▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ziba1371

New member
منکه ازسه شنبه کارآموزیم شروع میشه.تابعدازظهروقتم میره.خدابدادبرسه.

vet lab sciences

New member
3 ساعت بيوشيمى
3 ساعت سلولى
2ساعت زبان
2 ساعت ايمنى :)

ماشاالله!:riz304:
نسترن خانوم جسارت نباشه، سوالی داشتم.
آیا این ساعات مطالعه ارائه شده از سوی شما، مفید بودن تمامی ساعات مطالعه و داشتن کیفیت لازمه و طبعا حداکثری رو در بطن خودش داره یا نه؟
:black_eyed:

nastaran8

New member
ماشاالله!:riz304:
نسترن خانوم جسارت نباشه، سوالی داشتم.
آیا این ساعات مطالعه ارائه شده از سوی شما، مفید بودن تمامی ساعات مطالعه و داشتن کیفیت لازمه و طبعا حداکثری رو در بطن خودش داره یا نه؟
:black_eyed:

بله دوست عزيز مفيد بود البته بعضى روزا ساعات مطالعه ام کمتره ولى خوب روزايى که سرحالم خوب مى خونم

Sahar_az

New member
خدا رو شکر تافل یک هفته ای هست که تموم شده:4d564ad6:
چند روز فقط لایتنرم رو می خوندم و اصلا دوست نداشتم برم سمت لزگی چون قبلا خونده بودمش و همون مهارت اولش لغات نااشنا زیاد داشت برام
ولی بالاخره دیشب شروعش کردم... عالــــــــــــــی بود:)))... یعنی خوندنش قبل و بعد از تافل زمین تا آسمون فرق می کرد:)))
مهارت اول هم شاید امشب تموم کنم شایدم فردا:)) احتمالا هر مهارت رو می کنم 3 بخش و هر بخش رو یک روز می خونم:) که البته بازم بستگی داره به حجم مهارت فکر کنم:riz303:
ایمنی هم آنتی بادی تقریبا تموم شد:) تقریبا یعنی کامل منهای یه کوچولو شکلاشون:)
زیست و بیوشیمی هم ان شاا... از 25 مهر استارت می زنم یک نفس:))

ziba1371

New member
منم امروزبیمارستان بودم وای وای چ پادردی گرفتم.خسته کوفته شدم.درسل نتونستم بخونم زیاد.

nastaran8

New member
منم امروز زياد نتونستم درس بخونم ١ فصل ايمنى و مرور متابوليسم کربوهيدرات و يه کم سلولى خوندم :-( گاهى تنبلى مى کنم

hanas68

New member
سلام ب همگی، ی سوال بچه ها تافل رو لغتاشونو میخونین یا همه کتابو؟

Sahar_az

New member
سلام ب همگی، ی سوال بچه ها تافل رو لغتاشونو میخونین یا همه کتابو؟

من کامل خوندم
یعنی پارسال که بیمارستان داشتم توی بیمارستان فلش کارتا رو خونده بودم تا یه جایی ولی با این که دور داشتم بعد از یه مدت اصلا یادم نبودن!!
با متن بخونی خیلی بهتره
و این که لغتای توی 10 متنی که آخر هر درس هست خیلی کمک کننده هستن... شاید بشه گفت بیشتر از خود 15 لغت هر درس:)

hanas68

New member
یعنی دیگه ۳۲ درسو کامل بخونیم! آخه من ۵۰۴ و لزگی هم دارم، اگه بخونمشون هنر کردم!

negin ka

New member
براتون آروزی موفقیت میکنم
منم ایشالا از شنبه میرم سرکار خدا ب داد برسه
امیدوارم وقتی ب جایگه خوبی رسیدین ایشالا خودتون و گذشتتونو فراموش نکنید مث دوست من ک تا یادش میفتم یاد این مصرع میفتم
یا رب مباد آنکه گدا معتبر شود گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود !

Sahar_az

New member
یعنی دیگه ۳۲ درسو کامل بخونیم! آخه من ۵۰۴ و لزگی هم دارم، اگه بخونمشون هنر کردم!
اگه پایه زبانت قویه لزگی رو شروع کن
ولی خب من بخوام توصیه کنم مخصوصا الان که بعد از تافل لزگی رو باز کردم می گم تافل خونده برو سراغ لزگی
504 رو من خودم 4-5 درسش رو بیشتر نخوندم... اونقدر که تافل تا الان به کارم اومده اون نیومده در نتیجه وقت نمی ذارم براش
براتون آروزی موفقیت میکنم
منم ایشالا از شنبه میرم سرکار خدا ب داد برسه
امیدوارم وقتی ب جایگه خوبی رسیدین ایشالا خودتون و گذشتتونو فراموش نکنید مث دوست من ک تا یادش میفتم یاد این مصرع میفتم
یا رب مباد آنکه گدا معتبر شود گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود !
موفق باشی
سر کار خودش می شه یه انگیزه برای درس خوندن:thumbsupsmileyanim:
متاسفانه از این آدما دور و اطراف همه هست انگار:(((

ziba1371

New member
بچه هاواقعاباکارآموزی چطوری میشه درس خوند؟؟همش سرپاحسته میشم خیلی.ازطرفی هم همش حواسم ب ارشده دل بکارنمیدم خیلی.نمیرسم پیش ببرل درسارو.عقب افتادم

TUMS

Well-known member
بچه هاواقعاباکارآموزی چطوری میشه درس خوند؟؟همش سرپاحسته میشم خیلی.ازطرفی هم همش حواسم ب ارشده دل بکارنمیدم خیلی.نمیرسم پیش ببرل درسارو.عقب افتادم
نگران نباش
چون من هم کارآموز بیمارستان بودم از صبح تا 2 تقریبآ درگیر بودم تا یه هفته قبل از کنکور
تازه اون یه هفته هم بعد از آزمون ارشد گفتن باید بیای که من یه جوری سرو ته شو هم آوردم و براشون شیرینی بردم و معاف شدم
و تهرانم قبول شدم
پس نگران نباشین چون اگه بخوایین هر کاری شدنی هست

eeeeeeehsan

New member
بچه ها من خودم ایمنی رو یادم نیست زیاد، خواهشن اگه وقت دارین و بلد هستین به تاپیک http://olumpezeshki.ir/thread4368.html سر بزنید اگه کسی سوالی داشت جواب بدین. انجمن مال من نیست، مال خودتونه :rose:

سلام بچه ها
یه سوال داشتم انتی بادی های مونوکلونال چجوری بوجود می یان؟چرا از سلول های میلوما استفاده میشه؟:dadad4:

??????????

negin ka

New member
من که گفتم طرحمو میرم ی بیمارستان خلوت ک متاسفانه با پارتی بازی و .... یکی دیگه رو جام انداختن و الان توی آزمایشگاه مرکزی انداختنم ک خدا میدونه چقد شلوغه....:1dco2x0p1lilzhfpg1t
زیبا جان اوضاع من از تو بدتره اما انگیزم بیشتر شده
ایشالا از امروز بازم شروع میکنم
:bunnyearsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا