قبولی های ارشد بیوتک پزشکی ۹۳

rahmani.biotech

New member
سلام به همگی و به خصوص همکلاسی های جدیدم
من بیوتک پزشکی ایران
و نانوبیوتک اصفهان قبول شدم

rahmani.biotech

New member
سلام تبریک دوست عزیز
جای خوبی قبول شدید/بیوشیمی تبریز/ .من کارشناسی مو اونجا بودم
استاد بیوشیمیت ،آقای دکتر دهقان هستن .آدم بسیار خوب و محترمیه و نسبت به بقیه خیلی خوش اخلاق تر.پارسال هم دانشیاری شو گرفت.
دانشکده هم پارسال تعمیراتش تموم شد و فضای داخلیش شیک و خیلی بهتر از چند سال پیش شده.موفق باشید.

آخرین ویرایش:

stem_cell

New member
بجه ها می شه خواهش کنم اگه کسی بین الملل قبول شده بگه نمرش چند بوده ؟کسی می دونه امسال آخرین پذیرفته شده بین الملل نمره یا رتبش چند بوده ؟خیلی برام مهمه

aseman1322

New member
سلام. به همه دوستانی که قبول شدم تبریک و خسته نباشید میگم.
لطفا اگه میشه حداقل رتبه تونو بگید اگه درصدم نمیگید
که واسه سال بعد حدودا بدونیم چ رتبه ای کجا قبول میشه. ممنون
کسی از true love خبر نداره؟؟؟؟

Azin E

New member
من با رتبه 47 و نمره 275 قزوین.بچه ها چقد اینجا سوت و کوره.بیاین با هم در ارتباط باشیم

vahid28

New member
سلام
میشه بگید کلید درصد بالا توی زبان و بیوشیمی چیه؟
چطور بیو خونده بشه؟
متابولیسم و کوانزیم و بقیش
ممنون لطفا راهنمایی کنید

leila89

New member
سلام دوستان
می شه راهنمایی کنید که درس باکتری را چطور باید بخونیم که یادمون بمونه و با هم قاطی نکنیم؟

leila89

New member
سلام دوستانی که ارشد قبول شدین کجایید پس؟ خواهشا بیاید جواب سوالات ما رو بدید
مثل اینکه حسابی سرتون شلوغ شده ...

aseman1322

New member
سلام دوستان یه کارنامه نهایی تو سایت گذاشته شده که مخصوص کسایی هست که انتخاب رشته کردن، میشه لطفا اونایی که پذیرفته شدن یا نشدن بیان اینجا بگن که آخرین رتبه قبولی توهر شهر چند بوده؟
همچنین اگه کسی بین الملل انتخاب کرده بگه که رتبه آخرین فرد قبولی تو ظرفیت مازادها چند بوده؟
مررررررررررررررسی از همگی

biotec93

New member
چرا بحث جدی میشه کسی جوابگو نیست
نمیدونم من اشتباه میکنم یا خوب نگاه به انجمن نکردم ولی چقدر خوب میشه قبولی های بیوتک بیاین بگن چه جوری برای درس های بیو و زیست و باکتری و زبان وقت گذاشتن..کی ناامید شدن؟ چه جوری خودشون رو رفرش کردن؟
اینجور جواب دادن رو فقط تو یه انجمن دیدم که مربوط به رشته مون نبود ولی حرفاش برام خیلی خوب بود
ایکاش تو انجمن ما هم اینجوری نگاه بشه..بهتره مفید تر باشیم

Mohammad gh

New member
چرا بحث جدی میشه کسی جوابگو نیست
نمیدونم من اشتباه میکنم یا خوب نگاه به انجمن نکردم ولی چقدر خوب میشه قبولی های بیوتک بیاین بگن چه جوری برای درس های بیو و زیست و باکتری و زبان وقت گذاشتن..کی ناامید شدن؟ چه جوری خودشون رو رفرش کردن؟
اینجور جواب دادن رو فقط تو یه انجمن دیدم که مربوط به رشته مون نبود ولی حرفاش برام خیلی خوب بود
ایکاش تو انجمن ما هم اینجوری نگاه بشه..بهتره مفید تر باشیم

تو انجمن ما اینجوری مطالب از جانب قبولی ها زیاد گفته شده منتهی در تاپیک های مطالعه ی گروهی
میتونی بری صفحات اول مطالعه گروهی ۹۲ یا ۹۳ رو ببینی
یکی دوتا تاپیک دیگه هم بود که خود قبولی ها برای کمک زده بودن ولی خب نمیدونم الان چی شدن

biotec93

New member
تو انجمن ما اینجوری مطالب از جانب قبولی ها زیاد گفته شده منتهی در تاپیک های مطالعه ی گروهی
میتونی بری صفحات اول مطالعه گروهی ۹۲ یا ۹۳ رو ببینی
یکی دوتا تاپیک دیگه هم بود که خود قبولی ها برای کمک زده بودن ولی خب نمیدونم الان چی شدن

حرف شما متین ولی قبول کتید بحث بیشتر روی متابع هست ..بیشتر منظورم اینه از بحث روی چی خوندی به بحث روی چطور خوندی برسیم.
سوال دوستان توی همین تاپیک گویای اوضاع هست
ممنون از جوابتون

dilak

New member
منم بیوتک میکروبی الزهرا تهران قبول شدم
زیاد از دانشگاهم راضی نیستم ولی دکتری میخوام جبران کنم :)

ghasem

New member
منم بیوتک میکروبی الزهرا تهران قبول شدم
زیاد از دانشگاهم راضی نیستم ولی دکتری میخوام جبران کنم :)

تبریک عرض میکنم، آخه چرا راضی نیستید؟
تا میتونین از شرایط ایجاد شده استفاده کنین ، قدرشو بدونین خیلیا در جاهای خیلی پایین تری قبول شدن..
موفق باشید

dilak

New member
تبریک عرض میکنم، آخه چرا راضی نیستید؟
تا میتونین از شرایط ایجاد شده استفاده کنین ، قدرشو بدونین خیلیا در جاهای خیلی پایین تری قبول شدن..
موفق باشید
ممنونم
نمیدونم چرا هنوز فکرم به ژنتیک تبریزه

ghasem

New member
ممنونم
نمیدونم چرا هنوز فکرم به ژنتیک تبریزه

پس چرا رشته مورد علاقتونو بیوتک پزشکی زدید؟! اگه به ژنتیک اینقدر علاقه دارید و قبول شدید میتونید ترم بعد انتقالی بگیرید(کارتون برا دکتر بسیار راحتره تا بخواین از بیوتک برین ژنتیک) البته شرایط مکانی و زمانی رو هم در نظر بگیرید

بالا