مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Zahra7069

New member
سلام دوستای گلم امیدوارم خوب پیشروی داشته باشین...دوستای که جدید اومدن بهتره وقتشون رو واسه سم نذارن ظرفیت پذیرشش متاسفانه خیلی پایین اومده..من به حسب اینکه قبولی راحته اومدم ولی از شانس من که هر چی بخوام برعکس میشه امسال برعکس شده..بهتره وقتتون رو بذارین واسه یه رشته بهتر..مشاوره دکتر رجب نیا دکتر سم شناسی و دکتر اکبری هیت علمی و مشاوره های دکتر نظری و این بود که من بیوشیمی برم بهتره واسه قبولیم راحتتره که متاسفانه جزوات رو تهییه کردم..بیوشیمی امسال 170 نفر گرفته...

sam shenasi

New member
تفاوت چندانی که بین منابع بیوشیمی و سم شناسی نیست میتونید واسه بیوشیمی اقدام کنید فکر کنم

Zahra7069

New member
اره درسته که نیست ولی من به دلیل اینکه هدفم فقط یه دانشگاه و اون شهر بیوشیمی نداره باید سم بدم خیلی استرس دارم خیلییییییییی...

rasmi

New member
منم اسم کتاب بیوشیمی از لنینجر تا استرایر رو خیلی شنیدم آنا جون هم انگار معرفیش کرده بودن. نخوندیش هنوز که ببینی راحته یا نه؟
البته من پارسال با ضروریات خیلی مشکل داشتم ولی امسال که واسه بار دوم میخونمش خیلی برام راحت تر شده
برا بار دومه ميخونيش راحته/من قرار بود از اول مهر شروع كنم كه درساي دانشگاه نميزارن منم مجبورم روزي فقط 3يا4ساعت بخونم

ava123

New member
سلام بیوشیمی وزارت علوم نزدیکتر هست.اما امتحانش زود هست.فک کنم بهمن ماه باشه اگه اشتباه نکنم.اگه قصد دارین شرکت کنید اینم در نظربگیرید.

sam shenasi

New member
اره درسته که نیست ولی من به دلیل اینکه هدفم فقط یه دانشگاه و اون شهر بیوشیمی نداره باید سم بدم خیلی استرس دارم خیلییییییییی...

موفق باشی عزیزم
ایشالاه که هر چی دوست داری برات رقم میخوره :a2d3:

sam shenasi

New member
برا بار دومه ميخونيش راحته/من قرار بود از اول مهر شروع كنم كه درساي دانشگاه نميزارن منم مجبورم روزي فقط 3يا4ساعت بخونم

3- 4 ساعت برای الان خوبه ... ایشالاه به مرور بیشترش کنی و سال دیگه موفق بشی :a2d3:

sam shenasi

New member
سلام بیوشیمی وزارت علوم نزدیکتر هست.اما امتحانش زود هست.فک کنم بهمن ماه باشه اگه اشتباه نکنم.اگه قصد دارین شرکت کنید اینم در نظربگیرید.

رشته لیسانس من بهداشت محیط بوده آیا میتونم واسه بیوشیمی وزارت علوم شرکت کنم؟ واسه وزرات بهداشت که نمیتونم

vahid28

New member
آره میتونید
شما چرا واسه بهداشت حرفه ای نمیخونید؟
دیشب همای.ش دکتر خ.لی.لی بودم گفت بهداشت حرفه ای واسه دخترا عالیه و میتونن شرکت بزنن و درامد آزاد داشته باشن
گفت ظرفیتشم خیلی بالاست

sam shenasi

New member
آره میتونید
شما چرا واسه بهداشت حرفه ای نمیخونید؟
دیشب همای.ش دکتر خ.لی.لی بودم گفت بهداشت حرفه ای واسه دخترا عالیه و میتونن شرکت بزنن و درامد آزاد داشته باشن
گفت ظرفیتشم خیلی بالاست
ایشون اصلا حرف درستی نزدن
خواهر من بهداشت حرفه ای خونده واسه اینکه شرکت بزنن باید با لیسانس 7 سال سابقه کار و با فوق 5 سال سابقه کار داشته باشن
این در حالیه که هر صنعت درست حسابی که فکرشو بکنید مثل ذوب آهن و قولاد مبارکه و پلی اکریل و پالایشگاه واسه استخدام فقط نیروی مرد میخوان خیلی از شرکتهای کوچک خصوصی هم جای مناسبی برای خانمها نیستن متاسفانه
حالا شما اگر نتونی سابقه کار داشته باشی چطور میتونی شرکت بزنی؟؟؟

vahid28

New member
ایشون نگفت پالایشگاه
گفت شرکت نساجی یا کاشی یا چینی بهداشتی سرامیک فرش
این جور جاها
من دخترعموم بهداشت حرفه ایه
بهش گفت اولا برو بهداشت که بعدش کارمند نمیشی و میتونی شرکت بزنی
اگه رشتشو دوس نداری برو فیزیولوژی پزشکی
درباره سم هم گفت برای بازارکار رقبای سختی داری
داروسازیا همیشه اولویت دارن بهت

maedeh.k

New member
دکتر اکبری بهم گفت سم شناسی بخونم بازار کار خوبی داره،چقد حرفهای اینا تناقض داره

maedeh.k

New member
ممنونم بابت راهنماییتون،ب من گفت فکر ازاد نباش ارزش نداره اما سراسری خوبه شاید،البته من شاغل هستم

ava123

New member
رشته لیسانس من بهداشت محیط بوده آیا میتونم واسه بیوشیمی وزارت علوم شرکت کنم؟ واسه وزرات بهداشت که نمیتونم

من از دوستام شنیدم رشته های وزارت بهداشت میتونن تو همه رشته های وزارت علوم شرکت کنن.اما مطمین نیستم.

s.shams

New member
من از دوستام شنیدم رشته های وزارت بهداشت میتونن تو همه رشته های وزارت علوم شرکت کنن.اما مطمین نیستم.

اگه بشه که عالیه!درمورد سم شناسی بنظر تنها دانشگاهی که وزرات علوم پذیرش داره تربیت مدرس هستش

vahid28

New member
تربیت مدرس از طریق وزارت بهداشت سم جذب میکنه
علوم سم نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا