درخواست هم مباحثه ای برا سلولی مولکولی

SH!LA

New member
بدم نمیـاد توی این مدت باقی مانده تا آخـر تابستون کنـار زبــانم؛ یه کتاب درسی بخونم.

منم هستــم.

ROJO

New member
هیشکی انگار پایه نیست،3 جلد کتابه فکر نمیکنید دیر میشه?!:65d6a5d6s:

من فصل اول رو امروز شرو میکنم ان شاالله:smilies-azardl (181

Hamidvet

New member
هیشکی انگار پایه نیست،3 جلد کتابه فکر نمیکنید دیر میشه?!:65d6a5d6s:

من فصل اول رو امروز شرو میکنم ان شاالله:smilies-azardl (181

برای دوران ارشدت میخوای چیزی یاد داشته باشی که میخونی؟!

arsha

New member
سلام من برای دکترا باید سلولی مولکولی بخونم
به راهنمایی یکی از دوستانه همین جا " کتاب سلولی مولکولی و مهندسی ژنتیک"گرفتم که بخونم کاملا هنگ کردم که چی بخونم
از طرفی اگه لودیش بخونیم با این حجم زیادش و فرار بودنش چه یاید کرد!!!! باور کنین هنگ رو زدم انصافا!:wacsmiley:

love virology

New member
سلام من برای دکترا باید سلولی مولکولی بخونم
به راهنمایی یکی از دوستانه همین جا " کتاب سلولی مولکولی و مهندسی ژنتیک"گرفتم که بخونم کاملا هنگ کردم که چی بخونم
از طرفی اگه لودیش بخونیم با این حجم زیادش و فرار بودنش چه یاید کرد!!!! باور کنین هنگ رو زدم انصافا!:wacsmiley:

سلولی اگر پایه ضعیف هست و وقت دارید از البرتس سپس برید لودیش/ مولکولی هم اول از کل ا سیک تا ژنومیک سپس لودیش و واتسون/ مهندسی ژن خیلی کتاب براش هست ولی اول ک لا سیک تا ژنومیک سپس لودیش و کتاب براوون بعدش شما میتونید مبحث مولکولی هم از بیوشمی دوره کنید عالی میشه/ البته اگر پایه مولکولی و مهندسی خوبه کتاب ژنوم 3 و ژن 11 بهتون پیشنهاد میکنم /

arsha

New member
ممنونم از پاسختون.نه بیسم خوبه لیسانسم زیست بوده
اما واسه دکترا نمیدونم چی بخونم واسه درسه سلولی مولکولی چون لودیش خیلی فرار و زیاده
بنظرتون واسه بیولوژی تولید مثل چه منبعه زیست سلولی مولکولی ای بخونم؟بجز لودیش البته

love virology

New member
دوست گرامی الان بیس جهانی سلولی لودیش هست چه بخای چه نخای باید این کتاب رو بخونید هیچی کتاب مرجعی مثل لودیش نیست/ درسته البرتس و کتاب سل و غیره هستن این موارد کتاب بیشتر برای شروع خوبن تا پیشرفته / شما برای دکترا میخای اماده شی پس لودیش/ من بخش مولکولی لودیش زباد حال نکردم / بخش مولکولی واتسون و ژنومیک بخون اصلا حال میای / خاستی دیگه بری توی کار حرفه ایی سازی ژن 11

love virology

New member
برای بخش سیتو ژنتیک بخش ناهنجاری ها و جهش / امری اگر وقت ندارید مرور جامع بر ژنتیک کتاب دکتر نجات مهدیه ناشر برای فردا

arsha

New member
فک کنم آخرش باید با لودیش دسته دوستی بدم:21::sad
چ اصراری داره لودیش ب دوستی با من:21:

بالا