بزرگترین سایت همسریابی دنیا

solarbeh

New member
به نظر من که تازه عقد کردم، انتخاب همسر در دنیای مجازی به هیچ وجه خوب نیست، حتی به هم کلاسی و همکار هم که چند سال در یک محیط بودید، نمی شه اعتماد کرد.
بالاخره تو اینجور مسائل متاسفانه همیشه دختر خانم ها بیشتر آسیب می بینند، اولا تو دنیای مجازی نمیشه به کسی اعتماد کرد، بر فرض مثال اگر کسی هم پیدا شد و واقعا نیتش پاک بود و قصد ازدواج داشت، به نظر من عاقبت خوشی ندارند، مگر خیلی خیلی کم

solarbeh

New member
متاسفانه این دوره بی اعتمادی ها خیلی زیاد شده، بسیاری از جوانان که با اقوام و اشنایان خودشون ازدواج کردند، تو زندگی مشترک کلی اختلاف سلیقه دارند، حالا وای به حال کسی که تو سایت های همسریابی دنبال شریک زندگیشه

آخرین ویرایش:

solarbeh

New member
البته بحث فاصله شهر و تفاوت در فرهنگ ها هم هست، تو سایت های مجازی که دختر و پسر با هم آشنا میشن، به احتمال خیلی خیلی کم با هم ازدواج کنن و بر فرض خیلی کم بتوانن با هم تفاهم داشته باشند و به همه چیز پایبند باشند، اگر مسافت بیت شهرهایشان زیاد باشه در آینده به مشکل بر می خورند، اختلافات فرهنگی و مذهبی دیگه جای خود

mexin

Well-known member
این روزا یکی از دختر خاله هام میخواد به خواستگارش جواب مثبت بده..از الان شروع کرده به غر زدن که جهیزیه ام باید چنان باشه!!! 50ملیون کمه!!! من با 50 ملیون چی بخرم؟!!! و.....خالمم همش به من میگه باهاش صحبت کن!!! آخه چی بگم وقتی از بچگی اینطور بزرگ شده!!!!؟؟؟؟

این دختر خاله شما خواهر داره بازم ...ما با 40 میلیون هم راضی میشیما .......خخخخخخخخخخخخخخ:25r30wi: بگو بچه جون کوتا بیا ...
یه خونه میشه خرید میگه 50 میلیون کمه ...خب احتمالا بابا مامانش پولدارن دیگه ...بعله:whistle:

آخرین ویرایش:

mexin

Well-known member
هفته پیش داشتم با دوستم صحبت میکردم راجع به این انجمن و کسایی که بیش از یک ساله که باهاشون دوستم و... دوستم ازدواج کرده اونم گفت که از دوران نامزدیش تا حالا عضو یه انجمن بوده... انجمن نوعروس. منم رفتم یه سر زدم به انجمن نوعروس...یه قسمت داره که کاربرا عکس خونه و جهیزیشونو گذاشته بودن!!!! وقتی اون جهزیه ها رو دیدم تا چند روز افسرده بودم....مشاهده فایل‌پیوست 6832مشاهده فایل‌پیوست 6833

اصلا تابلو معلومه فتوشاپه دیگه ..چنین چیزی اصلا نداریم؟! داریم؟!!:21:

solarbeh

New member
بچه ها اگر در زندگی مشترک عشق و صداقت باشه و طرفین سطح توقعاتشون رو کم کنن ازدواج کردن هم آسان میشه و هم شیرین
اخلاق خیلی مهمه، متاسفانه بین دوستانم و اقوام چند مورد طلاق داشتیم که پسر بسیار بد اخلاق بود و به یک سال نرسیده طلاق گرفتند، البته عقد بودن به عروسی نرسید

solarbeh

New member
بگذارید از عقد خودم بگم، 17 شهریور پارسال رفتم خواستگاری، من کنکور ارشد تغذیه داشتم، نامزدم کنکور سراسری، خانواده ها گفتند یکسال صبر کنید تا کنکورها تمام بشه، ما هم صبر کردیم، وضعیت مالی خانواده من بنا به دلایلی 2-3 سالی هست خیلی خوب نیست ولی خداروشکر هیچ کمبودی احساس نمی کنیم، وضعیت مالی نامزدم خداروشکر خوبه
ولی ما چشممون دنبال پول نبود و نامزدم هم سطح توقعش پایینه
6 شهریور عقد کردم، خداروشکر خیلی هم راضی ام، خانواده عروس به من گفتن تا شما سر کار میرید ما خرج دختر رو میدیم شما فقط درس بخون، فکر مادیات رو نکن.
این حرفا گفتن نداره ولی شاید کسی رو تحت تاثیر قرار بده، ما حداقل چیزها رو برای نامزدم خریدیم، پدر و مادرم یک کم دستشون خالی بود، دیدم پول کافی نیست، یک میلیون از همکلاسیم قرض گرفتم که پیش اقوام خانم سرافراز باشم،بعدا که وام ازدواجمو گرفتم بهش می دم. بالاخره خداروشکر عقد کردم
امسال هم تو کنکور متاسفانه قبول نشدم باید برای سال آینده نهایت تلاشمو کنم، چون خانواده گفتن فقط بخون خدابزرگه، ان شاءالله 2-3 سال دیگه شرایطم ایده ال شد عروسی می گیرم، فعلا که هر دو درس می خونیم، هدفم از این حرفا این بود که اگر پسر و دختر کم توقع باشن و خانواده ها یک کم بچه ها رو زیر پر و بالشون بگیرند خیلی از مشکلات حل میشه، البته ناگفته نمونه به همسرم قول دادم ان شاءالله که چندسال دیگه رفتم سر کار همه چیز رو جبران کنم خخخخ
التماس دعا دوستان خوبم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

mexin

Well-known member
منم تا چند روز گیج بودم....به خودم میگفتم واقعن این همه تجملات لازمه؟؟ یا تجملات نیست و من خیلی عقبم؟؟؟

نه بابا دروغه دیگه ..آدم اول زندگی همه اینارو داشته باشه دیگه واسه چی زحمت بکشه..هوم؟؟! هی خونه بخورن و بخوابن ..:21:

mexin

Well-known member
بگذارید از عقد خودم بگم، 17 شهریور پارسال رفتم خواستگاری، من کنکور ارشد تغذیه داشتم، نامزدم کنکور سراسری، خانواده ها گفتند یکسال صبر کنید تا کنکورها تمام بشه، ما هم صبر کردیم، وضعیت مالی خانواده من بنا به دلایلی 2-3 سالی هست خیلی خوب نیست ولی خداروشکر هیچ کمبودی احساس نمی کنیم، وضعیت مالی نامزدم خداروشکر خوبه
ولی ما چشممون دنبال پول نبود و نامزدم هم سطح توقعش پایینه
6 شهریور عقد کردم، خداروشکر خیلی هم راضی ام، خانواده عروس به من گفتن تا شما سر کار میرید ما خرج دختر رو میدیم شما فقط درس بخون، فکر مادیات رو نکن.
این حرفا گفتن نداره ولی شاید کسی رو تحت تاثیر قرار بده، ما حداقل چیزها رو برای نامزدم خریدیم، پدر و مادرم یک کم دستشون خالی بود، دیدم پول کافی نیست، یک میلیون از همکلاسیم قرض گرفتم که پیش اقوام خانم سرافراز باشم،بعدا که وام ازدواجمو گرفتم بهش می دم. بالاخره خداروشکر عقد کردم
امسال هم تو کنکور متاسفانه قبول نشدم باید برای سال آینده نهایت تلاشمو کنم، چون خانواده گفتن فقط بخون خدابزرگه، ان شاءالله 2-3 سال دیگه شرایطم ایده ال شد عروسی می گیرم، فعلا که هر دو درس می خونیم، هدفم از این حرفا این بود که اگر پسر و دختر کم توقع باشن و خانواده ها یک کم بچه ها رو زیر پر و بالشون بگیرند خیلی از مشکلات حل میشه، البته ناگفته نمونه به همسرم قول دادم ان شاءالله که چندسال دیگه رفتم سر کار همه چیز رو جبران کنم خخخخ
التماس دعا دوستان خوبم

عاغا شما باجناق نمیخاید .... اینقد پسر خوفی هستیما ..... اصلا ما از بچگی با این جمله حکیمانه بزرگ شدیم: باجناق خود را دوست داشته باشید ..:tonguesmiley:

solarbeh

New member
عاغا شما باجناق نمیخاید .... اینقد پسر خوفی هستیما ..... اصلا ما از بچگی با این جمله حکیمانه بزرگ شدیم: باجناق خود را دوست داشته باشید ..:tonguesmiley:
نچ پدرخانمم دختر به غریبه نمی ده خخخخخ

کرهانی

New member
به نظر من که تازه عقد کردم، انتخاب همسر در دنیای مجازی به هیچ وجه خوب نیست، حتی به هم کلاسی و همکار هم که چند سال در یک محیط بودید، نمی شه اعتماد کرد.
بالاخره تو اینجور مسائل متاسفانه همیشه دختر خانم ها بیشتر آسیب می بینند، اولا تو دنیای مجازی نمیشه به کسی اعتماد کرد، بر فرض مثال اگر کسی هم پیدا شد و واقعا نیتش پاک بود و قصد ازدواج داشت، به نظر من عاقبت خوشی ندارند، مگر خیلی خیلی کم

آخ جووون عروسی:4d564ad6:
پس شیرینی من چی شد؟؟:smilies:
یر به یر شد با شیرینی ارشدما

کرهانی

New member
در ضمن سولاربه کم سن و سال هم هستا :))) حالا دیگه خودش گفته نگم منم نمیگم:))

عقد و نامزدی رو هم گذاشتن واسه همین روزا دیگه...انشاءا... سولاربه امسال قبول میشی:smiliess (4):

کرهانی

New member
50 میلیون برای جهیزیه

اقا یکی دختر برام پیدا کنه که جهیزیشم اماده داشته باشه که دیگه من غصه کلر و بخاریو و لباس شوییو یخچالو ایناو نداشته باشم خود دخت خریده دردم فقط کار باشه باشههههههه

خخخخ عبداله از شهر خودت زن نگیر:)))
جای ما پرده یا کابینت+لوازم صوتی و کمی ظرف و رختخواب با پسره
کم کمش خرید جهیزیه معمولی فکرکنم 30تومن بشه
گرونن بابا...

solarbeh

New member
در ضمن سولاربه کم سن و سال هم هستا :))) حالا دیگه خودش گفته نگم منم نمیگم:))

عقد و نامزدی رو هم گذاشتن واسه همین روزا دیگه...انشاءا... سولاربه امسال قبول میشی:smiliess (4):

مرسی کرهانی جان
آره این یک سال که نامزد بودیم بهتر درس خوندیم خخخخ
در ضمن ازدواج تو سن کم عالیه خخخخخخ
بین 20 تا 25 واسه پسر

بالا