مطالعه گروهی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fatima ra

New member
مطالعه گروهی

سلام دوستان
منابعی که من میخونم کتابای دکتر ززولی و آلودگی هوا دکتر کرمانی میخونم با تست خانیران
واسه زبان 504 و لزگی میخونم.
یعنی منابع نمیخونم قبول نمیشم؟

mina6228

New member
سلام دوستان . من چه جوری میتونم ریز نمرات و یا فتو ریز نمراتمو بگیرم ؟آیا فتو ریز نمراتم رو نمیدن ؟
ممنون

mw.ashel

New member
1FreeMan.Net-Success-Stickerxd1.jpg

AWWA

New member
سلام دوستان
منابعی که من میخونم کتابای دکتر ززولی و آلودگی هوا دکتر کرمانی میخونم با تست خانیران
واسه زبان 504 و لزگی میخونم.
یعنی منابع نمیخونم قبول نمیشم؟

سلام فاطیما جان.....یکی از دوستای من همین منابعو خونده بود قبول شده. فقط اینکه همینا رو چند دور خونده بود.

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
من دارم سوالای کتابای خانیران که مربوط به آزمون ارشد و دکترا هستو به صورت فیش در میارمو با جی 5 مرورشون میکنم. از شما چه خبر؟ از نحوه مطالعتون بگین

mahbanoo

New member

من این سوالو طبق فرمولش حل میکنم ولی به جوابی که تو کلید نهایی داده شده نمیرسم(یعنی 300)ولی تا جایی که بلدم مینویسم تا با کمک بقیه دوستا کاملش کنیم

فرمول محاسبهء حجم ذخیرهء آب آتش نشانی:
Qf=Vf*تعداد آتش سوزی همزمان* زمان هر آتش سوزی(ساعت)

45رادیکال(جمعیت برحسب 1000 نفر)=Qf

Qf=45*4.5=201.24( لیتر در ثانیه)*3.6=724.46(مترمکعب در ساعت)

Vf=724.46*2*4=5795

بااحتساب 0.15 درصد برای آب آتش نشانی بازم 300 نمیاد

این سوال همون سوالی هست که تو آزمون ارشد سال 89 اومده ؟
اگه اینه جوابش میشه 500 ، تو خانیران گزینه 2 رو صحیح اعلام کرده البته واسش توضیح تشریحی داده نه حل مسئله!

AWWA

New member
اگه اینه جوابش میشه 500 ، تو خانیران گزینه 2 رو صحیح اعلام کرده البته واسش توضیح تشریحی داده نه حل مسئله!

آره همونه. میشه جوابی رو که خانیران آورده برامون بنویسی؟ لطفا

mahbanoo

New member

توضیح خاصی نداده فقط نوشته برای جمعیت های بیش از ۱۰۰۰۰ نفر حجم آب آتش نشانی ذخیره را ۵۰۰ مترمکعب میگیرند!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا