بزرگترین سایت همسریابی دنیا

کرهانی

New member
خوب همون در حال جوینده پارتی هستیم که کار پیدا کنیم ولی خوب نیست چکار کنیم
نه که بحث مذهبی باشه ولی من بیشتر از پارتی به خدا توکل میکنم
بازار کار رشته شما که باید تو جنوب خوب باشه:21:
من باشم اول از همه اداره کار اسم مینویسم...بعد میرم پیش شهردار...نماینده...هرکس و هرجا
به رئیس جمهور و رهبری هم نامه مینویسم...اخبار استخدامیارم چک میکنم(هرچند هزینه ازمونا هم بنظرم زیاده:dadad4:)...و در کل خیلی پیله میشم

AWWA

New member
خوب منم پتروشیمی قبول شدم رفتم مصاحبه بهم میگه عربی یا دزفولی خوب تو مصاحبگری یا دنبال قومیت مردمی

داداشم شرکت نفت قبول شد رفت مصاحبه. مصاحبگر بهش میگه رشتتت بدرد کار ما نمیخوره انتظار قبولی نداشته باش خوب پدر سوخته بدردت نمیخوره چرا اول استخدامی رشتمو میذاری میذاری بیام کلی پول هزینه کنم و ازمون بدم بعد این حرفتو تحویل میدی

چقدر خوبه پارتی
اینا همش درست.....منم تو آزمون استخدامی نفر دوم شدم. بعد گفتن فقط یه نفر نیازه. خب چه میشه کرد؟!! حتما یه جای بهتری منتظرتونه! این حرفم الان ساده و خنده دار به نظر میاد ولی یه روز بهتون ثابت میشه.

marlik

New member
حجت السلام قرائتی :::اگر کاری بخواهیم انجام دهیم راهش را پیدا میکنیم...اگر کاری را نخواهیم انجام دهیم بهانش رو پیدا میکنیم...

این جمله رو خطاب به فرد خاصی نیاوردما....به نظرم جالبو مفیده، به درد هممون میخوره.

چه جمله ی قشنگی بازم واسم زنده شد.واقعا که قرایتی حرف درستی زده

marlik

New member
اینا همش درست.....منم تو آزمون استخدامی نفر دوم شدم. بعد گفتن فقط یه نفر نیازه. خب چه میشه کرد؟!! حتما یه جای بهتری منتظرتونه! این حرفم الان ساده و خنده دار به نظر میاد ولی یه روز بهتون ثابت میشه.

AwwAجان حرفات قشنگن منم بهشون معتقدم.اگرچه گاهی ناسازگاری دنیا باعث غر زدن هممون میشه.

AWWA

New member
AWwAجان خیلی از مردم تو ایران هیچوقت به این بلوغا نمیرسن یا در سنین بالا به این بلوغا میرسن.مخصوصا بلوغ روانی و عقلی واجتماعی و شناخت جنس مخالف.کاش کلاسایی بود باعث تربیت ادما قبل ازدواج میشد وشاید به بلوغ رسیدن آدما هم کمک میکرد تا ادما با شناخت ازدواج کنن نه چون همه ازدواج میکنن بقیه هم ازدواج کنن
درسته قبول دارم....ولی یه حداقلی رو باید تو ذهن داشته باشیم.
بهترین جا برای آموزش این مسائل اول خونواده ست بعد مدرسه.

آره خیلی دخترا برخلاف موقعیتشون کم توقعن.و بعضی دخترا و خونواده هاشون برعکس چیزی که بنظر میاد پرتوقعن.پسرا شما انتخاب کنید و عاشق بشید وپا پیش بذارید.آخرش اینه که جواب نه میشنوید چی میشه مگه؟؟؟همش بهونس بچه ها عاشق نشدید و شاید سرنوشتتون واسه ازدواج الان نیست .بموقعش با کمک خدا همه چیز حل میشه.بازم میگم به قول کرهانی جان به قیافه و ثروت و ..طرف نگاه نکنید بعضیا کم توقعن

منم قبول دارم. طرفای ما یه جمله ای هست که میگن: دخترو از یه خونواده فقیر گرفتن آسونه نگه داشتنش سخته(یعنی چشم ودلش سیر نیست ،تو خونواده جدید دنبال پر کردن خلاهاشه) و دخترو از خونواده بالا گرفتن سخته نگه داشتنش آسون
اینایی که میگیم صددرصد درست نیستن ولی حتما یه دلیلی داره که به صورت ضرب المثل بین مردم دراومده.

کرهانی

New member
آره خیلی دخترا برخلاف موقعیتشون کم توقعن.و بعضی دخترا و خونواده هاشون برعکس چیزی که بنظر میاد پرتوقعن.پسرا شما انتخاب کنید و عاشق بشید وپا پیش بذارید.آخرش اینه که جواب نه میشنوید چی میشه مگه؟؟؟همش بهونس بچه ها عاشق نشدید و شاید سرنوشتتون واسه ازدواج الان نیست .بموقعش با کمک خدا همه چیز حل میشه.بازم میگم به قول کرهانی جان به قیافه و ثروت و ..طرف نگاه نکنید بعضیا کم توقعن

استدلال داداش من:دخترایی که مانتو رنگی میپوشن پر توقعند:5:
من نمیدونم چرا به غرور بعضی پسرا یر میخوره که برن یه جایی و نه بشنون... والا به خدا نه شنیدن چیزی از ارزش های آدم کم نمیکنه
مگه غیر از اینه که شما یه دختر رو انتخاب میکنید متناسب با معیارهاتون و بعد پا پیش میزارید؟؟ خب به دختر هم حق انتخاب بدید
خیلی دیدم که طرف بهشون نه بگه دیگه میخوان سر به تنش نباشه و سیاه بخت شه:65d6a5d6s:
والا دخترام زیاد پیش میاد واسه اشنایی پسر بیاد ببینه و بعد نپسنده... خب اینم یجور نه شنیدنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

کرهانی

New member

منم قبول دارم. طرفای ما یه جمله ای هست که میگن: دخترو از یه خونواده فقیر گرفتن آسونه نگه داشتنش سخته(یعنی چشم ودلش سیر نیست ،تو خونواده جدید دنبال پر کردن خلاهاشه) و دخترو از خونواده بالا گرفتن سخته نگه داشتنش آسون
اینایی که میگیم صددرصد درست نیستن ولی حتما یه دلیلی داره که به صورت ضرب المثل بین مردم دراومده.

دقیقا جای ما هم همینجوره...یعنی پسر فکر میکرد این دختر بساز و اهل زندگیه چون سطح اقتصادیش پایین تر از خودشه اما بعد ازدواج خانمه همش دنبال چشم و هم چشمی هست...حتی تو رنگ اتاق و این چیزا...
اینکه تو ازدواج طرف چشم و دل سیر و هم کفو باشه خیلی خوبه:smilies:

AWWA

New member
این یه نامه ای هست که معروفه و میگن شانس میاره....شمام بخونین ،خالی از لطف نیست:

به نام صاحب شانس
"دوست من با نگاه به این نامه شما ابتدا به یاد خالق عشق باشید و این نامه را زمانی که دریافت می‌کنید به آنچه دوست دارید دست پیدا خواهید کرد. فکر کنید و کسی را که دوست دارید و میدانید گرفتار است با قلبتان برایش دعا کنید تا مشکلات او از طرف خداوند به واسطه شما حل گردد و بعد یک اتفاقی که انتظارش را می‌کشید و حتی تصورش را نمی‌کنید برایتان اتفاق خواهد افتاد. با دعا برای آن دوست، برکت بیشتر برای شما خواهد رسید! این یک راز است..راز بقاء انرژی..رازی که در فیزیک و متافیزیک به قانون بقاء انرژی شهرت یافته است"...

(صرفا یک پیام تبلیغاتیه:))

آخرین ویرایش:

diseases

Well-known member
دقیقا جای ما هم همینجوره...یعنی پسر فکر میکرد این دختر بساز و اهل زندگیه چون سطح اقتصادیش پایین تر از خودشه اما بعد ازدواج خانمه همش دنبال چشم و هم چشمی هست...حتی تو رنگ اتاق و این چیزا...
اینکه تو ازدواج طرف چشم و دل سیر و هم کفو باشه خیلی خوبه:smilies:

کاملاً موافقم
لنگه شو تو فامیل داریم. یکی از پسرای فامیل دنبال یه دختر قانع میگشت رفت با یه دختر فقیر ازدواج کرد.
بعد از یکی دو سال رفتارش و برخوردش از این رو به اون رو شد انگاری از دماغ فیل افتاده
آدم از اسب میفته ولی از اصل نه

simin30

New member
زیاد پستای قبل رو نخوندم...نمیدونم موضوع بحث خود ازدواجه؟؟؟؟ یا نحوه آشنا شدن؟؟؟؟ چون پست اول راجع به سایت همسریابی بود...با توجه به پست اول بنظر من نحوه اشنایی خیلی مهمه. من مخالف اشنایی اینترنتی هستم.فک کنم دروغ و فریب تو این نوع آشنایی بیشتر باشه...وقتی یه پسر یا دختر تصمیم به ازدواج بگیرن اما خودشون شخصی که مدنظرشونه رو تا حالا نتونستن پیدا کنن میتونن از پدر و مادر، اقوام و دوستان بخوان که شخصی که به معیارهاش نزدیکه رو بهش معرفی کنن..نه این که تو دنیای مجازی همسر دانلود کنن

کرهانی

New member
کاملاً موافقم
لنگه شو تو فامیل داریم. یکی از پسرای فامیل دنبال یه دختر قانع میگشت رفت با یه دختر فقیر ازدواج کرد.
بعد از یکی دو سال رفتارش و برخوردش از این رو به اون رو شد انگاری از دماغ فیل افتاده
آدم از اسب میفته ولی از اصل نه

آره پسره رو از طلا گرفته تا اثاث خونه مجبور کرده قسطی هم که شده همه اش رو عوض کنه:j58r36j3gcr4suxymup
نمیدونم شایدم چون سطح اقتصادیش پایین تر بوده حس میکنه پسره خیلی پولداره:dadad4:
عید رفتن خونه جدیدشون اما هنوز 6ماه نگذشته میگه خونمون رو بزاریم بنگاه خونه حیاط دار بگیریم:smiliess (15):

آخرین ویرایش:

کرهانی

New member
زیاد پستای قبل رو نخوندم...نمیدونم موضوع بحث خود ازدواجه؟؟؟؟ یا نحوه آشنا شدن؟؟؟؟ چون پست اول راجع به سایت همسریابی بود...با توجه به پست اول بنظر من نحوه اشنایی خیلی مهمه. من مخالف اشنایی اینترنتی هستم.فک کنم دروغ و فریب تو این نوع آشنایی بیشتر باشه...وقتی یه پسر یا دختر تصمیم به ازدواج بگیرن اما خودشون شخصی که مدنظرشونه رو تا حالا نتونستن پیدا کنن میتونن از پدر و مادر، اقوام و دوستان بخوان که شخصی که به معیارهاش نزدیکه رو بهش معرفی کنن..نه این که تو دنیای مجازی همسر دانلود کنن

منم ازدواج به روش ها سنتی رو ترجیح میدم...و مدرنش واسه من در حد همکلاسی و هم کاره
تو دنیای واقعی هم نمیشه شناخت کامل پیدا کرد چه برسه به دنیای مجازی که راحت تر میشه ویژگی های منفی رو پنهان کرد
البته هیچ کس کامل نیست...

simin30

New member
هفته پیش داشتم با دوستم صحبت میکردم راجع به این انجمن و کسایی که بیش از یک ساله که باهاشون دوستم و... دوستم ازدواج کرده اونم گفت که از دوران نامزدیش تا حالا عضو یه انجمن بوده... انجمن نوعروس. منم رفتم یه سر زدم به انجمن نوعروس...یه قسمت داره که کاربرا عکس خونه و جهیزیشونو گذاشته بودن!!!! وقتی اون جهزیه ها رو دیدم تا چند روز افسرده بودم....img (1).jpgimg (2).jpg

simin30

New member
این روزا یکی از دختر خاله هام میخواد به خواستگارش جواب مثبت بده..از الان شروع کرده به غر زدن که جهیزیه ام باید چنان باشه!!! 50ملیون کمه!!! من با 50 ملیون چی بخرم؟!!! و.....خالمم همش به من میگه باهاش صحبت کن!!! آخه چی بگم وقتی از بچگی اینطور بزرگ شده!!!!؟؟؟؟

abdolla

Member
50 میلیون برای جهیزیه

اقا یکی دختر برام پیدا کنه که جهیزیشم اماده داشته باشه که دیگه من غصه کلر و بخاریو و لباس شوییو یخچالو ایناو نداشته باشم خود دخت خریده دردم فقط کار باشه باشههههههه

آخرین ویرایش:

simin30

New member
بنظرم پسر و دختر نداره و هرکس در حد وسعش وسایل زندگی رو فراهم میکنه...اما اینکه بخوای تا این حد پدر و مادر رو تحت فشار بذاری بی رحمیه...

بالا