▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

hebe.nurse

New member
سلام بچه ها
منم دیروز رفتم واسه ثبت نام.فقط دو روز در هفته دارم.بقیه روزا رو چیکار کنم؟؟؟؟؟ همش باید خوابگاه بمونم!!!
آخه خونمون تا دانشگاه خیلی دوره!!
واسه خوابگاهم گفتن هنوز معلوم نیست به ارشدا بدیم یا نه.باید تا مهر صبر کنید بچه های کترشناسی بیان بعد در مورد خوابگاه ما فکر میکنن.:'(

نگران نباشید.شاید ترم اول یکم علافی بکشیم ولی دیگه اونقد با مقاله و طرح های تحقیقاتی سرگرم میشیم که فک کنم وقتم کم میاریم.:smilies:
منم اگه وقتم خالی باشه باید برم دنبال دوسال طرح اجباریم:j58r36j3gcr4suxymup

nafasn

New member
من ساری قبول شدم.
اره.خداکنه سرم شلوغ بشه.آخه من اصلا از بیکاری و تنهایی خوشم نمیاد

eeeeeeehsan

New member
ممنون ...ایشالاهمینه که شمامیگید راستش من اصفهانیم 'امسال بلوکه شدمجبورشدم یزدوبزنم که نزدیک باشه اماانصافاکارمنداش خیلی خونگرم بودن وخیلی راهنمایی کردن وبی تفاوت نبودن ازاین جهت خیلی خوشحالم امیدوارم ازلحاظ علمی هم بالاباشه

خب اصفهان تا یزد که راهی نیست، از این بابت راحتین.
فقط دعا کنید دو روز در هفته بیشتر کـلاس نداشته باشین، اونوقت راحتین، خونه دانشجویی اجاره می کنید و یک چهارم اجاره رو میدین. مابقی روزا رو هم بر می گردین اصفهان.
از بابت بار علمیش خیالتون راحت، تبلیغ نمی کنم واقعن خوبه.
اصفهان یکی از سرسبزترین شهرهای ایرانه، 100 درصد از یزد سرسبزتره ولی خب اینجا هم ویژگی های خاص خودش رو داره.
:rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

hidena

New member
اشتباه تایپی پیش اومد عذر میخوام، منظورم این بود که دو روز بیشتر در هفته نباید کـلاس باشه. اکثر دانشگاها همینطوره.

اما طبقبرنامه واحدهایی که تو سایت ارائه شده من 4 روز تو هفته دارم
تازه بعضیاش صبحه بعضیا عصر
میخواستم اگه بشه برم دنبال یک کاره نیمه وقت
اما اینجور که پیداست باید قید کارکردن رو یزنم

love virology

New member
دانشگاه پزشکی اصفهان طبل توخالیه بعضی از استاداشم که خلی خودشنونو میگیرن / ولی به پای شیراز نمیرسه توی پزشکی / من دانشگاه شیراز بهتر اصفهان میدونم /

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
اما طبقبرنامه واحدهایی که تو سایت ارائه شده من 4 روز تو هفته دارم
تازه بعضیاش صبحه بعضیا عصر
میخواستم اگه بشه برم دنبال یک کاره نیمه وقت
اما اینجور که پیداست باید قید کارکردن رو یزنم

والا من اطلاع ندارم از بابت مدیرگروهتون، ولی معمولن مدیر گروها راه میان، چند نفر بشین برین پیششون و اعتراض کنید.
اگه جواب نداد نامه بنویسین برید سمت رئیس دانشگاه، شک نکنید اگه اعتراض کنید و بفهمن ناراضی هستین 4 روز رو کمش میکنن.

مهربون

New member
مهربون تو هم اصفهانی- خیلی زیاده هزینه :smiliess (6):

دوست عزیز چی کار میشه کرد!؟کسی دلش برا ما نسوخته،هر چی زورشون برسه میگیرن...البته کیفیت خوابگاه ها خوبه ولی فکر نکنم دانشگاه ازاد هم اینقدر بگیره!!!!

Rpm

New member
سلام به سلامتی
ببخشید فرم تعهد محضری هیچ اسمی از ضامن توش نبود,بردمش ثبت ولی اونام گفتن عینا همون چیزی که تو برگه نوشته شده مینویسن,تو سایت نوشته فیش حقوقی اون کارمنده ضامن باید باشه,,

hidena

New member
سلام به سلامتی
ببخشید فرم تعهد محضری هیچ اسمی از ضامن توش نبود,بردمش ثبت ولی اونام گفتن عینا همون چیزی که تو برگه نوشته شده مینویسن,تو سایت نوشته فیش حقوقی اون کارمنده ضامن باید باشه,,

چرا دیگه،یه قسمت مربوط به ضامن
که ضامن باید پرش کنه
شماره پرسنلی و شماره حساب ضامن رو هم میخواست

Rpm

New member
سلام به سلامتی

چرا دیگه،یه قسمت مربوط به ضامن
که ضامن باید پرش کنه
شماره پرسنلی و شماره حساب ضامن رو هم میخواست

شمام اعوازید؟ولی نبود .تو ثبتم اسمی از ضامن ننوشتن.گفتن عینا چیزی رو ثبت میکنیم که تو سایت دانشگاه گذاشتن

rojiin

New member
دقیقا منم مشکل شمارو دارم. از شیراز باید برم تهران، دو روز در هفته دارم، خوابگاهم که معلوم نیست چی بشه! اولویت با بچه های PhD و رزیدنت هست اگه اضافه اومد واسه ارشدا! اینهمه روز در هفته رو باید چکار کنیم؟:13::13:

خوشبحالتون من ارزومه دو روز در هفته باشه.کاش برنامه ما عوض بشه.بشه دو روز در هفته

- - - Updated - - -

دقیقا منم مشکل شمارو دارم. از شیراز باید برم تهران، دو روز در هفته دارم، خوابگاهم که معلوم نیست چی بشه! اولویت با بچه های PhD و رزیدنت هست اگه اضافه اومد واسه ارشدا! اینهمه روز در هفته رو باید چکار کنیم؟:13::13:

خوشبحالتون من ارزومه دو روز در هفته باشه.کاش برنامه ما عوض بشه.بشه دو روز در هفته

hidena

New member
شمام اعوازید؟ولی نبود .تو ثبتم اسمی از ضامن ننوشتن.گفتن عینا چیزی رو ثبت میکنیم که تو سایت دانشگاه گذاشتن

نه من اهواز نیستم
اما جز مدارک ما هم فرم تعهد محضری میخواست
مربوط به بازپرداخت تسهیلات صندوق رفاهه
مثل شهریه خوابگاه و وام

hidena

New member

- - - Updated - - -

فکر کنم اگه بقیه همکلاسی ها مشکل نداشته باشن بشه جابه جا کنن
امید به خدا
نگران نباش عزیزم

بالا