***ارنج زمان برای اعتراض حضوری ( کلیه رشته ها )***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ریتا

New member
من خودم رشته م فيزيو ولي ازتون ميخوام بچه هاي ساكن تهران واسه خاطر دوستانشون هم كه شده برن و اعتراض كنن;واقعا رشته هايي مث سم شناسي و ژنتيك كه لااقل من ميدونم در حقشون واقعا ظلم شده. رشته سم شناسي از 6 دانشگاهي كه كلا ميگرفته,سه تاشون خيلي شيك يا حذف شدن يا كلا جاي روزانه شونو دادن به بين الملل!ظرفيت روزانه شون از 45 رسيده به 21 نفر!!! وزارت بهداشت علنا با اين كارش اعلام كرد اصن دانش بچه ها واسه ش مهم نيست و كسي حق تحصيل و داره كه پول داره نه دانش
این جرفتونو قیول ندارم منی که میخوام برم بین الملل پول دارم ولی دانشم از خیلی کسایی که قبول شدن بیشتر حداقل توی فیز اینو به جرات میگم دانشم بیشتر دوست عزیز سعی کن لحن حرف زدنتونو درس باشه چرا توهین.

ROJO

New member
بچه ها زودتر باشه بهتره تا همه بیان
کلا خودمون ایرونی هستیم اخلاقمون رو میدونیم دیگه بگیم 9:30 که همه بیان تا ده دیگه

لطفا تو فیس بووک و سایر شبکه های اجتماعی هم اطلاع رسانی کنید

chemist tala

New member
هووووو
اون تا بیاد چک کنه سایتشو و خبر بده ها خبر قبولیا اومده دیگه !
موندم تو کار این وزرات جمعه کارنامه میده پنج شنبه اطلاعیه ظرفیت !

نه میاد اتفاقا اخیرا باوزیر بهداشت توو وبلاگش مصاحبه کرده تیری در تاریکی

arash.tom

New member
این جرفتونو قیول ندارم منی که میخوام برم بین الملل پول دارم ولی دانشم از خیلی کسایی که قبول شدن بیشتر حداقل توی فیز اینو به جرات میگم دانشم بیشتر دوست عزیز سعی کن لحن حرف زدنتونو درس باشه چرا توهین.

منظور من يه نفر كه خودش رتبه ش خوب بود ولي بدليل كاهش ظرفيت از روزانه محروم شده نيست,من از اونايي حرف ميزنم كه ترتبه شون 6,7 برابر كسي كه بدليل كاهش ظرفيت نتونسته قبول بشه,ولي اون الان چون باباش پول دار راحت مير ميشينه جاي كسي كه يه سال خودشو به آب و آتيش زده,آخرشم هيچي به هيچي! يه خواهشي ازتون دارم اينقد حرفاي همه را به خودتون نگيريد,لااقل خود من هميشه طرف صحبتم يه جمع نه يه شخص خاص!اينجوري خودتون اذيت ميشين.

stf

New member
اونی که توی سنجش مسئولشه فامیلیش آقای پور کاظمه
یه وقت اگه کسی دیگه رو فرستادن فریب نخورید رئیس اونه

ریتا

New member
منظور من يه نفر كه خودش رتبه ش خوب بود ولي بدليل كاهش ظرفيت از روزانه محروم شده نيست,من از اونايي حرف ميزنم كه ترتبه شون 6,7 برابر كسي كه بدليل كاهش ظرفيت نتونسته قبول بشه,ولي اون الان چون باباش پول دار راحت مير ميشينه جاي كسي كه يه سال خودشو به آب و آتيش زده,آخرشم هيچي به هيچي! يه خواهشي ازتون دارم اينقد حرفاي همه را به خودتون نگيريد,لااقل خود من هميشه طرف صحبتم يه جمع نه يه شخص خاص!اينجوري خودتون اذيت ميشين.
مطمین باشین با 6_7 برابر نمیتونه بره بین الملل چون امسال ظرفیتا محدود و دست دانشگاه نیس.مظمین باشین هر که بره بین الملل بی دانش نیست

آخرین ویرایش:

i sun

New member
فکر کنم بیشتر بچه ها شهرستانی باشن و نیان.ای کاش میشد هر کسی که اعلام حضور میکنه شمارش بشه تا مشخص شه چندنفر میان.

ROJO

New member
فکر کنم بیشتر بچه ها شهرستانی باشن و نیان.ای کاش میشد هر کسی که اعلام حضور میکنه شمارش بشه تا مشخص شه چندنفر میان.

نه! هرکس باید با این تفکر بره ک میرم از حقم دفاع کنم! اگه میخواین به امید هم برین فایده نداره! یکی میگه من نمیام اون یکی هم میگه خب منم نمیرم!
ان شا الله ک اونایی ک میتونن بیان دریغ نمیکنن:auizz3ffy9vla57584x

اونجا هم با زبون احترام مثله نامه هایی ک نوشته شد، منظور رسونده میشه! حتی اگر ترتیب اثر هم ندن حداقل میدونن ک ما خاموش نمیشینیم
ولی اگه ساکت بمونیم فردا تصمیمات غیر قابل جبرانتری بهمون دیکته میشه...:rose:

Lemen

New member
بچه ها من از جنوب هستم نمیشه بیام ولی میتونم دختر داییم که ساکن تهران هست رو بفرستم
پس شنبه ساعت 9؟؟؟؟

ROJO

New member
بچه ها من از جنوب هستم نمیشه بیام ولی میتونم دختر داییم که ساکن تهران هست رو بفرستم
پس شنبه ساعت 9؟؟؟؟

هنوز تصمیم برای ساعت گرفته نشده فعلا هر کس یچیزی میگه
تا فردا انشاالله مشخصش میکنیم شما بگو برای صبح اماده باشن فردا معلوم میشه

ROJO

New member
بچه ها ساعت 10 چطوره???????

لطفا اونایی ک میخوان برن نظر بدن و لطفا سعی کنن این ساعت برن هرچند ممکنه سخت باشه براشون

دوستان ساعتهای پیشنهادیتون رو مشخص کنید!

Lemen

New member
بچه من الان یه متن شکایت تو سایت دکتر هاشمی ثبت کردم کد پیگیری بهم داد
شما هم اقدام کنید. امید بخدا

sogol1993

New member
خواهشأ بچه های تهران و کرج و کلأ هر کس میتونه کوتاهی نکنه!
چون فقط برای ما نیست، برای ایندگان هم هست.اگر جلو ی بیعدالتی از اول گرفته نشه دامنگیر همه میشه...

اگر میخوان ظرفیتی رو کم کنند باید در طی چند سال اتفاق بیوفته. همانطور ک افزایش ظرفیت ها طی چندسال اتفاق افتاد.

خدا به همراه همه ی دوستان خوبم:28:

بچه ها من خیلی حالم گرفتس داغونم!!
با رتبه ای که اوردم به همه گفتم که قبول شدم اصلا فکرشو نمیکردم امسال این همه ظرفیتا رو کم کنن با هرکسی هم که مشورت کردم اساتید یا مشاورا میگفت قبولی
آخه این چه سیستمیه که اول کارنامه رومیده بعد ظرفیتارو
من که شهرستانم کاری نمیتونم انجام بدم ولی توروخدا بچه ها اگه میتونید برید اعتراض. باید بدونن با این کارشون در حق خیلی ازآدمایی که واسه آیندشون کلی برنامه داشتن چه ظلمی کردن:New (6):

م.صفری

New member
بچه ها من خیلی حالم گرفتس داغونم!!
با رتبه ای که اوردم به همه گفتم که قبول شدم اصلا فکرشو نمیکردم امسال این همه ظرفیتا رو کم کنن با هرکسی هم که مشورت کردم اساتید یا مشاورا میگفت قبولی
آخه این چه سیستمیه که اول کارنامه رومیده بعد ظرفیتارو
من که شهرستانم کاری نمیتونم انجام بدم ولی توروخدا بچه ها اگه میتونید برید اعتراض. باید بدونن با این کارشون در حق خیلی ازآدمایی که واسه آیندشون کلی برنامه داشتن چه ظلمی کردن:New (6):

دقیقا منم خیلی امید داشتم همش برباد رفت
:wacsmiley:

i sun

New member
بچه ها مگه به دکتر هاشمی ربطی داره؟یکی از آشناهامون تو دفتر دکتر هاشمی کار میکنه!اگه به نظرتون فایده داره میشه از طریق ایشونم بهشون نامه بدیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا