مطالعه گروهی بهداشت مواد غذایی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

am-ml

New member
سلام دوستای گلم خسته نباشید تنها 40 روز مونده به کنکور امیدوارم که خوب بخونبد واسه منم دعا کنید من 27 فروردین عروسیم بود و کلی درگیری داشتم نمیدونم بخونم یا نه میترسم واسم دعا کنید از لحاظ روحی به 1 پیروزی نیاز دارم

سلام سمانه عزیزم ،تبریک میگم .خیلی خوشحال شدم .انشالله خوشبخت باشی.
شروع زندگی مشترک شرایط خاص خودش رو داره ولی درس خوندن هم واقعا عالیه و از توجه بیش از حد به بعضی مسائل هم کم میکنه. به نظر من حتی اگه امسال شانس بالایی نداشته باشی بازم بخون ؛البته اولویت رو به همسرت بده ولی درس رو کنار نزار.

تو همین الانم به یک پیروزی و پیشرفت مهم رسیدی ؛ هر بار که بتونی با توجه به همسرت مشترکاتتون رو پیدا کنی به یه پیروزی بزرگ رسیدی ؛هر بار که براش خوب وقت بگذاری و آرامش رو توی زندگیتون حاکم کنی به یه پیروزی عالی رسیدی .
مهمترین هدفت به نظرم الان باید آماده کردن یه محیط امن و آروم توی خونه باشه ؛جایی که شوهرت بعد از خستگی از کار و گرفتاری ها و روزمرگی ها ؛اونجا احساس طراوت بکنه.
با شناختی که ازت دارم حتما میتونی این پیروزی های مکرر رو به دست بیاری.

پیروزی اون قالبی که دیگران تعریف میکنن نیست.

آخرین ویرایش:

Samaneh1366

New member
سلام سمانه عزیزم ،تبریک میگم .خیلی خوشحال شدم .انشالله خوشبخت باشی.
شروع زندگی مشترک شرایط خاص خودش رو داره ولی درس خوندن هم واقعا عالیه و از توجه بیش از حد به بعضی مسائل هم کم میکنه. به نظر من حتی اگه امسال شانس بالایی نداشته باشی بازم بخون ؛البته اولویت رو به همسرت بده ولی درس رو کنار نزار.

تو همین الانم به یک پیروزی و پیشرفت مهم رسیدی ؛ هر بار که بتونی با توجه به همسرت مشترکاتتون رو پیدا کنی به یه پیروزی بزرگ رسیدی ؛هر بار که براش خوب وقت بگذاری و آرامش رو توی زندگیتون حاکم کنی به یه پیروزی عالی رسیدی .
مهمترین هدفت به نظرم الان باید آماده کردن یه محیط امن و آروم توی خونه باشه ؛جایی که شوهرت بعد از خستگی از کار و گرفتاری ها و روزمرگی ها ؛اونجا احساس طراوت بکنه.
با شناختی که ازت دارم حتما میتونی این پیروزی های مکرر رو به دست بیاری.

پیروزی اون قالبی که دیگران تعریف میکنن نیست.

سلام لیلا جان ممنونم از حرفای قشنگت مثل همیشه با منطق واستدلالی قشنگت آرومم کردی ممنونم دوستم

Samaneh1366

New member
salam taze arose gol
omideton ro az dast nadin ba tavakol be khoda edame bedin
hatman movafagh mishin

سلام آقای دکتر خیلی ممنون از امیدی که بهم دادید

- - - Updated - - -

salam taze arose gol
omideton ro az dast nadin ba tavakol be khoda edame bedin
hatman movafagh mishin

سلام آقای دکتر خیلی ممنون از امیدی که بهم دادید

Samaneh1366

New member
سلام.. به به عروس خانوم ، مبارکها باشه:riz304: ان شاالله خوشبخت بشی، برای شروع هیچوقت دیر نیست.. تو میتونیییییییییییی..
سلام سارا حان مرسی خانومی خیلی دوست دارم خبر قبولی شما و لیلا جان رو بشنوم و با این زمان کم بازم نا امید نمیشم خدا بزرگ امیدوارم که شما هم خوب تلاش بکنید

- - - Updated - - -

سلام.. به به عروس خانوم ، مبارکها باشه:riz304: ان شاالله خوشبخت بشی، برای شروع هیچوقت دیر نیست.. تو میتونیییییییییییی..
سلام سارا حان مرسی خانومی خیلی دوست دارم خبر قبولی شما و لیلا جان رو بشنوم و با این زمان کم بازم نا امید نمیشم خدا بزرگ امیدوارم که شما هم خوب تلاش بکنید

mohammad12177

New member
گنجینه سوالات کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی
با سلام
جهت دریافت کتاب با ایمیل زیر مکاتبه فرمائید(نگارش نفرات برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران: رتبه اول کنکور ارشد سال 91)
rezaei12177@gmail.com

New Image.jpg

آخرین ویرایش:

ramisa90

New member
سلام سمانه جان
خوش به حال تو یه برنامه ریزی خیلی خوب داری من که اصلا نمیدونم چه جوری شروع کنک اول چی بخونم؟
ببخشید یه سوال؟ من به جای کتاب آدامز کتاب ویلیام فریزیر رو گرفتم به نظر شما که به بارم امتحان دادی این کتاب خوب نیست؟
ممنون اگه جواب بدی:rose:

NGC6611

New member
سلام سمانه جان
خوش به حال تو یه برنامه ریزی خیلی خوب داری من که اصلا نمیدونم چه جوری شروع کنک اول چی بخونم؟
ببخشید یه سوال؟ من به جای کتاب آدامز کتاب ویلیام فریزیر رو گرفتم به نظر شما که به بارم امتحان دادی این کتاب خوب نیست؟
ممنون اگه جواب بدی:rose:

سلام دوست عزیز اینجا دیگه کسی نمیاد که
من منابعو میگم
1-میکروبیولوژی مواد غذایی آدامز و میکروبهای بیماری زا در مواد غذایی ودود رضویلر
2-شیمی مواد غذایی فاطمی
3-کنترل کیفی و آزمون های مواد غذایی ویدا پروانه
4-اصول نگهداری مواد غذایی فاطمی
5-سردخانه ایماندل
6-بهداشت مواد غذایی نور دهر رکنی
7-شیر و فرآورده های آن گیتی کریم
8-زبان لزگی

میگن امسال ظرفیتا کم شده هنوز که چیزی معلوم نیس اما اگه واقعیت داشته باشه باید زیاد بخونی خصوصا زبانو چون برای این رشته نهایتا 40 تا 50 درصد زبان میزنن باقی درساروو همه میخونن و بالا می زنن اما زبان اینطور نیس پس رمز موفقیت =زبان قوی همینارو بخونی کافیه البته تو این 4 سال گذشته از این کتابا سوال دادن باز باید چک کنی که منابع رو تغییر ندن
موفق باشی

سلام.منم هستم یعنی میخوام امسال رو اصولی بخونم .فقط یه سوال چه منابعی رو میخونید میشه منابع رو کامل بهم بگید؟همه کتابایی رو که سنجش معرفی کردهمیخونید؟کدومش بهتره؟:rose:

arezo.

New member
سلام دوستان
این صفحه رو باز کردم که انگیزه بشه برای:
1 -دوستانی که قبول نشدن و دوباره قصد تلاش دارن
2-دوستان تازه وارد
اینجا رو با 1 روحیه بالا و انگیزه بالاتر برای 1 موفقیت 100% گرم گرم بکنیم
اگه موافقید 1 یا علی بگید و بلند بشیم واسه بستن کمر همت برای قبولی
نظرتون؟

سلام سمانه جان. من تازه واردم. 91 با اختلاف 5 نفر رد شدم. امسال 23 شدم. دعا کن قبول شم.

am-ml

New member
گنجینه سوالات کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی
با سلام
جهت دریافت کتاب با ایمیل زیر مکاتبه فرمائید(نگارش نفرات برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران: رتبه اول کنکور ارشد سال 91)
rezaei12177@gmail.com

