیشون 1 سال بیشتر نگذشته باشه:smilies-azardl (12)
یکی نیست به این دیوانه ها بگه آخه مگه بیمارستاناتون جا داره برای طرح که اینا رو تصویب می کنین؟:smilies-azardl (12)بچه ها باید حداقل یک سال تو نوبت بمونن تازه توی بهترین شرایط یک ساله:mad_majidonline:

هاااا..... واسه بچه هاي ديگه ميگي؟؟
ها ميبيني بدبختا رو.....
يني اونا ديگه مث ما نيستن واقعا؟؟؟ :14:

negin ka

New member
نه متاسفانه امیدی بهت نیست، خـدا بیامرزدت :tsimuzpzwoap1t9y3o7

همه درساش دور دومه اون وقت سوالش اینه امیدی هست؟ :|

اره جون عمت:sarma:
ن باکتری خوندم ن مولکولی........
اصن روز ب روز ک پیش میرم و پیرتر ک میشم از زندگی دلزده تر میشم از دست این قانونای جدید
اول ک اومدن دکترای پیوسته رو برداشتن بعد اومدن کلی دانشگاه آزاد زدن ک تو هر کوره دهاتی الان علوم آزمایشگاهی دارن میگیرن الانم ک ازین ........حالا کارشناسیش بدرک این ارشد دانشگاه آزادو کجای دلم بذارم........
فک کنم فردا پس فردا تو علمی کاربردی بزنه فقط ی کپی کارت ملی بیارین کارشناسی علوم ازمایشگاهی بگیرین دیگه ارزش این رشته رو محو کنن هیچی بعید نیس .....اخه درددلامونو ب کی بگیم......
عاقا یکی بمن بگه داعش کجاس میخام برم شهید بشم:dadad4::sadsmiley:

احسان تو الان مگه سرباز نیستی؟؟؟؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
اره جون عمت:sarma:
ن باکتری خوندم ن مولکولی........
اصن روز ب روز ک پیش میرم و پیرتر ک میشم از زندگی دلزده تر میشم از دست این قانونای جدید
اول ک اومدن دکترای پیوسته رو برداشتن بعد اومدن کلی دانشگاه آزاد زدن ک تو هر کوره دهاتی الان علوم آزمایشگاهی دارن میگیرن الانم ک ازین ........حالا کارشناسیش بدرک این ارشد دانشگاه آزادو کجای دلم بذارم........
فک کنم فردا پس فردا تو علمی کاربردی بزنه فقط ی کپی کارت ملی بیارین کارشناسی علوم ازمایشگاهی بگیرین دیگه ارزش این رشته رو محو کنن هیچی بعید نیس .....اخه درددلامونو ب کی بگیم......
عاقا یکی بمن بگه داعش کجاس میخام برم شهید بشم:dadad4:

احسان تو الان مگه سرباز نیستی؟؟؟؟؟؟؟
کدومشون؟ :sarma:
همه درد و دلات رو کردی دیگه، یعنی هنوز بازم هست؟؟؟ =))

1620724_1478049022478024_5368022502438639607_n.jpg

من نه هنوز، اردیبهشت به حول و قوه الهی میـرم از مرزامون دفاع کنـم.

Avid.93

New member

آقا یکی لدفا با دلیل مدرک مارو روشن کنه...:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من الان دانشجوی ترم 8 هستم و طبق این قانون شیرین و کااااملا منطقی دوستان اگه امسال شرکت کردم و قبول نشدم باید تشریفمو ببرم طرح درسته؟؟؟؟
حالا اگه امسال شرکت نکنم میتونم سال دیگه به عنوان فارغ التحصیل شرکت کنم عایا؟؟؟؟؟
اگه امسال کنکور دادمو و قبول نشدم که دور از انتظار نیست:black_eyed: عایا میتونم در حین طرح مجددا کنکور بدم عایا؟؟؟؟؟؟:65d6a5d6s:

oloom_az

New member
یعنی چی میتونه ایمنی شرکت کنه علاوه بر هماتو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عایا این همون قانونیه ک تازه اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای تو روحشششششششششششششششوووون :-/
چ ذوقیم میکنن این هماتو ها

درجواب(اميدوارم برسم يه دور ميكروب رو هم بخونم) باید بگم:

امیدوارم درس خودتم بزور بخونی اه اه یعنی چی آخه:sdasdasd::smilies-azardl (12)

چكارم داري نامرد:sdasdasd:
ايشاله با هم همكلاسي شيم تا حالتو بگيرم:bunnyearsmiley:
البته نگران نباشيد من رقيب سر سختي نيستم چون در روز نهايتا بتونم 3 ساعت درس بخونم و تازه الان ايمني رو شروع كردم بخونم

SH!LA

New member
اميدوارم برسم يه دور ميكروب رو هم بخونم

مگه میشه؟! :33:

من که دفترچه ی امسال رو نگاه نکردم؛ ولی مگه نمی گفتن حق انتخاب دو رشته از دو گروه مجـزا رو دارید؟

کنکور امسال تون خیلی عجیب شده...!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا