چه کتابی خریدی؟چرا؟از کجا؟

waria

New member
یه کتاب داستان هم خوندم که فیلمش رو چند وقت پیش تلویزیون پخش کرد: جین ایر نوشته ی شارلوت برونته....نمی دونم دیدید یا نه ؟ اما واقعا جالب بود هم کتاب و هم فیلمش
وقت کردید بخونید ضرر نمی کنید...از اون کتابایی که آدم وقتی که تمومش کرد دوباره دوره اش می کنه.....(یادش به خیر درسای خودمون رو دوره نمی کردیم :riz277:)
اره دکسترررر ....من فیلمشو دیدم...هی میخوام کتابشم بخرم یادم میره.مرسی یادم انداختی:bunnyearsmiley:

waria

New member
کتاب این اهنگ را قبلا هم شنیده ام
از مری هگینز کلارک
کلا سبک نوشتنشو دوست داشتم.اصلا سنگین و خسته کننده نیست.میخوام بقیه کتاباشم بگیرم.

estel

New member
من 3 کتاب دیگه هم خریدم که یکیش ایلیاد
2.ادیسه
3.افسانه 1900 البته این من اصلشو خریدم یعنی انگلیسی ش رو سفارش دادم بیارن برام

Dexter2009

New member
من 3 کتاب دیگه هم خریدم که یکیش ایلیاد
2.ادیسه
3.افسانه 1900 البته این من اصلشو خریدم یعنی انگلیسی ش رو سفارش دادم بیارن برام
من از این کتابا یه خورده می ترسم...یه حالت سنگینی دارن...

parnian24

New member
تا حالا چندتا از کتابای جین استن رو خوندم.با این کتابا از نوجوانی وارد جوانی شدم:نورثنگرابی،غرورو تعصب،اما،حس و حساسیت،ترغیب .از طرز نوشتن جین استن خوشم میاد.آدمو شیفته درک و شعور خودش میکنه.و هم اینکه چقدر خوب میتونه فکرشو با حرف هاش به مخاطب برسونه.:j58r36j3gcr4suxymup

nafiss

New member
تا حالا چندتا از کتابای جین استن رو خوندم.با این کتابا از نوجوانی وارد جوانی شدم:نورثنگرابی،غرورو تعصب،اما،حس و حساسیت،ترغیب .از طرز نوشتن جین استن خوشم میاد.آدمو شیفته درک و شعور خودش میکنه.و هم اینکه چقدر خوب میتونه فکرشو با حرف هاش به مخاطب برسونه.:j58r36j3gcr4suxymup

غرو و تعصبش جالب بود ، نویسنده ی زبر دستیه منم باهات موافقم پرنیان

mikhak s

New member

غرورو تعصبش خوب بود.و الان دارم منسفيلد پارك رو از همين نويسنده ميخونم،

mahsa.

New member
من آخرین کتابی که خوندم دیوان شعر ایرج میرزا بود نخریدم ازاینترنت دانلود کردم شنیده بودم خیلی بدون سانسور.سوپر کنجکاو شده بودم.

yyy

New member
سلام دوستان
اگه میشه منابع کنکور تغذیه معرفی کنیید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ad54ad:
البته فقط سنا نباشه!!!!!!!!!!

Dexter2009

New member
کتاب بلندی های بادگیر نوشته امیلی برونته (خواهر شارلوت برونته نویسنده جین ایر) ------->حتما بخونید ...

و یک کتاب فلسفی عالی به زبان ساده که حتما ایرانی ها باید بخونند...مغالطات نوشته علی اصغر خندان

اینم یه کتاب روان شناسی برای خنک شدن فکر و روح توی هوای گرم تابستون........>انسان بهتر نویسنده جوئل استین ترجمه مهدی قراچه داغی

parnian24

New member
کتاب مغالطات خیلی جالبه .اجازه آقا نویسندش ههمشهریمونه آقا:smiliess (4):

parnian24

New member
کتاب آیین جان نوشته ی دن میلمن.یه کتاب با مضمون حکمت و عرفان.برای بیان و آموزش احساسات عارفانه از چند داستان تمثیلی زیبا استفاده کرده.پیشنهاد میکنم حتما بخونید.خیلی سرگرم کننده و آموزندست.:thumbsupsmileyanim:

68m

New member
کتاب (حج دکتر شریعتی) واقعا محشره اگه مسافری یا قصد داری انشا الله مشرف بشی یا حتی اگه یه نمه نسبت به مراسم حج شکی داری این کتاب تفسیر واقعا قشنگی از این مناسکه یک چیزی میگم یه چیزی میشنوین من بعد از خوندنش به مسلمون بودنم به انسان بودنم افتخار میکنم . آدمو واقعا عاشق اون سرزمین میکنه دید متفاوتی داره یک نگاه آسمونی توصیه میکنم حتما بخونیدش
من از نمایشگاه کتاب دانشگاهمون خریدم:smiliess (3):

Dexter2009

New member
ان شاالله حتما این کتابایی رو که دوستان اینجا توصیه کردن می خرم...
لطفا بازم کتابایی رو که به مضاقتون خوب اومده معرفی کنید....کتابایی که با لذت تا آخر خوندید.

estel

New member
سه تفنگدار شروعش سنگینه ولی اینکه کی کتابو بزاری پایین معلوم نیس من وقتی میخواستم بخونمش گفتم کدوم احمقی میاد 10 جلد وقت میزاره رمان میخونه
تو کتاب خونه دانشگاه بودم کتابو که شروع کردم رو زمین ولو شدم همونطور خوندمو خوندمو خوندمو خوندم تا گفتن کتابخونه تعطیله برین بیرون

بالا