مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad gh

New member
بچه ها من میخوام از نمایشگاه واسه همه درس ها کتاب تست بگیرم. لطفا اگه میشه بهترین کتاب تست رو برای هردرس بهم معرفی کنید. مررررررررررررررررررررررسی

برای بیوشیمی کتاب تست از انتشارات کتابخانه ی فرهنگ خوبه
برای میکروب کتاب موسی بهری
برای سلولی مولکولی تست دکتر عبادی برای انتشارات خانه ی فرهنگ
همینطور کتب خانه ی زیست برای هر۳ی این دروس و همچنین کتاب
البته فکر میکنم تستای دیگه هم هستن که اگه دوستان لطف کنن و مطرحشون لطف بزرگی کردن.

- - - Updated - - -

بچه ها من میخوام از نمایشگاه واسه همه درس ها کتاب تست بگیرم. لطفا اگه میشه بهترین کتاب تست رو برای هردرس بهم معرفی کنید. مررررررررررررررررررررررسی

برای بیوشیمی کتاب تست از انتشارات کتابخانه ی فرهنگ خوبه
برای میکروب کتاب موسی بهری
برای سلولی مولکولی تست دکتر عبادی برای انتشارات خانه ی فرهنگ
همینطور کتب خانه ی زیست برای هر۳ی این دروس و همچنین کتاب
البته فکر میکنم تستای دیگه هم هستن که اگه دوستان لطف کنن و مطرحشون لطف بزرگی کردن.

TrueLove90

New member

سلولی مولکولی : تست کتابخانه فرهنگ چاپ 92 که ویرایش دوم شده (تستهای وزارت علوم آزاد بهداشت) + پاسخ تشریحی داره

بیوشیمی : تست کتابخانه فرهنگ (تستهای وزارت علوم آزاد بهداشت) تالیف + پاسخ تشریحی داره

باکتری : I.q.b انتشارات خلیـلی تستهای همه کنکورهای کارشناسی و ارشد و دکترا ، وزارت علوم وآزاد و بهداشت داره (فعلا پاسخ تشریحی نداره)

یه سری کتاب های q.b هم هست ، واسه انتشارات خسروی ، که فقط کنکورهای ارشد و دکترا وزارت بهداشت رو داره و پاسخ تشریحی هم داره
برای همه درسهای کنکور ارشد کتاب جداگانه داره ، اونم خوبه

کتابای خانه زیست شناسی هم برای هر درس فقط تست های ارشد علوم و آزاد + پاسخ تشریحی داره

همینا به ذهنم رسید

سلام ایا کسی میدونه بهترین کلاسها برای کنکور ارشد بیوتک رو چه ای برگزار میکنه ممنون میشم جواب بدید.!

- - - updated - - -

سلام ایا کسی میدونه بهترین کلـاسها برای کنکور ارشد بیوتک رو چه ای برگزار میکنه ممنون میشم جواب بدید.!

شرمنده نمیدونم !
به اونایی که ارشد قبول شدن پیام خصوصی بدین میگن احتمالا

TrueLove90

New member
...

دوستـان وضعیت دوره هاتون در چه حاله ؟
منکه یه برنامه دوره فشرده ده روزه ریختم ، از دیروز شروع کردم :smilies-azardl (181

ولی زبان تووش جا نداره فعلا ! حالا تا دوره دوم اگه بشه یه جوری جاش میدم !!

انشالله اگه خدا بخواد تا آخرش خوب پیش بره :)

...

biotechnologist

New member
اسن از مرور زبان است که دانشجو به ارشد میرسد

واقعا حقیقت همینه. من اگه زبان حتی 10% کمتر زده بودم الان باید با شما دوباره مطالعه گروهی می کردم.:a2d3: چون فقط چندتا شهر رو زده بودم.ولی خدا رو شکر به خیر گذشت.:thanks: انشاا... خودتون قبول شید میبینید چرا انقدر رو زبان اصرار می کنم.
الان دارم رو سمینارم کار می کنم، تو کمتر از یک ماه 35 تا مقاله خوندم. خدا به داد پایان نامه برسه.:smilies-azardl (181

م.صفری

New member
واقعا حقیقت همینه. من اگه زبان حتی 10% کمتر زده بودم الان باید با شما دوباره مطالعه گروهی می کردم.:a2d3: چون فقط چندتا شهر رو زده بودم.ولی خدا رو شکر به خیر گذشت.:thanks: انشاا... خودتون قبول شید میبینید چرا انقدر رو زبان اصرار می کنم.
الان دارم رو سمینارم کار می کنم، تو کمتر از یک ماه 35 تا مقاله خوندم. خدا به داد پایان نامه برسه.:smilies-azardl (181

با این پشتکاری که شما داری نگران نباش همه چیو خوب پیش میبری
راستی ممنون که بعد قبولی اینجارو فراموش نکردی
حرفات قوت قلبه برامون :)

sabor

New member
سلام بچه ها یه سوال داشتم فصل سرطان لودیش کجاهاش مهمتره چون نخوندمش میخوام الان یه نگاهی بهش بندازم اگه میشه لطف کنین راهنماییم کنین

sabor

New member
چقدر تایپیک سوت و کور معلوم بچه ها سخت مشغولن ماشاالله همینجوری ادامه بدین چیزی تا قبولیتون نمونده

vet lab sciences

New member
سلام.دوستان برای درس زیست سلولی - مولکولی علاوه بر تست انتشارات کتابخانه فرهنگ و زیست مجید مهدوی آیا کتاب لودیش هم نیازه یا نه همین کتابا کفایت می کنه؟

آخرین ویرایش:

TrueLove90

New member
سلام.دوستان برای درس زیست سلولی - مولکولی علاوه بر تست انتشارات کتابخانه فرهنگ و زیست مجید مهدوی آیا کتاب لودیش هم نیازه یا نه همین کتابا کفایت می کنه؟

...

سلام

اگه واسه سال بعد میخواین بخونین ،

پیشنهاد میکنم لودیش 2013 (مثلا ترجمه خانه زیست) + برای کنکور +
تست یـا کتابخانه فرهنگ یـا کتاب Q.B نشر خسروی که هردو پاسخ تشریحی دارند

اگه واسه همین کنکور یه ماه دیگه میخواین بخونین ، فقط برای کنکور کافیه ، تا حدودی نوشته ها و شکلاش مثه لودیشه + کتاب تست

موفق باشین

...

چقدر تایپیک سوت و کور معلوم بچه ها سخت مشغولن ماشاالله همینجوری ادامه بدین چیزی تا قبولیتون نمونده

:a2d3::4d564ad6:

سلام بچه ها یه سوال داشتم فصل سرطان لودیش کجاهاش مهمتره چون نخوندمش میخوام الان یه نگاهی بهش بندازم اگه میشه لطف کنین راهنماییم کنین

...

سلام

احتمالا بقیه هم نمیدونن مثه من ! چون نخوندم از لودیش

ولی میتونین به تست های بخش سرطان سالهای قبل مراجعه کنین

و قسمت سرطان و آپوپتوز رو از آخرای فصل 15 کتاب برای کنکور مطالعه کنین ، نکات خوبی داره

موفق باشین

...

آخرین ویرایش:

vet lab sciences

New member
...

سلام

اگه واسه سال بعد میخواین بخونین ،

پیشنهاد میکنم لودیش 2013 (مثلا ترجمه خانه زیست) + برای کنکور +
تست یـا کتابخانه فرهنگ یـا کتاب Q.B نشر خسروی که هردو پاسخ تشریحی دارند

اگه واسه همین کنکور یه ماه دیگه میخواین بخونین ، فقط برای کنکور کافیه ، تا حدودی نوشته ها و شکلاش مثه لودیشه + کتاب تست

موفق باشین

...

:a2d3::4d564ad6:

...

سلام

احتمالا بقیه هم نمیدونن مثه من ! چون نخوندم از لودیش

ولی میتونین به تست های بخش سرطان سالهای قبل مراجعه کنین

و قسمت سرطان و آپوپتوز رو از آخرای فصل 15 کتاب برای کنکور مطالعه کنین ، نکات خوبی داره

موفق باشین

...

متشکر.
بله برای سال بعد میخوام.
پس با این حساب کتاب مجید مهدوی چه کارایی ای می تونه داشته باشه؟!
شما هم موفق باشین.

TrueLove90

New member
متشکر.
بله برلای سال بعد میخوام.
پس با این حساب کتاب مجید مهدوی چه کارایی ای می تونه داشته باشه؟!
شما هم موفق باشین.

...

خوبه پس
حسابی وقت دارین یه سه چهار دوری لودیش بخونین ! :a2d3:
چون از امسال رفرنس سلولی مولکولی رو فقط گفتن لودیش ، بهتره حتما بخونینش

مهدوی نخونین دیگه بهتره ، چون ساده و خلاصه س هم نصفه نیمه س یه جورایی ،
من خودم دو سه فصل از مهدوی خوندم ، بعدش لودیش خوندم
لودیش خیـــــــــلی بهتره ! اصلا اونطور که میگفتن سخت نیست ، فقط باید زمان بذارین بخونین و نکته برداری کنین :smilies-azardl (181

...

vet lab sciences

New member
...

خوبه پس
حسابی وقت دارین یه سه چهار دوری لودیش بخونین ! :a2d3:
چون از امسال رفرنس سلولی مولکولی رو فقط گفتن لودیش ، بهتره حتما بخونینش

مهدوی نخونین دیگه بهتره ، چون ساده و خلاصه س هم نصفه نیمه س یه جورایی ،
من خودم دو سه فصل از مهدوی خوندم ، بعدش لودیش خوندم
لودیش خیـــــــــلی بهتره ! اصلا اونطور که میگفتن سخت نیست ، فقط باید زمان بذارین بخونین و نکته برداری کنین :smilies-azardl (181

...

متشکر.
نه بابا ما کجا وقت داریم! همه روزمون شده ک..ل//ا.س و آزمایشگاه!:wacsmiley:
البته من اهل نکته برداری نیستم! مطالب کنکوری رو های لایت می کنم و اونایی رو که نداره به کتاب اضافه می کنم.:black_eyed:

برای میکروب چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟ البته الآن I_Q_B به اضافه میکروب پوران پژوهش رو دارم.

آخرین ویرایش:

TrueLove90

New member
متشکر.
نه بابا ما کجا وقت داریم! همه روزمون شده ک..ل//ا.س و آزمایشگاه!:wacsmiley:
البته من اهل نکته برداری نیستم! مطالب کنکوری رو های لایت می کنم و اونایی رو که نداره به کتاب اضافه می کنم.:black_eyed:

برای میکروب چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟ البته الآن i_q_b به اضافه میکروب پوران پژوهش رو دارم.

...

واسه باکتری ، میگن جاوتز + مورای باهم خوب جواب میده
منم تست i.q.b کار کردم ، با هرفصل همه تست های ارشد رو زدم خیلی خوب بود
یه کتاب q.b نشر خسروی هم هست ، پاسخ تشریحی هم داره اونم بدک نیست به نظرم
پوران پژوهش ندیدم شناخت ندارم

حالا بازم واسه میکروب از بقیه سوال کنین

...

سلام دوستان من ورودی 92 رشته ی ژنتیک هستم نمیدونم ژنتیک بخونم یا بیوتکنولوژی ژنتیک
میشه چند نفری به این سوالام جواب بدن
1بعد از گرفتن ارشد ژنتیک جز ازمایش های ناباروری و تشخیص هویت و ... دیگه چه ازمایشایی انجام میدن میشه یکی که ژنتیک پزشکی خونده برام دقیق توضیح بده
2در بیوتکنولوژی واقعا ازمایشگا ه های ایران به این سطح رسیدن که داروی نو ترکیب بساز ن و جز دارو اونایی که برا ارشد میخونن بگن دیگه چه کارایی میشه با این رشته کرد
3 فرق رشته ی بیوتکنولوژی پزشکی با ژنتیک پزشکی دقیقا چی هست؟
4 دانشگاه های ازاد تهران بیوتکنولوژی رو واسه کارشناسی درس میدن؟

stem_cell

New member
سلام یه سوال داشتم
اگه کسی زبانشو بتونه 70 به بالا بزنه ولی درسای دیگرو هنوز در حد 10 درصد خونده باشه امیدی هست که یه جا قبول بشه؟

biotechnologist

New member
سلام یه سوال داشتم
اگه کسی زبانشو بتونه 70 به بالا بزنه ولی درسای دیگرو هنوز در حد 10 درصد خونده باشه امیدی هست که یه جا قبول بشه؟

امیدت به خدا باشه،زبان حدود80 بقیه درسها 35_25 یه امیدایی هست.البته اون 35 حتما باید سلولی مولکولی باشه وگرنه امیدی نیس.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا