๑۩۞۩‍‍๑ .:: خواص و مزايای دكمه Like - امتیاز - گزارش پست خلاف (بسيار مهم) ::. ๑۩۞۩๑

eeeeeeehsan

New member
درود به همه عزیزان علوم پزشکی
731916_bouquet2.gif

دکمه Like نامی غریبه برای بعضی از عزیزان :دی

دکمه Like چیست؟
خوردنی؟ پوشیدنی؟ نوشیدنی؟
شاید یک دکمه ساده!!!! -_-

بذارین یه مقدار از Like بگیم ببینم می تونیم در پایان این پست با هم دیگه کشفش کنیم که چی هست یا نه ....

تعاریف غلط از این دکمه مجهول:

دکمه Like دکمه ایست که بعضی از افراد براشون فرق نمیکنه طرف چی میگه و با کی کار داره، موافق یا مخالف، فقط میدونن اومدن تو انجمن تا به تمام پست ها و نوشته ها یه Like بزنن، جالبه بعضی وقت ها میان پست یکی رو Like میکنن و نفر بعدی که میاد اون رو نقض میکنه پست اون رو هم Like میکنن، بعد خودشون هم که مطلب می نویسن باز اون دوتا میان پستش رو نقض میکنن و کسایی که دو مطلب بالا رو Like کردن این رو هم Like میکنن... حالا بازم اینو میشه کاریش کرد،
بعضی وقت ها وسط کل کل یکی جوش میاره و یه حرف بی ربطی میزنه اونها باز میان از Like استفاده میکنن.
33.gif

معانی Like واسه برخی عزیزان حتی خود من:

1- یعنی جمله خوبی بود، عکس خوبی بود، مطلب باحالی بود.
2- یعنی هی بگی نگی درست میگی.
3- از این دکمه خوشم میاد با تو کار ندارم.
4- یعنی خیلی حرفت زشت بود.
5- مدیران برسی کنن.
6- شفق بانو برس به داد این پست.
7- منم تو انجمن هستم.
8- داشتم رد میشدم خوردم به Like به خودت نگیر.
9- دکمه موس گیر کرده ........... :دی
10- سرعتم افتضاست، دستم خورد رو لایک گیر کرده.
و چه میدونم کلی تعریف دیگه..

دیدین این Like چقدر معنی داره،
حالا بگین کلمات چند معنی ای کم داریم! -_-

❖ پست های بعدی حتماً مطالعه شود ❖

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member

حالا معنای واقعی این دکمه چی هست:

دکمه ی Like دکمه ای هستش که در سمت چپ - پایین هر پست تعبیه شده و با زدن این دکمه میتونین از نویسنده ی پست تشکر لازم رو بکنید و دیگرلازم نیست که پست اسپم بزنید و حجم سایت رو بالا ببرید..

1- چرا می بايستی تشكر كنيم؟

اين يه رسم تو همه ی تالارهای گفتمان دنياست كه وقتی كسی پستی میذاره و اون پست برای فردی مفيد هستش، اون فرد با استفاده از دكمه ای به نام "Like" یا "تشکر" یا "سپاس" در فروم های فارسی و "Thanks" در فروم های انگليسی از پست گذار تشكر می كنه، كه اينكار از نظر معنوی باعث شادی و خوشحالی پست گذار ميشه و اون می فهمه كه افردی هستند كه از پست های اون استفاده كردن و براشون مفيد بوده و بهانه ای برای ترغيب شخص به ادامه فعاليت های مفيدش میشه.

حالا اگر Like نكنيم چه اتفاقی ميافته؟
زمانی كه شخصی وقت میذاره تا مطالب مفيدی رو جمع آوری كنه و اونو با افراد ديگه به اشتراک بذاره و می بينه آمار افرادی كه پستش رو ديدن ميره بالا (با دانلود فایل ما یا آمار بازدید تاپیکمون، نظراتی که بعد از پست ما میدن، و یا برخی سایت ها آمارگیر دارن) ولی كسی ازش تشكری نكرده، به اين نتيجه می رسه كه پستش برای ديگران مفيد نبوده و اين امر باعث دلسردی و عدم فعاليت های مفيد اون شخص میشه كه اين امر يک موضوع طبيعی هستش و همه ما هم چنين واكنشی رو میديم، پس به اين نتيجه می رسيم زمانی كه پست مفيدی رو می بينيم اين وظيفه ماست كه Like كنيم.

حالا می رسيم سر وقت بحث دوم ( مهمترین بخش تاپیک)

2- لزوم استفاده از دکمه Like

تا حالا بارها و بارها به اين مسئله برخورديم كه پستی برای ما بسيار مفيد بوده و ما برای بيان تمام احساسمون و منتقل كردن اين موضوع به شخص پست گذار مطلبی رو تايپ و براي اون ارسال می كنيم (تحت عنوان اسپم که در چند پست بعد بحث خواهد شد) و اين كار ما از سر لطف و دوستی بسیاری هست كه با شخص پست گذار احساس می كنيم. ولی اينكار ما چند تا اشكال داره، كه در زير به برخی از اون ها اشاره می كنم:

اگر تمام افرادی كه از مطلب استفاده می كنن تشكر خودشون رو با گذاشتن پست اعلام كنن باعث به وجود اومدن پست های متعدد ميشه كه در يک صفحه نمی گنجه و همين تعدد صفحات باعث شلوغی و بی نظمی و در نهايت سردرگمی مابقی افرادی هست كه می خوان از اون مطلب استفاده كنن و باعث پر حجم شدن لود صفحات سايت میشه كه اين موضوع به خصوص برای اون دسته از افرادی كه از اينترنت های كم سرعت (موضوعی كه تو ايران همه كاربران با اون دست به گريبان هستن) دارن مشكلاتی ايجاد می كنه، و در آينده مشكلاتی رو هم برای شخص پست گذار ايجاد می كنه به اين ترتيب كه اگر بخواد در ادامه اون مطلب، مطالب بيشتری رو عنوان كنه مجبور به گذاشتن اون در مابقی صفحات میشه كه اين مورد هم به ضرر پست گذار هستش هم به ضرر كاربران و مشكلات ديگری كه در اين مقوله نمی گنجه.

پس بياین با رعايت اين موضوع باعث راحتی بيشتر خودمون بشیم، و اگه پست ما فقط به تشكر و ابراز لطف به شخص پست گذار محدود ميشه اونو با زدن دكمه Like ابراز كنيد و مطمئن باشيد كه شخص پست گذار با ديدن اسم شما در قسمت تشكر كرده ها به لطف شما پی خواهد برد و با اين كار كمكی كرده باشيد در ايجاد نظم و آرامش سايت، و تنها اگر مطلبی يا سوالی در ذهن ما باشد كه مرتبط با موضوع پست است، با گذاشتن پست، اون رو اعلام و منتظر جوابی در اون مورد باشيم.

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member

حالا یک بار دیگه نکات اصلی رو با هم مرور کنیم:

چرا باید از دکمه Like استفاده کنیم؟

1 : کاربران تازه وارد و مستعد انجمن با دیدن Like های شما در زیر پست هایی که زدند، به این نتیجه می رسند که نتیجه تلاش هاشون توسط افراد دیگه دیده میشه و برای ادامه فعالیت مفیدشون انگیزه بیشتری پیدا می کنند.

2 : Like کردن از کسی که وقتش رو بدون منت و منفعت مادی برای دوستانش و پیشرفت انجمن گذاشته نشونه درک Like کننده و احترام به شخص و این نوع فعالیت هاست و نیازی به گفتن نیست.
کسانی که برای خودشون احترام و ارزش قائلند، برای زحمات دیگران هم ارزش قائلند.

3 : با کلیک بر روی دکمه Like، شما به ایجاد کننده پست به طور غیر مستقیم اطلاع میدین که پست شما توسط دیگران خونده میشه و به عبارتی؛ من هم پستت رو دیدم!
این موضوع موجب میشه کاربر برای ادامه فعالیت ترغیب بشه. خودتون رو جای کاربری بگذارید که یک روز بعد از ایجاد پست،
مجددن وارد تاپیک میشه و می بینه تعداد Like ها کمه... هرکسی باشه، پیش خودش فکر می کنه که وقتی پست من مطالعه نمیشه و کسی اون رو نمی بینه، چه دلیلی داره به کارم ادامه بدم...!!

غافل از اینکه خیلی از دوستان پست رو دیدند اما زحمت کلیک روی دکمه Like رو به خودشون ندادند...

4 : Like اینو میرسونه که یک نفر چقدر پست هاش از نظر بچه ها بار مثبت داره و چقدری هم از حرفهاش اصلن خریداری نداره به صورت کلی اینو نشون میده.
ظاهر Like رو منظورم هست.​

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

eeeeeeehsan

New member
صحبت های بالا عرف هست و بدون شک اکثریت قبول دارن، ولی در ادامه یکم خودمونی تر حرف میزنم،
امیدوارم هم استفاده کنید و هم کسی به خودش نگیره و ناراحت نشه.

خیلیا هستند بیشتر برای پست های که به نظراتشون شبیه و قبول دارن یا مطلب جالبی هست لایک رو میزنن و اینکه همیشه برای همه پست ها روی دکمه لایک کلیک کنن رو قبول ندارن، این لایک کردن ها مثلن بعد از چند ماه یا چند سال نشون میده یکی مثلن 3000 پست داره با 10،000 تا لایک دریافتی و یکی 3000 پست داره با 1000 لایک دریافتی، خب این نشون میده نظرات بچه ها چقدر به کدوم یکی نزدیکتره و درصدش اینو میتونه نشون بده، البته اگر صحیح ازش استفاده بشه. و البته نمیشه قضاوت کرد، ممکنه شخصی سرعت اینترنتش داغون باشه یا با گوشی باشه و امکان لایک کردن نداشته باشه.
و بالعکس، بسیاری از همین دوستای گلمون هستند که تاپیک های محشری رو میزنن، پس لایک بیشتری رو هم دریافت می کنن.

ولی بعضی افراد هم مثل خودم این شکلین؛
من خودم به شخصه پستی رو لایک نکنم شب خوابم نمیبره :)) بعضی وقتا سرعتم پایینه وقتی رو Like کلیک می کنم چند دقه کارشه لایک صورت بگیره (تبدیل به unlike بشه)، ولی چون میدونم ارزش Like چقدر بالاست واسه همین 99 درصد پست هایی رو که میبینم لایک می کنم. ته تهش اگه مخالف نباشم، موافق هم نباشم، نشون میدم دوست عزیز من پستت رو دیدم.

و همچنین بسیاری از دوستان من جمله خود من خیلی از جاها و بحث ها لایک کردن ها هدفمنده و فقط از مطلبی که خوششون بیاد و موافقش باشن لایک می کنن.
این خیلی خوبه، نشون میده یه کاربر چقدر نظرش مخالف داشته چقدر موافق.

و خیلی وقتا هم هست بسیاری از دوستان از سر تنبلی یا شاید غرور هیچ پستی رو لایک نمی کنن!! باید ازشون پرسید چیو میخوان ثابت کنن؟!

یه فرهنگ غلطی هم که هست اینکه بعضی وقتا به علت تفاوت سلیقه ها بین کاربران قهر یا سنگینی صورت میگیره،
اینو بدونیم اینجا دنیای مجازیه، شخص نباید لایک بشه، پست باید لایک بشه. پس حواسمون باشه خواهشن.

سرتون رو درد آووردم..
در آخر بچه ها دوست دارم این موضوع رو هم اضافه کنم، برای کاربرای قدیمی و کسایی که با این جو صمیمی خو گرفتند شاید خیلی مهم نباشه که
ازشون تشکر و پستشون Like بشه یا نه، چون هدف اصلیشون خوشحالی شما دوستان خوب هست، حتی اگر مورد بی توجهی و بی مهری عزیزان قرار بگیرند..
و همچنین در کل هیچکس کشته مرده‌ی لایک نیست و خدا رو شکر اکثریت اونقدر لایک خوردیم که دیگه عقده‌ش رو نداشته باشیم،
ولی هنوز که هنوزه لایک کردن دوستان باعث دلگرمی میشه و آدم رو به کارش ترغیب می‌ کنه.
بیایم این فرهنگ رو گسترش بدیم و جا بندازیم.

پس یادتون نره با یک کلیک، از دوستانمون و "فرهنگ فعالیت بدون سود مادی"، حمایت کنیم.

امیدوارم همگی رستگار شویم
__0.0___%2811%29.gif

بیاین با Like آشتی کنیم
فدای همگی
خاک پاتونم
عزیزین
مخلص همگی
توروخدا بلند نشین :دی

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member

مقوله لایک جدا بود که گفته شد.
یه مقوله ی دیگه ای هم هست به نام
پست/اسپم

این پست رو دیگه کاملن خلاصه میگم؛

در کنار Like کردن باید بقیه افراد پست هم بدن، وگرنه میشه یه سایت خبری که یه مطلبی گذاشته میشه و فقط خونده میشه و تموم، اما وقتی میگیم تالار گفتمان اسمش روش هست.
Like خوبه ولی تالار گفتمان باید توش نظر داده بشه بحث بشه و ....

پس قابل توجه برخی دوستان، تو تاپیک Like می کنید دمتون گرم، وقت دارین نظر هم بدین.
در صورتی که نظرتون در مورد بحث تاپیک باشه هرگز اسپم تلقی نمیشه ولی اگه غیر از این باشه بله، اسپم هست و به دلایلی که در ادامه گفته میشه نادرست!

و اما
اسپم؛

اسپم چیست؟

اسپم پستی هست بین 10 الی 10000 حرف (کراکتر)، که کاملن غیر مرتبط به عنوان تاپیک، بحث و صحبت هایی هست که در تاپیک جریان داره، که باعث میشه:
1- پست های مفید و مربوطه در بین
اسپم ها گم بشه.
2- باعث شلوغی و بی نظمی تاپیک میشه.
3- بارگزاری سایت و صفحات کند بشه.
4- اون کاربری که دنبال مطلب مورد نظرشه خسته و سردرگم بشه.
5- تاپیک از بحث اصلیش دور بشه.
6- در ریت سنجی گوگل انجمن علوم پزشکی اسپمر تلقی میشه.
و ....

پس
اسپم به هر پستی نمیگن، به پست غیر مرتبط به بحث میگن.
پس در طرفداری اون عزیزانی که نون شبشون رو میزنن تو
اسپم و میخورن همه پست هاشون اسپم تلقی نمیشه.

خیلی وقتا هم
اسپم های شبه Likeـی وجود دارن که این شکلین؛
مرسی عزیزم
قربونت برم
فدات بشم
ملسی
ایشششششششش
خخخخخخخخ
دست شما مرسی
خیلی خوب بود
خسته نباشی
دستت طلا
زحمت کشیدین
شرمنده نمودین
دمت گرم
دمت هات
دمت جیززز
کارت درسته
دستت درد نکنه
ممنون
خیلی مفید بود
عالی بود
عجب حرکتی و غیره..

پس بیاین درست پست بذاریم، و
اسپم نکنیم.
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

قبل خاتمه اینم بگم، بعضی تاپیک هایی که برای سرگرمی هستن اعلام میشه اسپم آزاد، اسپم گذار عذرش اونجا موجهه :))

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member

امتیـاز
33619_rosesmile.gif

دکمه ای که...

1- همیشه سرش دعواست،

2- ادمین بنا به دلایلی محدودش کرده واسه پستایی که از بس مفیدن لایک کفایت نمی کنه،

3- برای تازه وارد ها بسی ناشناختست،

4- بعضی تازه وارد ها بعد از چند ماه میفهمن اووو ما چقدر امتیاز بهمون داده بودند و نمی دونستیم،

5- هنوز بعضیا وقتی تو باکسش شکلک میذاری کف می کنن o_O

6- تکنولوژی رنگی کردنش خز شده توروخدا دیگه رنگی نکنین،

7- اونایی که همیشه ازش استفاده می کنن همش اعصابشون خرد میشه که اَه ظرفیت امروزم تموم شد و کلی امتیاز نداده دارم،

8- خیلیا امتیازای روزشون رو ذخیره می کنن واسه مبادا،

9- واسه اظهار نظرات کوتاه، تشکر،
مسخره کردن (خوراک خودمه :دی) و ... استفاده میشه،

10- جاش اون گوشه سمت راست - پایین ـه،

11- با توجه به استایل انجمن به دو شکل
و ↑↓ دیده میشه،

12- باکس داره واسه نوشتن متن و توضیح کوتاه،

13- تیک مثبت و منفی داره که بسته به مرامتون مثبت و منفی امتیاز میدین،
(امتیاز منفی هیـچ فرقی با مثبت نداره)

14- تو کنترل پنل کاربری، کنار امتیاز مثبت یه مستطیل سبزه و کنار امتیاز منفی یه مستطیل قرمز رنگ،

15- خیلیا هم مث خود من خودشون رو مدیون می دونن که امتیاز رو با امتیاز جواب بدن :دی
که اصلن نباید اینطور باشه.

16- پستی که پاک بشه امتیازی هم که به اون پست داده شده پاک میشه.

17- امتیازات همه کاربران روی عدد
2147483647 گیر کرده، محض اطلاع گفتم که خیالتون نرسه جدیه.

و قابلیت های دیگری که توسط دانشمندان در دست بررسی می باشد.

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member

گزارش پست خلاف!!
New%20%286%29.gif

(نچ نچ نچ نچ نچ..)

دکمه ای که...

1- وقتی پست؛
اسپم،
بی ادبی،
اهانت آمیز،
تبلیـغاتی،
ریسک دعوا و مشاجره پذیر،
در کل خلاف قوانین انجمن،
می بینید، روی اون کلیک می کنید و در باکسی که مشاهده می کنید پیامتون رو تایپ می کنید و ارسال رو میزنید.

2- این گزارش به دست
super moderator یعنی شفق بانو- مدیران بخش ها - مدیران ارشد
میرسه و ایشان پیام شما رو تحت عنوان تاپیکی در بخش مدیران می بینن و با توجه به حضور هرکدام از مدیران در سایت، مدیر بخش مورد نظر و همچنین ضرورت حاد بودن اخطار،
پست مورد لطف قرار گرفته رو بررسی می کنن
.

3- دکمش همون گوشه کنار دکمه امتیازه، یه مثلث مشکی که یه علامت تعجب داخلشه.
(در پیغام بازدیدکنندگان به صورت نوشته "گزارش" قابل مشاهده است.)

4- وقتی روش کلیک و گزارش بشه نام کاربری شما معلوم میشه که کی گزارش داده.

5- وقتی روش کلیک و گزارش بشه، پیام تایپ شده شما در باکس مورد نظر در تاپیک ایجاد شده نمایش داده میشه.

6- وقتی روش کلیک و گزارش بشه بدون شک با کاربر متخلف برخورد میشه.

7- وقتی روش کلیک و گزارش بشه اتفاقات زیر واسه کاربر متخلف میافته:

1. پست مربوطه اول پاک میشه،
2. بعد تذکر داده میشه
(به صورت عمومی در تاپیک، پیام خصوصی یا در باکس امتیاز)،
3. اگه تکرار شد اخطار داده میشه
(کارت زرد)، (همه مدیران می تونن به هر کاربری در هر بخشی اخطار بدن)
4. در صورت تکرار مجدد و تخلف، اخطار دوم (
کارت زرد دوم = کارت قرمز) از سمت مدیران،
موجب بن Ban شدن موقت کاربر به مدت 24 ساعت میشه.
5. در صورت مشاهده کاربران متخلف این بن Ban شدن می تونه به صورت مستقیم از سمت
شفق بانو
صورت بگیره.
(بین خودمون باشه، من دو ماه پیش یه دونه اخطار گنده از شفق بانو گرفتم
N_aggressive%20%2821%29.gif
)
نگاه نکنید مهربونه، با هیچکی شوخی نداره :))

شاد و پیروز باشین
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

آخرین ویرایش:

پیچک

New member
๑۩۞۩‍‍๑ .::: خواص و مزايای دكمه Like - امتیاز - گزارش پست خلاف :::. (بسيار مهم) ๑۩۞۩๑

دکمه Like دکمه ایست که بعضی از افراد براشون فرق نمیکنه طرف چی میگه و با کی کار داره، موافق یا مخالف، فقط میدونن اومدن تو انجمن تا به تمام پست ها و نوشته ها یه Like بزنن،

احسان ببخشید برادر زیاد بود وخت نکردم بخونم....فقط لایک کردم...اشکال نداره که هان؟؟

eeeeeeehsan

New member
دکمه Like دکمه ایست که بعضی از افراد براشون فرق نمیکنه طرف چی میگه و با کی کار داره، موافق یا مخالف، فقط میدونن اومدن تو انجمن تا به تمام پست ها و نوشته ها یه Like بزنن،

احسان ببخشید برادر زیاد بود وخت نکردم بخونم....فقط لایک کردم...اشکال نداره که هان؟؟

اینقدر برداشتم تایپ کردم، تحریر کردم، ویرایش و تالیف کردم نخوندی؟!!! :p7977cujr38iyymsu8:

شوخی می کنم، وقت کردی بخون، به دردت می خوره. :rose:

ROJO

New member
چون زیاد نوشتین حوصلم نکشید بخونم :)

ولی اسپم نمک تاپیکاس البته ن هر اسپمی،اسپمی ک منو دوستام میزاریم:25r30wi::rolleyessmileyanim:

Nike313

New member
منم زیاد بود..... همشو نتونستم بخونم...... فقط یه نکته بگم....من خودم همه پستا رو لایک میکنم که یادم باشه تو هر تاپیک تا کدوم پستو خوندم......پستی که خوب باشه.... امتیاز میدم...... :)
ممنون بابت تاپیک خوبت...
139fs108574.gif

139fs108574.gif

maxin

Well-known member
احسان خیلی مفید بود
عالی بود
عجب حرکتی و غیره..

739819_teehee2.gif
739819_teehee2.gif

N@RVIN

Well-known member
چخد ظولانیه خخخ

بعدا میام موخونم

من هر پستیو میخونم لایکش میکنم پس در مورد من مناسبت نداره خخخخخخخ
ملسیییییییییییییییییییییییی خخخ

- - - Updated - - -

چخد ظولانیه خخخ

بعدا میام موخونم

من هر پستیو میخونم لایکش میکنم پس در مورد من مناسبت نداره خخخخخخخ
ملسیییییییییییییییییییییییی خخخ

hebe.nurse

New member
من فقط نکات اصلی وصحبت های خودمونی رو خوندمممممم:whistle:
یکم از معایب لایک هم بگی بد نیس. مثل وقت گیر بودنش :))
حال و حوصله نداشتنش:)
اعتماد به سقف لایک شونده:)):motat:
من گاهی حال لایک کردن ندارم. ولی زیر دین کسی نمیمونم. هرکی لایک کنه لایک میکنم:riz481:

hebe.nurse

New member
- همیشه سرش دعواست،
- اونایی که همیشه ازش استفاده می کنن همش اعصابشون خرد میشه که اَه ظرفیت امروزم تموم شد و کلی امتیاز نداده دارم،
- خیلیا امتیازای روزشون رو ذخیره می کنن واسه مبادا،

اینا که گفتی رو من تازه فهمیدم:))))
من اولین بار که امتیازمو به طور کاملا اتفاقی که تازه دریافت کرده بودم نگا کردم اینجوری بودم :5: بعد تازه دیدم چنتا امتیاز داشتم که اصلا ندیدمشون.
بعد با خودم فکر میکردم که اینا ینی چی!!! چجوری دادن اومده اینجا؟!! از کجا اومده؟!! حالا من چه جوری جواب بدم؟!! اصلا ی وضعی:riz481:

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
:smilies: احسان حتما میخای بعد این مرورا ازمون سوال بپرسی ؟:smilies-azardl (181
من اگه آدمین بودم احسانو میذاشتم مودراتور انجمن:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
- همیشه سرش دعواست،
- اونایی که همیشه ازش استفاده می کنن همش اعصابشون خرد میشه که اَه ظرفیت امروزم تموم شد و کلی امتیاز نداده دارم،
- خیلیا امتیازای روزشون رو ذخیره می کنن واسه مبادا،

اینا که گفتی رو من تازه فهمیدم:))))
من اولین بار که امتیازمو به طور کاملا اتفاقی که تازه دریافت کرده بودم نگا کردم اینجوری بودم :5: بعد تازه دیدم چنتا امتیاز داشتم که اصلا ندیدمشون.
بعد با خودم فکر میکردم که اینا ینی چی!!! چجوری دادن اومده اینجا؟!! از کجا اومده؟!! حالا من چه جوری جواب بدم؟!! اصلا ی وضعی:riz481:

- - - updated - - -

پس تو وضعت از من بدتر بوده d:
حالا سوتیت رو اضافه می کنم :))
یا نه ولش کن :)

eeeeeeehsan

New member
احسان حتما میخای بعد این مرورا ازمون سوال بپرسی ؟
من اگه آدمین بودم احسانو میذاشتم مودراتور انجمن:thumbsupsmileyanim:

خوبه که، تقویت میشی :thumbsupsmileyanim:

آخه طولانی بود چند بخشش کردم، حالا هی تو ایراد بگیر از من :New (6):

Hamidvet

New member
:thumbsupsmileyanim: پست زیبا جالب و جذابی راجع به امورات پنهان انجمن بود، ههههههههه مرررسی :thumbsupsmileyanim:

بالا