تك درس:سلولي وملكولي

elissa

New member
سلام.صفحه قبل یک سری سرفصل گفتید فقط باید اون سرفصل ها رو خوند (برای ازمون بهداشت)؟

این ها قسمت هایی هستن که از لودیش باید خونده بشن
بقه ی قسمت ها رو از سایر کتاب ها بخونین بهتره

elissa

New member
سلام چند سوال 1.در یک جا دیدم در زنان گامتوژنز در دوران جنینی در لیپتوتن متوقف میشه درسته؟ 2.اگردر100 سلول در ژرم لاین یک موجود 20 سلول دارای یک کراسینگ اوور بین دوژن موردمطالعه باشند فاصله دو ژن چه قدر است؟3.موکوپلی ساکاریدوز چیست؟
1.تقسيم ميوز در اووسيت انسان(وجند مهره دار ديكر) و اسبرماتوسيت اوليه ي يك سري از حشرات در ديبلوتن متوقف ميشه
يادتون باشه در انسان اوسيت تو 2 مرحله متوقف مي شه : تا زمان بلوغ در ديبلوتن و تا زمان لقاح در متافاز 2
در بستانداران به ديبلوتن ديكتوتن هم مي كن!

2. 20سانتي موركان
3.نام كلي يك سري بيماري هاي ليزوزوميه(اكه يك سري انزيم هاي ليزوزومي فعال در تجزيه ي بروتيوكليكان ها مشكل داشته باشن , تجزيه بروتيوكليكان ها انجام نمي شه و تو ليزوزم جمع مي شن. حالا بسته به اينكه جه بvوتيوكليكاني تجمع بيدا كرده باشه اسم موكوبلي ساكاريدوز فرق ميكنه. مثلا: Hunter.Hurler. sly....)

سلولي جونم! ما تو همين انجمن يه قسمت مخصوص رفع اشكال سلولي و ملكولي داريم
اكه يادت باشه قرار بود تو اين تابيك مشكلات تك درس مطرح و حل بشه....

آخرین ویرایش:

30min56

New member
الیسا جان جریان چی هست چرا نمی شه واسه تو پیغام فرستاد؟

30min56

New member
الیسا لطفا کمکم کن باید بهت پیام فوری وحیاتی بفرستم؟

biomar

New member
دوستان کسی هست که کتاب زیست مولکولی Weaver رو داشته باشه؟ اگر بتونید لینکشو بذارید خیلی ممنون میشم . نتونستم پیداش کنم

elissa 2

New member
تمامی فایل ها ارور not found می دهد

اوهوم...
تو این یکی دو هفته باز تمام فایل ها رو اپلود می کنم و لینکاشو جایگزین می کنم براتون (البته تارا خانوم قبلش بایدزحمت بکشه و لینک های فعلی رو حذف کنه چون من دیگه به اکانت الیسا دسترسی ندارمو نمی تونم ویرایش کنم)

mojnia

New member
اوهوم...
تو این یکی دو هفته باز تمام فایل ها رو اپلود می کنم و لینکاشو جایگزین می کنم براتون (البته تارا خانوم قبلش بایدزحمت بکشه و لینک های فعلی رو حذف کنه چون من دیگه به اکانت الیسا دسترسی ندارمو نمی تونم ویرایش کنم)

هنوز منتظریم اون یکی دو هفته تموم بشه:smiliess (11):

- - - Updated - - -

varia

Well-known member
اوهوم...

چرا به اکانت قبلیتون دسترسی ندارید؟؟
به آدمین2 پیام خصوصی بدید و مشکلتونو بهش بگید اکانتتونو مجدد فعال کنند.

mostafa1368

New member
- - - Updated - - -

اوهوم...
لطفا زودتر اینکارو بکنین

بالا