روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

TrueLove90

New member
...

رووم به دیوار !

توو خبـرا نوشته دیروز یـه پـهـبـاد اسرائیلی داشته حمله میکرده نـطـنـز ! زدنش روو هـوا
یعنی الان میترسم جنگ شه مـا نرسیم به ارشـد !
:sdasdasd:

میشه لـــطفـــا نـتـایـج رو زودتــر بـزنـیـن ؟؟؟

...

TrueLove90

New member
اعصابم داغونه چرا اینجوری چرت انتخاب رشته کردم سلولی و مولکولی الزهرا تهران رو آوردم در صورتی که الویت ژنتیک تبریز که عاشقش بودم پایین مونده نرسیده
نمی دونم با چه عقلی انتخاب رشته کردم فک می کردم اصلا تهرانو نمی آورم خیلی حالم بده با دست خودم سرنوشتمو خراب کردم

...

فکر کنم اگه رتبه تون بخوره ، میتونین برین بگین انتخاب پایین ترتون رو براتون بزنن

یعنی یکی یه بار رشتههای ریاضی بود اینکارو کرده بودن براش ،

میتونین برین سنجش بپرسین ، البته فکر کنم یه ذره اذیت کنن

تکمیل ظرفیت رو اطلاع ندارم

...

ROJO

New member
...

رووم به دیوار !

توو خبـرا نوشته دیروز یـه پـهـبـاد اسرائیلی داشته حمله میکرده نـطـنـز ! زدنش روو هـوا
یعنی الان میترسم جنگ شه مـا نرسیم به ارشـد !
:sdasdasd:

میشه لـــطفـــا نـتـایـج رو زودتــر بـزنـیـن ؟؟؟

...

یه چی چی?!!:riz481:پروانه بوده بلوف کردن:idea_majidonline:

ریتا

New member
سلام
ینی چی از کجا اوردی ریتا?:33:
کد اشتباه خورده بعدم چک نکردم نمیدونم من اصلا شهرکرد نزدم الانم روزانه اس واسه سال بعد محروم میشم از کنکور علوم

- - - Updated - - -

وزارت علوم هست ؟
میتونید محروم نشید
اره چه جوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ریتا

New member
اعصابم داغونه چرا اینجوری چرت انتخاب رشته کردم سلولی و مولکولی الزهرا تهران رو آوردم در صورتی که الویت ژنتیک تبریز که عاشقش بودم پایین مونده نرسیده
نمی دونم با چه عقلی انتخاب رشته کردم فک می کردم اصلا تهرانو نمی آورم خیلی حالم بده با دست خودم سرنوشتمو خراب کردم
دقیقا منم همینطور اصفهان پایین شهرکرد بالا.

- - - Updated - - -

دقیقا منم همینطور اصفهان پایین شهرکرد بالا.

karshenasgh

New member
فکر کنم دیروز از بس که سایت سنجش پی رو رفرش کردیم قاطی کرده دیگه بالا نمیاد...:1dco2x0p1lilzhfpg1t یا اینکه شایدم یکی اونو هک کرده باشه...:whistle::21: یا......

ROJO

New member
فکر کنم دیروز از بس که سایت سنجش پی رو رفرش کردیم قاطی کرده دیگه بالا نمیاد...:1dco2x0p1lilzhfpg1t یا اینکه شایدم یکی اونو هک کرده باشه...:whistle::21: یا......
من هکش کردم هرچی پولم داشت انتقال دادم بحساب خودم:whistle:
اخه چی داره سنجش، ارزش هک کردنم نداره با اون کارنامه هاشون ایییششش

Azin E

New member
من عصر باید برم سر کار.امیدوارم نتایج قبل یا بعدش نتایج بیاد.یه سری سر ظرفیتا کلی تو بخش گریه کردم،این دفعه دیگه سوژم میکنن

abtin13

New member
یه مسابقه راه بندازیم با عنوان حدس زمان باز شدن سایت سنجش پ.همه بیان پیش بینی کنن هر کی حدسش درست بود بصورت افتخاری به مقام مدیریت نایل بشه.
سرتون هم گرم میشه انقد مسترس نمیشین:smiliess (11):

بالا