مشاهده فایل‌پیوست 6239

این کتابم که مال فک فامیلای و بچه محل های همین جاست ؛با تجربه قبلی از اینجا میگم که ابابت خریدش احتمالا پشیمون نشیم ؛حالا من میخرم انشالله و اگه مفید بود میام و میگم بهتون.
سلام دوست عزیز اینجا دیگه کسی نمیاد که
من منابعو میگم
1-میکروبیولوژی مواد غذایی آدامز و میکروبهای بیماری زا در مواد غذایی ودود رضویلر
2-شیمی مواد غذایی فاطمی
3-کنترل کیفی و آزمون های مواد غذایی ویدا پروانه
4-اصول نگهداری مواد غذایی فاطمی
5-سردخانه ایماندل
6-بهداشت مواد غذایی نور دهر رکنی
7-شیر و فرآورده های آن گیتی کریم
8-زبان لزگی

میگن امسال ظرفیتا کم شده هنوز که چیزی معلوم نیس اما اگه واقعیت داشته باشه باید زیاد بخونی خصوصا زبانو چون برای این رشته نهایتا 40 تا 50 درصد زبان میزنن باقی درساروو همه میخونن و بالا می زنن اما زبان اینطور نیس پس رمز موفقیت =زبان قوی همینارو بخونی کافیه البته تو این 4 سال گذشته از این کتابا سوال دادن باز باید چک کنی که منابع رو تغییر ندن
موفق باشی

سلام به همه دوستان تازه
لطفا برای منابع قسمت های مربوطه رو نگاه کنین ؛اونجا سوالات هم پاسخ داده شده .
البته این نابعی که دوستمون گفتن درسته و تا پارسال که از همینا سوال میومده.

ham.ad

New member
ببخشید دوستان که این مطلب رو اینجا می نویسم ولی خیلی اورژانسیه:قراره چهارشنبه 22 مرداد بچه های تمام رشته ها برای آخرین بار جلو وزارت بهداشت جمع شن برای احقاق حقمون .هر کی آینده اش براش مهمه و براش خیلی سخت نیست حتما تو تاپیک زیر اعلام آمادگی کنه.لطفا تو هر شبکه اجتماعی هم که عضوید اطلاع رسانی کنید.سرنوشت یک سال (و حتی بعضی ها چند سال) تلاشمون به این تجمع بستگی داره .هر چی تعداد بیشتر باشه بیشتر حرفمون رو می خرند. لطفا اگه میتونید کوتاهی نکنید دوستان.:rose::rose:
http://olumpezeshki.ir/thread13932-44.html

hamed969

New member
سلام دوستان
همگی خسته نباشید خصوصا اونایی که امسال کنکور داشتند
من امسال دوباره میخام واسه ارشد بخونم دو ساله به علت سربازی قیدشو زده بودم
اونطور که بوش میاد منابع عوض نشده
فقط یه سوال داشتم دوستانی که این درسنامه رو داشتن مفید بوده یا نه؟
http://www.jameenegar.com/userfiles/cliparts/imenibehdasht-copy-3.gif
ممنون میشم جواب بدین
راستی من میکروبیولوژی پارسه رو دارم کسی خواست میتونم واسش بفرستم به نظرم مفیده
hamed969@gmail.com

m_mobini

New member
سلام دوستان
همگی خسته نباشید خصوصا اونایی که امسال کنکور داشتند
من امسال دوباره میخام واسه ارشد بخونم دو ساله به علت سربازی قیدشو زده بودم
اونطور که بوش میاد منابع عوض نشده
فقط یه سوال داشتم دوستانی که این درسنامه رو داشتن مفید بوده یا نه؟
http://www.jameenegar.com/userfiles/cliparts/imenibehdasht-copy-3.gif
ممنون میشم جواب بدین
راستی من میکروبیولوژی پارسه رو دارم کسی خواست میتونم واسش بفرستم به نظرم مفیده
hamed969@gmail.com

سلام به نظرمن شمااگه میکروبیولوژی آدامزوخیلی عالی وبادقت بخونیددیگه نیازی به پارسه نیست. یه کتاب روچندین بارخوندن بهترازچندین کتاب رویکبارخوندنه ببخشیدنظردادم این تجربه ی شخصیم بودآدامز کافیه ......موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا