" چقدر از صدا و سیما راضی هستید؟؟؟ "

چقدر از صدا و سیما راضی هستید ؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

vahid28

New member
همه گله کردند اما من راهکار دارم
تلوزیون بجای دولتی بودن و بنفع حکومت حرف زدن باید خصوصی بشه
کلا چنتا شبکه دولتی باشن اما شبکه خصوصی هم وجود داشته باشه حتی اخباربگن
ازادی بیان بهشون بدن ن مث مجلس ششم ک خواست ازادی مطبوعات بده سریع اقایون حکم حکومتی بدن و خواست مجلس کنسل بشه

vahid28

New member
مجیدجان برعکس تو بنظرم یکی از به‍ترین مجموعه های ایرانی شاید برای شما هم اتفاق بیفتد هست
هم از نظر اعتقادی و هم تولیدی
مشکل من اینه که زنای چادری تو فیلما حقیرهستند اکثرا و یا زن ادمای خلافکارن
برعکسش زنای اسپورت پولدار و شیک و یا انسانیت هستند
مشکل من تحقیر حجاب و دینه
شاید اتفاق بیفتد اتفاقا برعکس اینا فوق عالی بوده تاحالا
تلوزیون هنوز مبتذل نشده هرچند که پاک نیست اما سینمای ایران مبتذل هست
همش ترویج اومانیسم و تحقیر ایمان
من خودم یادم نمیاد اخرین باری ک سینما رفته بودم کی بوده
چرا باید فیلمایی مثل گرویتی رو ول کنم و بیام دامادخجالتی و اچه مزدان باید درباره زنان بدادند ببینم
شیار۱۴۳رو میخاستم برم اما جورنشد
حیف
فیلم خوب ایرانی کم پیدامیشه
باورکنید از همه بازیگرا متنفرم فقط درحدانگشتای هستند کسایی که زشتشون ندارم
اونم بیشتر بازیگرای شاید اتفاق بیفتد:)

مجید دیجی

مدیر بخش
مجیدجان برعکس تو بنظرم یکی از به‍ترین مجموعه های ایرانی شاید برای شما هم اتفاق بیفتد هست
هم از نظر اعتقادی و هم تولیدی
مشکل من اینه که زنای چادری تو فیلما حقیرهستند اکثرا و یا زن ادمای خلافکارن
برعکسش زنای اسپورت پولدار و شیک و یا انسانیت هستند
مشکل من تحقیر حجاب و دینه
شاید اتفاق بیفتد اتفاقا برعکس اینا فوق عالی بوده تاحالا
تلوزیون هنوز مبتذل نشده هرچند که پاک نیست اما سینمای ایران مبتذل هست
همش ترویج اومانیسم و تحقیر ایمان
من خودم یادم نمیاد اخرین باری ک سینما رفته بودم کی بوده
چرا باید فیلمایی مثل گرویتی رو ول کنم و بیام دامادخجالتی و اچه مزدان باید درباره زنان بدادند ببینم
شیار۱۴۳رو میخاستم برم اما جورنشد
حیف
فیلم خوب ایرانی کم پیدامیشه
باورکنید از همه بازیگرا متنفرم فقط درحدانگشتای هستند کسایی که زشتشون ندارم
اونم بیشتر بازیگرای شاید اتفاق بیفتد:)

من با اسم این مجمموعه مشکل دارم ... نه خودش ... باور می کنی فقط یه قسمتش رو دیدم چون از اسمش بدم میاد ...
البته توی صدا و سیمایی که 70 میلیون مخاطب داره باید خیلی تنوع باشه ... باید کانال های تخصصی مخصوص قشرها مختلف وجود داشته باشه ... آسیب شناسی و فرهنگ سازی بشه و...
منم از ژانر مذهبی خوشم میاد ولی همه که مثل هم نیستن ... صداوسیما باید بگرده استعداد یابی کنه.. نه پارتی بازی ...
سینما رو هم که قربونش برم باید درش رو:mad_majidonline:گرفت ... بی بند و باری با شوکاران شرو شد و با گلشیفته همچنان ادامه داره ... خدا میدونه فردا چی میشه ...

abtin13

New member
خبرنگار:نظر شما در باره ١٠ سال مديريت اقاي ضرغامی در صداوسيما چيه؟
رهگذر: بسيار دوره پر بار،پر رونق،پر خيرو بركتي بود،من تونستم ماشين بخرم خونه بخرم و ازدواج كنم
خبرنگار: بسيار عالي،چه انتظاري از مدير جديد داريد؟
رهگذر:،انتظار دارم كه با تمام توان و با قدرت بيشتر همين راه را ادامه بدن
خبرنگار:خيلي ممنون.لطفاً خودتون رو معرفي كنيد؟
رهگذر:رضا هستم نصاب ماهواره

پ.ن: البته من فکر میکنم دست استکبار جهانی به رهبری آمریکای جهانخوار تو کار باشه.به این صورت که تمام کارگردانان و بازیگران رو جیره خوار خودش کرده تا این ها با تولید و اجرای برنامه های آبکی رسانه ملی رو از نیل به اهداف والای خودش که همانا به کمال رسوندن ملت مومن و همیشه در صحنه ایران اسلامی هستش رو باز بداره و بدین گونه نقشه های شومش رو به اجرا در بیاره. وگرنه مدیران رسانه ملی هیچ وقت پول بیت المال رو در راه تولید این برنامه های موهون و مستحجن و مبتذل به کار نمیبرن.همش تقصیر این استکبار جهانی پدر سوخته اس.امید است مدیران رسانه ملی با شناسایی این عناصر نامطلوب آنان رو خلع ید کنن تا به حول و قوه الهی رسانه ملی همچنان در راه تعالی و به کمال رساندن این مردم انقلابی با قدرت و صلابت به پیش بره

m_mobini

New member
چقد تلخ صحبت میکنی?????همه چیوبه مسخره میگیری ....یکم نرم تر صحبت کنی بخدا اتفاق بدی نمیفته

alireza-ja

New member
یه انتقاد هم من میکنم.

بنده آدم مذهبی هستم ولی از یه چیز صدا و سیما متنفرم. اون چیه؟ اینه که وقتی شهادت یکی از ائمه میشه خیلی خوب بلدن چکار کنن در درجه اول از چندین ساعت قبل میرن پیشواز عزاداری در درجه بعد 5 سانت بالا و پایین صفحه تلویزیون رو سیاه میکنن بعد یه خط مشکی مورب هم میزارن گوشه تلویزیون کلا مشکی در مشکی میشه و تمام 20 شبکه رو میزارن مداحی حضرات مداح. من با این مخالف نیستم خوب شهادته دیگه نمیشه که برنامه شاد از رسانه ملی پخش کنن و با این کارشون مخالف نیستم ولی ولی ولی انتظار دارم وقتی ولادت همون امام عزیز هست به همون اندازه عزاداریش توی ولادتش هم برنامه های شاد و و متنوع بزارن. مثلا اانگار که نه انگار چند روز پیش روز به امامت رسیدن امام عصر بود خوب مگر این کم چیزیه. متاسفانه باز همش میشه سخنرانی با این تفاوت که لباس سخنران دیگه سیاه نیست و اون سیاهی بالای صفحه رو برداشتن.

این خیلی خیلی بده یعنی دقیقا تیشه به ریشه جوونا زدن و هدایتشون به سمت ماهواره و تنفر از رسانه ملی.

در مورد اخبار دروغ هم بگم که ترجیح میدم همون خبر به اصطلاح دروغ خودمون رو بشنوم تا حرفای حقیقت و روشنفکرانه دشمن که تمام هدفشون پایمال کردن خون شهیدان این مملکته.

در ضمن بعضی از دوستان فکر نکنن فقط صدا و سیمای ما هستش که حلقه به گوشه حکومته. چیزی هستش که همه جای دنیا وجود داره. از نظر من یه چیز طبیعیه. نمیشه که این دو تا ضد هم باشن.

آقا مجید از بهترین تاپیکایی بود که از شما دیدم.

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
همه گله کردند اما من راهکار دارم
تلوزیون بجای دولتی بودن و بنفع حکومت حرف زدن باید خصوصی بشه
کلا چنتا شبکه دولتی باشن اما شبکه خصوصی هم وجود داشته باشه حتی اخباربگن
ازادی بیان بهشون بدن ن مث مجلس ششم ک خواست ازادی مطبوعات بده سریع اقایون حکم حکومتی بدن و خواست مجلس کنسل بشه
ایده بسیار خوبیه، به نظر من باید شبکه های کابلی رو هم بهش اضافه کنن:motat:

بابا دلت خوشه، تا وقتی رئیس صدا و سیما رو دولت انتخاب نکنه همینه وضعش.
هرچنـد چشمم آب نمی خوره اگر دولت هم انتخابش کنه وضعش بهتر از این بشه.

من با اسم این مجمموعه مشکل دارم ... نه خودش ... باور می کنی فقط یه قسمتش رو دیدم چون از اسمش بدم میاد ...
البته توی صدا و سیمایی که 70 میلیون مخاطب داره باید خیلی تنوع باشه ... باید کانال های تخصصی مخصوص قشرها مختلف وجود داشته باشه ... آسیب شناسی و فرهنگ سازی بشه و...
منم از ژانر مذهبی خوشم میاد ولی همه که مثل هم نیستن ... صداوسیما باید بگرده استعداد یابی کنه.. نه پارتی بازی ...
سینما رو هم که قربونش برم باید درش رو:mad_majidonline:گرفت ... بی بند و باری با شوکاران شرو شد و با گلشیفته همچنان ادامه داره ... خدا میدونه فردا چی میشه ...
آقا گلشیفته رو قاطی نکنید، بحث سر صدا و سیماست نه بازیگراش. سپاس.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abtin13

مجید دیجی

مدیر بخش
ایده بسیار خوبیه، به نظر من باید شبکه های کابلی رو هم بهش اضافه کنن:motat:

بابا دلت خوشه، تا وقتی رئیس صدا و سیما رو دولت انتخاب نکنه همینه وضعش.
هرچنـد چشمم آب نمی خوره اگر دولت هم انتخابش کنه وضعش بهتر از این بشه.

آقا گلشیفته رو قاطی نکنید، بحث سر صدا و سیماست نه بازیگراش. سپاس.

آره احسان موافقم ... از موضوع بحث خارج نشیم بهتره:applause: ... شاید در آینده یه تایپیک با همین نام برای سینما باز کردم ...

melinaa

New member
من که خیلی از صداوسیما راضی میباشم...چون خدارشکر حقوق و مزایاش خیلی خوبه....خیلی خوبتر از همه ادارات دیگه...

melinaa

New member
مثلا بابای من تو صداوسیما بودند ...الان بازنشسته شدند...فوق ارشد تو بخش تلوزیون...و تو رادیو هم بودند تو مراکز دیگه...الان حقوقش 3 ملیونه...تازه با کلی مزایا و دفترچه دکتر خوب و اینا...
خداروصد هزار مرتبه شکر...خیلی خوبه...
دیگه نمیدونم شما از چه لحاظی میپرسین که نظرتون درباره صداوسیما چجوریه...

melinaa

New member
هر جا هم بخوایم مسافرت و اینا بریم خودشون هتل مجانی میدن...با همه امکانات...کلا خیلی خوبه...دفترچه دکترش هم که برای بازنشسته ها 10 درصد ویزیت رو میده خود شخص...البته همه این مزایا برای رسمی هاشه نه حق الزحمه ای و این ها....

melinaa

New member
ولی خب تو خود اداره اگه بخوای مثل همه ادارات دیگه هستش ...خب سختی های مربوط به خودش رو داره...خصوصا اینکه کار بابای من خیلی حساس بود...تو تلوزیون خیلی حساسه...یلحظه حواست نباشه کار کلا خراب میشه...ولی خب شیفتی هستش...ولی حق الزحمه ای هاش یکم سختی هاشون بیشتره...حقوق و مزایاشون خیلی خوب نیست...کفاف زندگی هاشون رو نمیده اصلا...

alireza-ja

New member
یعنی آبجی جان کشته مرده این همه صداقتت هستم. یعنی اصلا مطالبی که گفتی 100 درصد به تاپیک مرتبطه اصلا شک نکنی ها.

فکر کنم آقا مجید فکر اینجاشو نکرده بود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: baran-

melinaa

New member
یعنی آبجی جان کشته مرده این همه صداقتت هستم. یعنی اصلا مطالبی که گفتی 100 درصد به تاپیک مرتبطه اصلا شک نکنی ها.

فکر کنم آقا مجید فکر اینجاشو نکرده بود.

خخخخخخخخ داداشی جان..خب باید چی بگیم پس اینجا...خخخخخخ
بخدا نمیدونم...خب نوشته صداوسیما..منم گفتم دیگه.خخخخخ

خب بازیگر وایناشم هست خب...ولی بابام همیشه میگفت محیطش تو بازیگری و اینا اصلا اصلا خوب نیست...دیگه نمیدونم...

alireza-ja

New member

خخخخخخخخ داداشی جان..خب باید چی بگیم پس اینجا...خخخخخخ
بخدا نمیدونم...خب نوشته صداوسیما..منم گفتم دیگه.خخخخخ

خب بازیگر وایناشم هست خب...ولی بابام همیشه میگفت محیطش تو بازیگری و اینا اصلا اصلا خوب نیست...دیگه نمیدونم...

آبجی تو راحت باش. صحبتاتو بکن کارت نباشه. استفاده میکنیم.:auizz3ffy9vla57584x

vahid28

New member
شبکه هدهد رو دیدید؟
شبکه کودک ماهواره و کلا اسلامی هست
صاحبش ایت الله سیستانی
با اینکه محدودیت دینی داره و کاملا اسلامیه اما واقعا از شبکه پویای ایران بهتره
میشه برنامه های متنوع و اسلامی ساخت
بشرط خلاقیت داشتن نه فقط دعوت از روحانی و بازیگرا توی برنامه ها
فکرکردید چرا ماه عسل موفق ترینه؟
چون بجای زوم کردن روی هنرپیشه و خواننده های سوسول به داستان زندگی آدمای عادی ایران کارداره
مختص تهرونیا نیست
مهمون گریس آباد کرمانشاه تا زعفرانیه داشته

مجید دیجی

مدیر بخش
من که خیلی از صداوسیما راضی میباشم...چون خدارشکر حقوق و مزایاش خیلی خوبه....خیلی خوبتر از همه ادارات دیگه...

خوب خدا رو شکر یه نفر کاملا راضی پیدا شد داشتم نا امید می شدم...
اما خداییش از برنامه هاش هم راضی هستی ؟ لطفا بدون تعصب بگو و همه جوانب رو بسنج ؟؟؟

TUMS

Well-known member

مگه صدا و سیما هم داریم خخخ

اصلآ نگاه نمیکنم
فک کنم یکسالی میشود که تلویزیون نگاه نکرده ام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee
بالا