▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

hidena

New member
doste manam to kashan, 4 roz to hafte vasash kelas gozashtan
taze bichare, mikhad az tehran bere biyad
akhe moteahele

rojiin

New member
شما بار علمی دانشگاه رو بسنج، مگه میخوای بری دانشگاه زندگی کنی :tonguesmiley:

- - - Updated - - -

میشه برنامه هفتگیت رو بذاری؟ معمولاً اکثر دانشگاها دو روز در هفته ندارن!!!
یعنی بیشتر از دو روز در هفته دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
شما بار علمی دانشگاه رو بسنج، مگه میخوای بری دانشگاه زندگی کنی :tonguesmiley:

- - - Updated - - -

مثلاباره علمی دانشگاه یزدازاصفهان بالاتره???کاش اینجوری باشه که شمامیگی من که از خدامه احتمال زیاد ما دوروز درهفته داریم

هر رشتش فرق می کنه، تا اونجایی که من اطلاع دارم ژنتیک و ایمنی و تخصص قلبش تو ایران اوله.
شما اگه راضی نیستی قبل انتخابت باید محیط دانشگاهت رو از نزدیک میدیدی. ولی من کسی رو ندیدم ناراضی باشه.
شما شروع کن بدون شک خوشت میاد، هم از محیطش هم بار علمی دانشگاهت.

narges.a

New member
من ستاره رو متلک انداختم، دارن پول خون باباشونم از دانشجوها میگیرن!!! :|
اونی که میخواد 600 پول خوابگاه بده، بهتره بره خونه بگیره، به صرفه تره، راحتتر هم هست. :))
بله متوجه منظورتون شدم.دقیقا حرف شما صحیحه

love virology

New member
بچه ها خوابگاه که اعطا میشه تا اخر تحصیل همونه یا هر سال باید عوض کرد؟؟؟؟

mehdii

New member
سلام بر همگی میکروب شناسی بین الملل دانشگاه ایران قبول شدم به نظر شما دوستان چیکار کنم ؟
سلام به شما
دوست من اول کمی واقع بین باش ببین کجا زندگی میکنی.توکشوری که رشته ی زیست شناسی با مقطع دکتری هم وضعیت استخدامی ناامید کننده ای داره که حتی نمیتونه عمری رو که پای درس خوندن گذاشته با کار کردن و احساس مفید بودن جبران کنه.
اونوقت خودت حساب کارو داشته باش .حیف نیست تویی که استعداد داری میتونی بهترین باشی بری بین الملل.اونم با اون هزینه و بی کاری در آینده

m_mobini

New member
هر رشتش فرق می کنه، تا اونجایی که من اطلاع دارم ژنتیک و ایمنی و تخصص قلبش تو ایران اوله.
شما اگه راضی نیستی قبل انتخابت باید محیط دانشگاهت رو از نزدیک میدیدی. ولی من کسی رو ندیدم ناراضی باشه.

ممنون ...ایشالاهمینه که شمامیگید راستش من اصفهانیم 'امسال بلوکه شدمجبورشدم یزدوبزنم که نزدیک باشه اماانصافاکارمنداش خیلی خونگرم بودن وخیلی راهنمایی کردن وبی تفاوت نبودن ازاین جهت خیلی خوشحالم امیدوارم ازلحاظ علمی هم بالاباشه

مهربون

New member
یکی از دوستان واسه خوابگاه اصفهان ازش ترمی 600 تومن گرفتن:14::mad_majidonline:.زمان ما ماهی 50 تومن بود.شایدم کمتر

دوست عزیز،حرفتون کاملا درسته،۶۰۰واقعا زیاده ولی خدا رو شکر این فقط برای ترم اوله و از ترم های دیگه حدود ۱۰۰و خورده ای میشه!!!

sa@@ra

New member

به ضرب المثل هست :هیچکس نمیگه ماست من ترش است:))
دیگه بزرگش نکن

nafasn

New member
سلام بچه ها
منم دیروز رفتم واسه ثبت نام.فقط دو روز در هفته دارم.بقیه روزا رو چیکار کنم؟؟؟؟؟ همش باید خوابگاه بمونم!!!
آخه خونمون تا دانشگاه خیلی دوره!!
واسه خوابگاهم گفتن هنوز معلوم نیست به ارشدا بدیم یا نه.باید تا مهر صبر کنید بچه های کترشناسی بیان بعد در مورد خوابگاه ما فکر میکنن.:'(

م.صفری

New member
سلام بچه ها
منم دیروز رفتم واسه ثبت نام.فقط دو روز در هفته دارم.بقیه روزا رو چیکار کنم؟؟؟؟؟ همش باید خوابگاه بمونم!!!
واسه خوابگاهم گفتن هنوز معلوم نیست به ارشدا بدیم یا نه.باید تا مهر صبر کنید بچه های کترشناسی بیان بعد در مورد خوابگاه ما فکر میکنن.:'(

کجا قبول شدین مگه ؟
با این وضعی که بچه ها میگن فعلا من خیلی شانس اوردم پس که خوابگاه میدن شهرکرد :smilies:

sajad93

New member
دوست عزیز شما مثل اینکه نه سربازی داشتید مه طرح که اینقدر راحت میفرمایید یه سال دیگه بخونن . کسی که رفت طرح یا سربازی دیگه باید قید مدارک بالاتر رو بزنه. واسه همینه که کسی که پولشو داره صبر نمیکنه
بنده هم طرح داشتم هم سربازی

farnaz55

New member
سلام بچه ها
دقیقا منم مشکل شمارو دارم. از شیراز باید برم تهران، دو روز در هفته دارم، خوابگاهم که معلوم نیست چی بشه! اولویت با بچه های PhD و رزیدنت هست اگه اضافه اومد واسه ارشدا! اینهمه روز در هفته رو باید چکار کنیم؟:13::13:

بالا